Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

cx5 מול 3008

litalr
שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כמה כבר חודשים טובים שאני מחפשת רכב ועדיין לא מצאתי את גיפון שמתאים לכל הדרישות שלי.( מנוע חזק, מרווח, גיפון, אמינות ועיצוב.

איך שהוא אם אני מתפשרת הגעתי לשני רכבים המזדה cx5 החדשה מול הפיגו 3008.

רשמים שלי על המזדה: עיצוב פנים ברמה גבוה מאוד, מרווח, מרגיש טיפה כבד, עיצוב חיצוני מעט מוזר לטעמי בעיקר החרטום הארוך של הרכב, צריכת דלק לא מצטיינת, אמינות וסחירות טובה.

את הפיגו עוד לא ניסיתי .

אשמח לחוות דעת לכאן או לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תעשי פה חיפוש , היו פה השוואות רבות.

סתם לדוגמא (רצוי לכתוב לדוגמה):

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5593734

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

כמה כבר חודשים טובים שאני מחפשת רכב ועדיין לא מצאתי את גיפון שמתאים לכל הדרישות שלי.( מנוע חזק, מרווח, גיפון, אמינות ועיצוב.

איך שהוא אם אני מתפשרת הגעתי לשני רכבים המזדה cx5 החדשה מול הפיגו 3008.

רשמים שלי על המזדה: עיצוב פנים ברמה גבוה מאוד, מרווח, מרגיש טיפה כבד, עיצוב חיצוני מעט מוזר לטעמי בעיקר החרטום הארוך של הרכב, צריכת דלק לא מצטיינת, אמינות וסחירות טובה.

את הפיגו עוד לא ניסיתי .

אשמח לחוות דעת לכאן או לכאן.

אז מנסים גם את הפז'ו, סיכוי גבוה שהתשובה לדילמה, לכאן או לכאן, תהיה ברורה הרבה יותר מאשר מאה תגובות כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד פשוט.

תתקשרי ישירות לסניף דרכו היית רוצה לעשות נסיעת מבחן ותבקשי לתאם. הם יקחו את הפרטים שלך לתיאום.

אם מסיבה מסויימת, לא יסכימו בסניף לתאם טלפונית, תתקשרי לסניף הראשי בשורק ותבקשי לתאם לסניף שתרצי.

למיטב זכרוני את מתלבטת כבר זמן מה אבל בסופו של דבר אי אפשר לקבוע כלום ללא נסיעת מבחן ועד שלא תעשי זאת, גם אלף עצות כאן לא יעזרו לך.

מה שכן, ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן גם בדגם הדיזל וגם בדגם הבנזין ורצוי שיהיה ברמת האבזור בה את מעוניינת.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין או מדאיג יותר לגבי ה3008 זה אמינות ואיכות חומרים בפנים הרכב. וזה משהו שרק מי שיש לו את הרכב יכול לומר

אף אחד לא יוכל לענות לך על האמינות כי הדגם חדש מדי. איכות החומרים מצויינת, והעיצוב פנים מטריף.

בכל מקרה מדובר בשני רכבים מצויינים ומהמובילים בקבוצה שלהם, כך שמה שלא תבחרי לא תתחרטי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב החל להימכר בכל העולם לפני פחות משנתיים ככה שלא ניתן לקבל תמונת מצב אמיתית אודות אמינות הרכב.

באם להתבסס על הפרומים השונים בעולם וגם כאן, בינתיים אין דיווחים חוזרים על תקלה מהותית.

כאמור, מוקדם לדעת.

בנוגע לטיב החומרים, כפי שצויין, טוב מאוד בגרסת הפרימיום, הן כשלעצמו והן ביחס למתחרים.

את זה אגב, את יכולה לדעת אפילו מלשבת ברכב באולם התצוגה. תוודאי רק שזאת הגרסה הרלוונטית.

כל זה לא רלוונטי אם לא נהגת ברכב.

אולי בכלל תנהגי בו ותתאכזבי.

אז מה שווים יתר השיקולים/הפרמטרים?

זה גם יבהיר לך את המצב בהשוואה למאזדה.

עריכה אחרונה על ידי Ozb

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברנו על איכות/רמת החומרים. אין הבדל בפלסטיקה או באיכות. אז בפרמיום יש עור חלקי, וגימור נוסף בדשבורד. כשאתה כותב שאיכות החומרים טובה בפרמיום משתמע (או יכול להשתמע) מזה שבאקטיב לא כך, וזה לא נכון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי בלובינסקי "דפק" אותך שאתה נחלץ שוב ושוב לספר לנו על ירידת ערך "בענק", לא פחות, של דגם חדש לגמרי שאובדן הערך שנראה מהפרטים הבודדים שניתן לראות בלוחות, דווקא לא גבוה משל כל מתחרה אחר, אולי להיפך ? ואם אצלך מדובר באמת באמונה כנה וחסרת פניות, אז קצת סבלנות לא תזיק, אולי אתה צודק, אולי לא, זה העתיד יראה, למה להראות לא רציני, לא חבל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...