Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

cx5 מול 3008

litalr
שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקריאה מאתר אוטו מופיע שהמחיר של היבואן ל3008 היתה 144 אלף שקלים.

כרגע יש כמה 3008 פרטיות 2015 בפחות מ70 אלף ,זה אומר שהרכב איבד מעל 70אלף שקל ב3 שנים .

רובן ככולן של ה-3008 שנרכשו ב-2015 (שוב דגם שונה לחלוטין, לא רמת גימור אחרת, לא מתיחת פנים - דגם אחר)נמכרו במחיר של 139,000 ש"ח (חבר טוב רכש כזאת לאשתו ועדיין בבעלותם), כך שירידת הערך הרבה פחות דרמאטית ממה שאתה מציג ובטח ממה שהמשתמשים האחרים (שפחות מוטים ממך) מציגים.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רובן ככולן של ה-3008 שנרכשו ב-2015 (שוב דגם שונה לחלוטין, לא רמת גימור אחרת, לא מתיחת פנים - דגם אחר)נמכרו במחיר של 139,000 ש"ח (חבר טוב רכש כזאת לאשתו ועדיין בבעלותם), כך שירידת הערך הרבה פחות דרמאטית ממה שאתה מציג ובטח ממה שהמשתמשים האחרים (שפחות מוטים ממך) מציגים.

חבר שלך קנה לפני 3 שנים את הרכב ב140 והים הוא שווה פחות מ70.זה נורמאלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שהיא שווה פחות מ-70?

לפי ההודעה של רוברט מעליך, רב המכוניות מצויינות עם מחיר של 85-100.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פשוט ממשיך לא לתת לעובדות לבלבל אותו...

אגב, בכל העולם ירידה של 50% בשלוש שנים זה דבר נורמלי לחלוטין. אני יכול להביא רשימה לא קצרה של רכבים שבאנגליה שווים 35%-40% משווים לאחר שלוש שנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מכר לאחרונה פיג'ו 3008 כבן 3 (זה היה לפני כמה חודשים, אז יכול להיות שהיה מודל 2014). פרטית קילומטראז' סביר. אם אני זוכר נכון, המחירון היה אז 65. הוא לא הצליח למכור ונאלץ לרדת לפחות מ-50.

הוא איבד יותר מ-60% מכספו בשלוש שנים ונשבע ש"לא עוד פיג'ו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3008 בן 3 בפחות מ-50 אש"ח? זה המנוע ה-165 כ"ס? חיפשתי דבר כזה שבוע שעבר ביד 2 ובמגרשים. אני מבקש פעם הבאה אם מישהו שמע על משהו כזה לפרסם בפורום, הגיע הזמן שלי להתקדם בשנים. :shock:

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי 2014 זה ה-156. אני חושב שכל הרכבים שקיבלו אותו במתיחת פנים (508, 5008, 3008) קיבלו אותו רק ב-2015, רק רכבים חדשים (בעצם, רק c4 פיקאסו) קיבלו אותו ב-2014.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטוט בלוח ובדיקת חודשי העליה לכביש של 3008 ש.י. 2015, מעלים שהמנוע המשופר והחזק יותר הגיע ממש בקצה השנתון למכוניות האלו, מה שאולי בצדק מוצא ביטוי במחיר נמוך משמעותית לדגמים המצוידים במנוע הקודם. המחיר המבוקש ל 3008 2015 עם המנוע המשופר, מקביל פחות או יותר ובמרבית המקרים לממוצע השוק למכוניות מהסגמנט. בקיצור, הבהלה מוקדמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...