Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לתאונה שקרתה (כן עורך דין לא עורך דין)

שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אבא שלי עבר תאונת דרכים באיילון הוא נסע בקטנוע בשוליים כמו כולם, ולפי הבנתי נאלץ להשתלב חזרה באיילון בגלל שהיה רכב משטרה שעמד בכביש השוליים, לצערו בזמן ההשתלבות פגעו בו והוא כרגע באשפוז כבר מספר שבועות. כרגיל המדינה לא פוסחת ולא חוסכת גם על מאושפזים קשות ובא שוטר עד לבית חולים כדי לחקור את אבא שלי באזהרה...

עכשיו לפי מה שהבנתי מנסים להדביק עליו עבירת תנועה של התפרצות לנתיב... מישהו יודע להעיד או להגיד כמה הסעיף הזה חמור? האם צריך עורך דין בנושא?

כול ייעוץ תתקבל בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*מועבר לפורום ייעוץ משפטי*

ראשית אני מצר על מצבו של אביך.

דבר שני, אם הוא לא היה מתפרץ לנתיב כנראה שהוא לא היה נפגע, נכון? רכב שעולה מהשוליים חזרה לנתיב הנסיעה צריך לתת זכות קדימה לרכב הנוסע בנתיב הנסיעה, ועל אחת בכביש מהיר.

לעניין הנסיעה על השוליים, זה שכולם עושים את זה לא הופך את העניין לחוקי (וזה לא חוקי).

עם כל הצער והבומבה שהוא חטף נראה שהאשמה נמצאת אצלו. קחו עורך דין.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חקירה באזהרה?.. :| מישהו מת שם?

לדעתי החוק מתיר לאופנוע נסיעה על השוליים כאשר ישנו כביש פקוק (יתקנו אותי אם אני טועה, ברצינות) אך משנה הזהירות שנדרש גם כן מצויין בחוק (תקנה\חוק, לא בקיא בטרמינולוגיה), ולא נראה שבמקרה הזה (עם כל הפירוט המצומצם שציינת) רוכב האופנוע הפגין זהירות בעודו עובר בין השוליים לכביש. זה יותר נשמע כמו רכיבה מאוד רשלנית וקלת דעת.

אישית, אם הייתי פוגע ברוכב כזה, הייתי מקלל אותו עד עכשיו.

עם כל הנאמר לעיל, מקווה שאביך ישוחרר ומאחל לו בריאות והחלמה מהירה.

עריכה:

מרפרוף מהיר, נראה שהחוק אינו מתיר נסיעה על השוליים, אך שוטרי התנועה קיבלו הוראה שלא לאכוף את התקנה, עם הסייגים מטה:

"

הנחיה זו אינה מבטלת את האיסור בפקודת התעבורה על נסיעה בשולי הכבישים, אך לשם הקלת התנועה, לא ירשמו דוחות לרוכבי דו-גלגלי בגין נסיעה בשול במצב של פקק, עומס או כאשר התנועה מזדחלת לאיטה - כל עוד אין בפעולה זו כדי לסכן את הרוכב ושאר משתמשי הדרך ולגרום להפרעה לתנועה."

כמו כן, מדובר על השול הימני ביותר.

בקיצור, הרוכב עבר עבירה, סיכן את חייו של עצמו וגרוע יותר, את חייהם של משתמשי הדרך.

עריכה אחרונה על ידי omricn
הוספת מידע רלוונטי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשוב מי אשם בכלל בנזק גוף.

אביך צריך לפתוח תביעה כנגד ביטוח החובה שלו.

ורצוי עו"ד שמתמחה בכך שיטפל בתביעה.

לגבי האשמה פלילית , תראו מה תחליט המשטרה בסופו של יום, אם יוחלט להגיש כתב אישום, וככל הנראה זה הולך להיות המצב, כדאי לקחת עו"ד לטפל בנושא הזה שאינו קשור כלל לתביעה על נזקי גוף.

בריאות מלאה לאביך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת עו"ד דין חובה, ולא להיכנס ללחץ.

שמרו על הבריאות ואיחולי החלמה לאבא.

יש עו"ד טובים, בני-אדם אשר יודעים לדבר ולהסביר, לא כולם לחוצים.

לפני כ 5 שנים ייצג ידידה שלי, עו"ד טוב ואנושי מרמת-גן, אזור הבורסה.

אשר סידר הסכם פשרה טוב, עם המשטרה והתביעה.

הוא קיבל גם ביקורות טובות בפורום - אני לא זוכר את השם.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת עו"ד דין חובה, ולא להיכנס ללחץ.

שמרו על הבריאות ואיחולי החלמה לאבא.

יש עו"ד טובים, בני-אדם אשר יודעים לדבר ולהסביר, לא כולם לחוצים.

לפני כ 5 שנים ייצג ידידה שלי, עו"ד טוב ואנושי מרמת-גן, אזור הבורסה.

אשר סידר הסכם פשרה טוב, עם המשטרה והתביעה.

הוא קיבל גם ביקורות טובות בפורום - אני לא זוכר את השם.

אייל.

מישהו ידוע לכוון אותי לעורך דין הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו עורך הדין אסף שמיר.

מומלץ מאוד בפורום, והיה פעיל בעבר.

לא מניסיון שלי אישית, רק על סמך דיווחים מהפורום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...