Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 או קורולה RUN X

צבי999
שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדוד שלי הייתה קורולה 2005 {יפנית} עם אותן הבעיות.

הייתה לי קורולה RUNX 2003 שסבלה מבעיות בממיר באיזור ה80 אלף ופעמיים(ב60 אלף ו90 אלף) נדלקה נורת לחץ שמן ונדרש שטיפה של המנוע בגלל בוצה.

מול זאת הייתה לי קורולה SUN 2007 סדאן עם 197 אלף קילומטר - לא היו לי בעיות בוצה לאורך כל התקופה(הייתה אצלי מ60 אלף) והממיר הקטליטי החזיר את נשמתו ב170 אלף קילומטר(שזה סביר סך הכל) בנוסף ב190 אלף קילומטר הלכה משאבת מים.

2 הרכבים טופלו לפי הספר כל 15 אלף, אבל בכל זאת - לא חושב שהמחירון הגבוהה של הרכב שווה בפועל אותו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף הסיפור...

ראיתי מאזדה 2 שנראתה מציאה - 2010 (הדגם הבסיסי), 51,000 ק"מ שהייתה בשימוש בעיקר של מישהי שנסעה אתה לעבודה בתוך העיר. המחיר המבוקש - 27,000. החלטנו שאולי בכל זאת נסתפק כרגע בסופר מיני ולא רכב משפחתי.

הלכתי לראות אותה, לקחתי למוסכניק שאני מכיר שיסתכל, וכמעט סגרנו, והיו גם מתעניינים נוספים בדרך, ובכל זאת החלטתי לנסוע ולראות גם את ה RUN X. היא מצאה חן בעיניי קצת יותר, משהו בה פחות מינימליסטי, והמוכר היה נעים, אמין ואנושי. עד לפני שלוש שנים יש תיעוד של טיפולים מסודרים במוסך מורשה, ומלפני שלוש שנים לדברי בעל הרכב (שאני מאמין לו לגמרי) הרכב טופל רק לא במוסך מורשה.

לקחתי אותה לבדיקה במכון, ושם גילו בוץ במנוע. פטפטתי לפני עם הבודק, ושיתפתי אותו בהתלבטות לגבי הרכבים, והוא אמר לי של RUN X יש לפעמים בוץ במנוע, אבל אם הכל יהיה בסדר בבדיקה, הוא היה לוקח אותה.

אחרי הבדיקה הבודק אמר לי שלדעתו זה סיכון מיותר, הבוץ מתחיל לגלוש לשסתומים ולגרום נזק, וניקוי שלו דורש שטיפה עמוקה על ידי חומצה שלפעמים גורמת נזק בעצמה. גם בעל הרכב המליץ לי לרדת מהסיפור, ואמר שיחשוב, ואולי פשוט יחזיק אצלו את הרכב עד שימות...

ממש בצער ירדתי מה RUN X.

המאזדה הייתה עדיין רלוונטית. מצאנו מכון בדיקה שהיה עדיין פתוח. נסענו. תוך כדי בדיקה הגיעו אנשים נוספים לראות את הרכב (לא נראה לי שהם משתפי פעולה עם המוכר...) הבודק אמר לי שהם לא רואים הרבה רכבים במצב טוב כזה. נדרשים תיקונים קלים, אבל לא נמצא שום דבר דרמטי.

סגרנו על 24,000.

תודה על העזרה עד כאן.

ניפגש שוב כשיוולד הילד השני ונצטרך להחליף רכב (-; ...

עריכה אחרונה על ידי צבי999
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ותודה על העדכון.

שים לב שאם זו באמת ה-2 מהדגם הבסיסי, יש לה רק 2 כריות אויר. תבדוק ברישיון.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...