Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 0.9 ידנית - רכב חדש וכבר נדפק :(

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לא מזמן קניתי רכב חדש מסוג קליאו 0.9 ידנית, לא אלאה ביותר מדי פרטים אבל בעיקרון בכניסה לחנייה הוא השתפשף בענף עץ בצד.

אני לא יודע מה האופציה הכי טובה שלי מפה, לפי מה שהבנתי זה דורש פחח ולא טיפול פשוט יותר.

יש לכם מושג כמה תיקון של דבר כזה צריך לעלות? המלצות על אנשי מקצוע טובים ואמינים ולא שוחטים במחיר שיכולים לעזור לי?

זמין גם במרכז וגם בדרום.

ממש כואב הלב, רכב חדש והכל ומכה כזו חזקה בגלל דבר כל כך מטומטם :-(

23636733-4A08-4E0B-9B5B-9EF253B4FB0A.jpg

4D6DF0AE-E915-4883-A1C5-3C9A6CD32A3E.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: דיברתי עם שני PDR ושניהם אמרו שזו עבודה של פחח, הבעיה היא שהצבע נפגע וזה מה שכנראה מונע מהם לנסות לסדר את זה בעצמם כי זה דורש תיקוני צבע גם.

אחד מהם המליץ לי ללכת למוסך מורשה של רנו שם יהיה להם את הגוון המדוייק. מוסך מורשה = הולכים לפרק אותי במחיר אה? :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור עם הגוון המדוייק זה קשקוש מוחלט.

יש קוד צבע. כל פחח יערבב לך אותו.

מכיוון שזה רכב חדש גם לא יראו כמעט הבדלים.

אני אגב לא הייתי נוגע בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא עבודה ל-PDR משום שמדובר בפח עבה באיזור הספים ולכן רק פחח יכול לתקן.

אישית גם אני לא הייתי נוגע, יש לי רכב בן שנתיים שחטף דנט בדלת כשהיה בן שבוע ומאז נוספו לו עוד פגיעות מכל הכיוונים. כואב הלב שבוע שבועיים אבל בסוף מתרגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים. העניין הזה של פגיעות פח קלות בחניה וגם בדרך זה דבר שלא נגמר. תתקן עכשיו, יעלה לך 1000-2000 שקל ואחרי שבוע זה יכול לקרות שוב בפינה אחרת. ואז מה ? שוב תתקן? עזוב את זה כך. זה טוב נגד עין הרע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם כואב הלב על כל נגיעה שהרכב חוטף מדלת בחניה או שפשוט שמישהו דופק לי כל פעם באחד הטמבונים, זה מבאס, זה מתסכל וזה הכי מעצבן כשאתה עצמך עושה כל מה שרק אפשר כדי להימנע מזה.

אני לאחרונה חוטף אחת לשבוע איזה שפשוף לאחר חניה במקום העבודה וזה מטמטם לי את המוח כי אני חונה בכוונה הכי רחוק שאפשר עם רווחים הכי גדולים שאני מצליח למצוא ובכל זאת עדיין זה קורה, הגעתי למסקנה שאין מה לעשות ופשוט חיים עם זה ואני אחכה ליום שיהיה משהו רציני יותר שכבר ממש מציק בעין ואטפל במכה אחת בכל מה שיש, אם כל נגיעה שיש על הפח של האוטו הייתי רץ לפחח לעשות תיקונים הייתי יכול לקנות בניין בתל אביב.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מה שאתם אומרים אבל חלק גדול מהתסכול זה שבעצם הדבר הזה קרה בגלל רשלנות וטמטום שלי, אין לי פה נהג אחר או פגע שלא בשליטתי להאשים, זה נטו אני וזה מאוד מתסכל שבגלל טמטום שכזה חווית קנייה של רכב חדש (שבואו נודה בזה, אין הרבה חוויות קניות אנושיות שמתעלות עליה אם בכלל, זו פחות או יותר חווית הקנייה הכי גדולה שמציעים החיים האלה לגבר הממוצע, מאיזה קניות אנחנו כבר מתרגשים ומתלהבים בחיים כמו שמתרגשים מקנייה של רכב? אין) נהרסה ככה, הייתי כל כך בעצבים באותו הרגע שהתחשק לי לשרוף את הרכב ולקנות חדש כי הוא כבר הרגיש לי ״פגום״.

זה ישמע אולי קצת לא שפוי אבל הרבה מהרצון לתקן את זה נובע מכך שאני לא רוצה עדות לטמטום שלי על בסיס יומיומי בכל פעם כשאראה את הסימנים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מה שאתם אומרים אבל חלק גדול מהתסכול זה שבעצם הדבר הזה קרה בגלל רשלנות וטמטום שלי, אין לי פה נהג אחר או פגע שלא בשליטתי להאשים, זה נטו אני וזה מאוד מתסכל שבגלל טמטום שכזה חווית קנייה של רכב חדש (שבואו נודה בזה, אין הרבה חוויות קניות אנושיות שמתעלות עליה אם בכלל, זו פחות או יותר חווית הקנייה הכי גדולה שמציעים החיים האלה לגבר הממוצע, מאיזה קניות אנחנו כבר מתרגשים ומתלהבים בחיים כמו שמתרגשים מקנייה של רכב? אין) נהרסה ככה, הייתי כל כך בעצבים באותו הרגע שהתחשק לי לשרוף את הרכב ולקנות חדש כי הוא כבר הרגיש לי ״פגום״.

זה ישמע אולי קצת לא שפוי אבל הרבה מהרצון לתקן את זה נובע מכך שאני לא רוצה עדות לטמטום שלי על בסיס יומיומי בכל פעם כשאראה את הסימנים האלה.

איזה שטות, לי פגעו בצד של רכב בחניה ,מה לעשות שיש זבלים וגם אני עם נזק בצבע ברכב חדיש ולא יודע מי עשה את זה.

עכשיו אתה מרגיש טוב יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותך לגמרי וזה בהחלט שפוי ואנושי. כולם מרגישים כך. קבל את מה שיש ותשלים עם זה וזה ישכח מהר מאוד מלבך. אין רכב שזה לא קורה לו. אגב שמתי לב שכאשר מקבלים את השפשוף/נגיעה השניה כבר יותר קל להשלים גם עם המכה הראשונה ואלו שבאות אחריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שפוי ואנושי. גם אני דפקתי את הדלת בעמוד היום של רכב בן חודש וחצי.

אני בדעה שאם זה מציק לך- תתקן את זה. את הרכב הקודם דפקתי בחניה ותיקנתי את הנזק וזה עזר לי במכירה.

אני נגד הדעות כאן, אם לתקן ישפר את הרגשתך לך על זה. גם לי הייתה פגיעה באותו מקום והיא תוקנה ב 500 שקלים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שפשפתי את הרכב בעמוד.

הרגשתי דביל, התבאסתי... בכל אופן הרכב היה מספר ימים לפני צבע אז זה לא היה נורא.

אחרי הצבע כל אבן ממשאית השאירה סימן, ואז בעל מקצוע עם עגלת ציוד שפשף לי את צד הדלת והשאיר סימן... ואיי איך שהתבאסתי.

ואז החלפתי לרכב חדש יותר, והוא היה ארוך במטר מהקודם, כך שברזל נמוך שלא הפריע בחניה עם הקודם, כעת הפריע. ונכנסתי בברזל... ושפשפתי את הטמבון מאחור. והתבאסתי... ואז עשיתי את הסיבובים הנוראייים בחניון של ארנה בהרצליה, ושפשפתי את קצה הטמבון הקדמי... כמובן הכל פה התרחש במשך שנתיים, אבל המסקנה היא שאתה לא מטומטם אלא בן אדם, וטעויות נגרמות וזהו, אל תקח ללב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מנחם את פות"ש, שבועיים לאחר שאספתי את הרכב החדש נסגר עליו מחסום בחניון הקבוע שלי, כחצי דקה לאחר שהבעלים של החניון יזם איתי שיחה קולחת על כמה שזה "אחלה של רכב" (עין הרע? לא ממש האמנתי בשיט הזה, עד לאותו הרגע).

הנזק לנפש - סופ"ש שלם שבו הייתי עצבני, וגם עוד קצת אל תוך השבוע, ונכון לכתיבת שורות אלה. :wink:

הנזק לרכב - שפשוף מכוער בפנס שמאל אחורי, וקצת שפשוף מהפח שמתחתיו, שבחלקו הסופר מצומצם עבר את שכבת הלקה (מאמין שפתיר ברובו באמצעות פוליש). אפשר לנסות ולשחזר את המנטרות של "זה רכב. הוא עוד יידפק, הוא עוד יישרט" - בפועל, כל עוד האירוע יחסית טרי, זה לא עוזר.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...