Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית גיפ ראשון, חדש או יד2?

voltage
שימו לב! השרשור הזה בן 2205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אני כבר זמן מה מתכנן לעבור לגיפ או גיפון שישאר במשפחה.

מאחר ולא היה לי גיפ אף פעם אז אני זקוק להכוונה, מה כן ומה לא.

בגדול מה שחשוב לי זה 4X4 בשביל שבילי אפר וחצץ. לא משהו אקסטרים אבל עדיין נוח

בכביש מהיר ובעיר.

ההתלבטות קודם כל היא האם לקנות חדש מנילונים או להתפשר על יד2 בידיעה

שרכב חדש ינזק יותר מהר ויפסיד יותר מהערך שלו מאשר רכב יד 2 שזול יותר ולכן פחות

כואב על כל נזק.

אבל מהצד השני גיפ יד 2 ידרוש טיפולים יקרים כבר מההתחלה ויגרור להוצאות נוספות מעבר למחיר הנמוך.

אשמח להכוונה וייעוץ.

תקציב ישתנה בהתאם לבחירה, בין חדש ליד2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אתה מבין שלא באמת ניתן לענות לך על השאלה כפי ששאלת.

לא ברור כמה אנשים הג'יפ אמור לשרת. רק אתה וכלב או אתה, אישתך, שלושה ילדים ושני דולפינים.

שבילי עפר וחצץ - מרבית הארץ זה שבילי עפר וחצץ. האם אתה רואה את עצמך עושה טיול שטח אמיתי, או נוסע רק בשבילי קק"ל לראות נופים שלא תמיד אפשר לראות מהכביש?

בטווח של הדברים שרשמת יש החל מג'ימני משומש ב 25.0 אש"ח ועד לנדרובר דיסקברי חדש במחיר של 700.0 אש"ח.

השאלה הבסיסית היא האם אתה רואה את עצמך מעמיס אוהל, שק-שינה, צידנית עם בירות ובשר, ויוצא ליומיים למדבר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אתה מבין שלא באמת ניתן לענות לך על השאלה כפי ששאלת.

לא ברור כמה אנשים הג'יפ אמור לשרת. רק אתה וכלב או אתה, אישתך, שלושה ילדים ושני דולפינים.

שבילי עפר וחצץ - מרבית הארץ זה שבילי עפר וחצץ. האם אתה רואה את עצמך עושה טיול שטח אמיתי, או נוסע רק בשבילי קק"ל לראות נופים שלא תמיד אפשר לראות מהכביש?

בטווח של הדברים שרשמת יש החל מג'ימני משומש ב 25.0 אש"ח ועד לנדרובר דיסקברי חדש במחיר של 700.0 אש"ח.

השאלה הבסיסית היא האם אתה רואה את עצמך מעמיס אוהל, שק-שינה, צידנית עם בירות ובשר, ויוצא ליומיים למדבר.

כרגע ישמש רק 2 אנשים אבל חובה 5 מקומות ישיבה.

נסיעה בשבילי קק"ל שלא תגיע עם פרייבט, לכן בעיקר עפר וחצץ.

ואני כן רוצה להעמיס ציוד טיולים עליו לכמה ימים.

מבחינת מימון, אני לא יודע מה לקנות ולכן גם לא יודע על איזה תקציב לתכנן.

אבל מחפש רכב זול ואמין, אם קיים גיפ או גיפון כזה.

אבל לנדרובר דיסקברי זה לא בשבילי.

ג'ימני משומש גם לא, זוועה לנסוע בעיר איתו והם קטן מדי.

עריכה אחרונה על ידי voltage
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אתה מזכיר לי מודעות בקבוצות פייסבוק "מחפש רכב 2015 ומעלה, רק יפני, אוטומטי, עד 12,000 ק"מ, לא יותר מ 25,000 שקל, רציני עם קסף ביד"

אתה מתכוון להוציא 25.0 אש"ח או 100.0 אש"ח?

אתה רוצה / מכוון ללנדקרוזר ארוך מ 2008 (תכין כ 130.0 אש"ח) או יונדאי גאלופר מודל 2000 (תכין 15.0 אש"ח).

במקרה שלך נראה שהכי נכון יהיה למצוא גרנד ויטארה כלשהי ולהתחיל משם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם מתחכם, אם ציינתי רכב זול אז אין לי כסף ל

לנדקרוזר ארוך.

יש לי תקציב של 150K, עכשיו אשמח אם תגיד לי איזה סכום מינימלי צריך להשקיע בשביל לרכוש

גיפ אמין שיתאים לצרכים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל. מבטיח לא להתחכם יותר.

בהצלחה עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שרשמת הייתי קונה איזו סובארו פורסטר מיד 2, עם קילומטראז' לא גבוהה.

לדוגמא ( כולל מיגון לטיולים ):

yad2.co.il/s/c/c868cl

כמובן, אין לי שום קשר לרכב המפורסם.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל 150,000 זה ממש לא תקציב קטן ובטח שלא עונה להגדרה "רכב זול".

עכשיו וכדי לפשט לך את הדברים אתה צריך לפרט יותר מ"רכב לדרכי עפר וחצץ". בגדול אפשר לומר שרכבי שהטח שמתחלקים לשתי קבוצות:

1. ג'יפונים בעלי הנעת 4X4 - יביאו אותך יותר רחוק מכל ליסינג, שומרים על צריכת דלק סבירה ונעימים יחסית לנסיעה. לא גדולים מדי וב 150,000 אפילו ניתן לרכוש כזה חדש מהסוכונות.

2. רכבי שטח "אמיתיים" - כאלה שמגיעים על שלדת סולם, גבוהים ומאסיביים יותר מהג'יפונים. יהיו בעלי הילוך כוח, נעילות ולפחות סרן חי אחד שמשפר משמעותית את העבירות בשטח. החסרונות הם מחירי רכישה, ביטוח ואחזקה גבוהים למדי ו 150,000 יאפשר לך לקנות רכב לפחות בן 4-5 שנים, תלוי במותג.

לדעתי רכב שמשתייך לקטגוריית הגי'פונים עם הנעת 4X4 יצלח 99% מהמסלולים בארץ, על אחת עם מדובר בדאצ'יה דאסטר, סובארו פורסטר / XV או סוזוקי ויטארה מהדור הקודם. אם אתה הולך לעשות מסעות אתגריים במדבר או לחרוש את רמת הגולן באמצע פברואר כנראה שתאלץ לחפש רכב מהקטגורייה השנייה.

אם תסביר מה אתה מחפש נוכל להכווין אותך לכלים ספציפיים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...