Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לביטוח מקיף ללא קודן

שימו לב! השרשור הזה בן 2069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בשעה טובה פתחתי היום הזמנה לקיה סיד סטיישן, 0 ק"מ מליסינג.

כל הקודנים שהיו לי עד היום עשו בשלב כזה או אחר בעיות.

אני אשמח מאוד לא להתקין קודן ברכב.

מישהו יכול להמליץ על חברה שמוכנה לכך בלי לייקר מאוד את הפרמייה?

גם המלצה כללית לסוכן ביטוח מקצועי וענייני תתקבל בברכה.

תודה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קודן זה לפי שיקולי חברות הביטוח.

רכבים חדשים עד שנתון מסויים לפי ההגדרה שלהן, יהיו מחוייבים בקודנים ואמצעי מיגון מתקדמים כאלו ואחרים.

הטיפ הטוב ביותר עבורך מבלי שתתאמץ הוא להכנס ל WOBI ולהזין את פרטי הרכב ולצפות בכל חברות הביטוח שעולות.

יהיה רשום למטה, מה רמת המיגון הנדרשת.

אם יהיה רשום "רמת מיגון מקורית" או משהו כזה בסגנון זה אומר ללא קודן והאימובילייזר המקורי של הרכב, מספיק טוב.

אבל שוב, יהיה מדובר על רכבים בני כמה שנים טובות - תבדוק רמת מיגון ותנאים נדרשים ב WOBI בתור סקר מקדים.

לא הייתי נכנס לאשליות שסוכנים כאלו ואחרים יוכלו להוריד ממך קודנים וכל מיני דברים כאלו רק מהיותם סוכנים, יש סטנדרט פר רכב.

קח דוגמא שבה סימנתי לך 2 תיאורים עבור מיגון מקורי של הרכב ולמעשה, לא נדרשת קודנית אפילו (רמה 200):

jlUA3sS.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. מכיר את וובי. נראה שהוא עובד רק עם 3-4 חברות. כמו כן, אני בטוח שיש הרבה אופציות לא שהוא מציג כדי לא לבלבל את הלקוח. לי ברכב אחר יש ביטוח של עד 10,000 ק"מ בשנה מה שדי מוזיל את הביטוח. לא חושב שוובי מראה את האופציות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקירה שערכתי לאחרונה, היו חברות שדרשו רק קודן/עלוקה והיו שרצו רק איתוראן (ללא קודן), היו שרצו גם וגם...

נתקלתי בכמה חברות שהסתפקו במיגון מקורי, ולא - וובי לא עוזר במקרה הזה, אתה פשוט צריך לעשות סבב טלפונים לכל החברות ולשמוע מכולם הצעה לביטוח ואת המיגון אם צריך.

הכל תלוי בסוג הרכב וכמה שנים הוא על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שרשמתי, וובי משמש ככלי להבנה כללית האם אולי, הרכב יכול להיות מבוטח ללא מיגון.

בדרך כלל, אם שלושת - ארבעת החברות הגדולות מבקשות רמות מיגון גבוהות, זו אינדיקציה שיהיה מאוד קשה למצוא חברות שיבטחו ברמות מיגון נמוכות עד לא קיימות (רק אימובלייזר מקורי וכו').

חשוב לקרוא עד הסוף ולנסות להבין את הנאמר.

לכן, במידה ויש 4 הצעות, כולן דורשות רמות מיגון די גבוהות הסיכויים קלושים וזה אומר שלפחות, פסלת 3-4 חברות ואז אתה מתחיל לפנות לחברות קטנות.

לפעמים אנשים מחפשים כל כך הרבה סיבוכים ומבזבזים זמן על דברים פחות רלוונטיים כיוון שהאם שווה לך בשביל פחות 300 שקלים בשנה להתחיל להתקשקש שעות עם חברות קטנות וניירת ומיילים בשביל להסיר קודנית?

שהרי גם אצל החברות הגדולות יש אפשרויות שונות.

הטריק הכי ידוע זה פשוט לאחר יישום הביטוח וחתימה על הטופס של הקודנית, לבטל אותה למשך כל השנה באותו המקום ושלום על ישראל, לא באמת צריך לשבור את הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החכמתי.

הבעיה שלי עם הקודן זה לא העלות, אלא העובדה שהוא מתחיל לזייף לאחר תקופה. מאוד לא נעים באוגוסט חם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטריק הכי ידוע זה פשוט לאחר יישום הביטוח וחתימה על הטופס של הקודנית, לבטל אותה למשך כל השנה באותו המקום ושלום על ישראל, לא באמת צריך לשבור את הראש.

המלצה מטופשת

כי אם חס וחלילה יקרה מקרה ביטוח וחברת הביטוח תמצא כי הקודנית בוטלה ביי ביי לכספך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע דיברתי עם סוכנת שהציעה לי ביטוח ללא קודן בחברת מנורה.

המחיר כמו כל שאר החברות שמחייבות קודן.

נחכה לרגע האמת, כלומר לרגע שבו אקבל את הרכב כדי לסגור את העסקה ואחזור לדווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע דיברתי עם סוכנת שהציעה לי ביטוח ללא קודן בחברת מנורה.

המחיר כמו כל שאר החברות שמחייבות קודן.

נחכה לרגע האמת, כלומר לרגע שבו אקבל את הרכב כדי לסגור את העסקה ואחזור לדווח.

תנסה בביטוח רוזן, המחיר שקיבלתי היה זול ולא היתה דרישת מיגון עבור סיאט שבדכ דורשים איתוראן/כספת ושער מראין בישין

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בסוף ביטחתי במנורה דרך סוכן.

המחיר בדיוק כמו אצל כל האחרים, 4500 חובה + מקיף.

נקווה שלא אצטרך לבדוק את טיב השירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטחתי רכב חדש 2016 בלי קודן בלי עלוקה בלי כלום בהראל (ומאז אני מחדש כל שנה שם אחרי שעשיתי השוואות מחיר לפני כל חידוש), המחיר הכי זול מכל חברות הביטוח (כולל כאלה שכן דרשו קודן).

אמנם זה תלוי ברכב, שנתון וכו' אבל מוזמן לנסות. כרגע זה 3100 למקיף (פעם היה יקר יותר, זה נהיה זול יותר עם השנים)

דאצ'יה סנדרו סטפוויי 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...