Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מחיר ממוצע/ריאלי לציפוי הגנה על רכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי רכב חדש (סקודה סופרב) והמליצו לי לצפות את הרכב בציפוי הגנה

אני ממש לא מבין בזה כלום.

כמה זה אמור לעלות?

אני לא מצפה לתשובות מדויקות אבל לקבל מושג כללי כדי שכשאקבל הצעות מחיר אדע איפה הן ממוקמות

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותב לך בדיוק מה שכתבתי למישהו אחר אתמול

לפי מה שאני יודע בגלל הציפוי שעשיתי, יש לך נאנו ויש לך PPF (בטח יש יותר שאני לא מכיר)

הPPF זה מדבקה נגד שריטות אבל העלות שלה לרכב שלם יכול להגיע לסביבות ה20 אלך ש"ח (תלוי ברכב ואם אתה רוצה לשים על כל הרכב או רק חלק ממנו)

הציפוי נאנו יכול להגיע גם לסביבות ה5000 ש"ח תלוי מה צריך לעשות לפני. הנאנו הזה זה יותר כדי לשמור על הצבע של הרכב, שטיפה יותר קלה, אם ציפורים מחרבנים לך על הרכב והרכב תחת השמש כל היום, זה לא נדבק לצבע, זה על הנאנו ו:

א) יוצא הרבה יותר קל

ב) לצבע של הרכב לא קורה כלום.

לא כדי לעשות פרסומת או משהו, אבל את הטיפול נאנו לרכב שלי עשיתי בSmart Detailing - סמארט דיטיילינג בחולון, חפש אותם בפייסבוק, תדבר איתם, הם בטח יגידו לך להגיע עם הרכב, להסתכל מה מצבו (אפילו שזה רכב חדש, אחרי השטיפה אתה תגלה דברים שאתה לא מאמין, יותר מזה, אם עוד לא קיבלת את הרכב, עדיף לך לבקש לא לשטוף אצל היבואן), הם אחלה חבר'ה, יענו לך על כל שאלה (ותאמין לי שחפרתי להם וקיבלתי אחלה שירות)

בהצלחה ותעדכן."

המחיר משתנה מאוד לפי רכב, מצב של הרכב, מה ואיפה אתה רוצה לעשות (מדבר על ה-נקרא לזה חנות- וברכב עצמו).

אתה תצטרך ללכת לכל מיני מקומות ולשאול, אבל אני במקומך, לא הייתי עושה דבר כזה במקום שאין המלצות טובות ברשת (פייסבוק-פה-פורומים אחרים וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף את המדבקה, ולא לכל הרכב, רק לחלקים המועדים לפורענות, דלתות וכנפיים.

אני עשיתי פעמיים אצל sunfilm בתל אביב.

http://www.sunfilm1.co.il

אני כמוך, ביצעתי רק לפגושים (חבל שלא עשיתי גם מגסה מנוע) וזה שווה הכל כי אין שריטות מכלי רכב שחונים ומשפשופים של פגושים

עשיתי אצל ארמולן בתל אביב

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ננו מלא לכל הרכב, ואז אין ספור מכות, שפשופים ומתנות שהושארו לי, כולל נזק רציני מאוד לפגוש הקדמי שגיליתי כשחזרתי לרכב בחניה, ודרש שיפוץ וצביעה מלאה של הפגוש, התייאשתי ועשיתי PPF לפגושים (הלא פשוטים אצלי) שעלה לי 2800 ש״ח.

ברכב הבא אני אעשה גם על הדלתות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ננו מלא לכל הרכב, ואז אין ספור מכות, שפשופים ומתנות שהושארו לי, כולל נזק רציני מאוד לפגוש הקדמי שגיליתי כשחזרתי לרכב בחניה, ודרש שיפוץ וצביעה מלאה של הפגוש, התייאשתי ועשיתי PPF לפגושים (הלא פשוטים אצלי) שעלה לי 2800 ש״ח.

ברכב הבא אני אעשה גם על הדלתות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כן זה הדבר היחיד מול שיפשופים מפגושים אחרים, מכות (קלות) מכלי רכב ודלתות וכמובן ידיים זדוניות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...