Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גומיות Dampers או O Ring למקלדת מכאנית?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 2206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

המקלדת המכנית שלי דיי מרעישה, האם הנ"ל יהווה פיתרון טוב להשתקה גם במעט?

יש איפה להשיג בארץ אן שזה רק מאמזון / עלי וכו'..?

תודה!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

O-Rings לא רק שיעזרו בהשתקה (משמעותית) הם גם יקצרו במעט (ממש מעט) את מהלך המקש.

אני רכשתי בזמנו מ WASD Keyboards סט של 125 טבעות בקוטר 0.2 ממ אשר מספקות פחות בלימת זעזועים אבל מקצרות במעט את מהלך המקש, לעומת זאת ניתן לרכוש סט של 0.4 אשר מספקות יותר בלימת זעזועים אך מקצרות יותר את מהלך המקש.

קישור למוצר:

http://www.wasdkeyboards.com/index.php/products/keyboard-accessories/cherry-mx-rubber-o-ring-switch-dampeners-125pcs.html

15$ לסט של 125 טבעות, אני שילמתי בזמנו 6$ משלוח.

זאת אחת החברות אם לא-ה בקיסטום מקלדות מכניות, עדיף על כל מוצר באיכות ירודה ב1$ מאיביי.

ובונוס, היה כיף חיים להרכיב את הטבעות :)

QKlXiU6sTxD0yZ00uvY0RQaNQJXexIq8lAiqTmRMqgYdjVv6luP6Ae6A0WbKo-OSbKzMPLHyMSEOv2PvM3jKEFiRb0Z_U8tEBe97emqciyPioWmOAHbszhEHC0N2KBIzildBH2OpvtzxJmkRZhP7SlLTENgPBZfUEBAbZKiqjkuqUP2QyYwsYW1eXKySHEAvPkoZJORC4x5kC3FfN7KUUwrl8PFW2RW_Kdgg0TvMHhfNOgi46hap_JCy97LnSBaPH7BPoKebsST5J7S8fY5VCBXpIT6InhjuC4I3S-YdtIE4EKZ5yqPSG7LX777toJaPbGqLpa_AfxdtO3-42k9m9SA4oAN9c9xF5f8XWz8c3U0jpfOywBG-YBGTzlGRm3MG40LmLhas_EHi3n3zTJmN4V-nvfkvow8ZalRR5WCWNFTvZq5aYXdWdwU94LkwSLa8DnDXzMecayf4tqsU0MLHvmRi-lPQBgxmCZfTtW4ehrHH__k2oygF8qCe-gELWrH1HfOE7R-oA0yChaQyilgHJH6-ujIA7JACUmtM2ZBysPGrAFNibsSGhh9xXXJYF9BjBfeBEHHnUTj52fmlwykmbNE9Few4GIL6ibsY4Tgi=w1283-h949-no

אגב, גם את מקשי החיצים האדומים רכשתי מאותה החנות, 2$ עבור מקש, כולל איזו קסטומיזציה שתרצה.

gTG3x20H4hEx31glhNWRIxrTFNSmOj2QW5qqcWTznaKfIOaYvGpCrq9aGoibJ44FhhO0PhSJxztdBR6U6hIxM8LsTjmaf25dkD9RTPkei0eHO5HsoStqKCb6JWBn2mJtWKvywWowIxyf_T5jjKn8FxovACOGU-gTHp9_YEJ9_6c7Z0Px--ThLocOsbmDMxnAspNbfTxELjGaIEMaFshF4h0XBFwRgcRYGYsFfwImjtunp1SZ9Ul5a9xU7Ind6EcUQ9v5R-ZtpT9Sxyv9nAVOMre86GmH1hZvaOZIJyGQDsDlBA7EAFtVAuC37CL-L40oEr5yFsKOWfXu0s46SXB3zh8fxT0MADen46CgeRPIfdOa4oepCMg4o3S2SOwfWJvtEsuvMFuAZ7YLBs3ov6uEHVqhIo5iQw65yG7Kg4qHJLGAPbGPNH_BjeI8kecCoFuFi2letsJjKehi7K-aCP6ZE-pDxnOuEVbGR1gzuleAcgfvb7K34J4e0xlaPz_QhdVV9iyweBPjFcYPiO1N5yduf3gnWQk3Xk9jhdWeo9G1g9r8YQ-4bh0QlxbVUUafd2zbM4k8RUrEjne5BMt9PLAgfXoe2L-fCTbhr9vyJPFh=w1550-h949-no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה התמונות שהעלית בלינק לא תקין

ההרכבה שלהן בהחלט נראית לי כמו ריפוי בעיסוק :p

נעיף מבט, תודה רבה :)

נ.ב בארץ אין שום דבר שמוכר? אפילו שיהיה זמני עד שיגיעו האיכותיות, הח'ברה במשרד משתגעים ממני (ובצדק)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לחפש גומיות דנטליות (לגשר בשיניים) בקוטר המתאים.

לדוגמא כאלו: http://www.royal-dental.co.il/index.php?page=shop.product_details&product_id=588&flypage=flypage.tpl&pop=0&option=com_virtuemart&Itemid=71

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה התמונות שהעלית בלינק לא תקין

ההרכבה שלהן בהחלט נראית לי כמו ריפוי בעיסוק :p

נעיף מבט, תודה רבה :)

נ.ב בארץ אין שום דבר שמוכר? אפילו שיהיה זמני עד שיגיעו האיכותיות, הח'ברה במשרד משתגעים ממני (ובצדק)

ההזמנה שלי, בזמנו, הגיעה תוך שבוע.

התמונות:

IMG_20140622_223459.jpg

IMG_20140621_182711.jpg

IMG_20140621_182658.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AUDI - תודה! מצחיק נראה בדיוק כמו הגומיות בעלי אקספרס בדולר ורבע :p

OMRICN - זה נראה מגניב לגמרי, אצלך הם סוויצ'ים אדומים הם לא שקטים ממש מלכתחילה? עשיתי טעות שלא קניתי סוויץ' אדום.

או שאתה משתמש רק בשביל הפידבק?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שגומיות כאלו משתיקות רק את רעש המקש שפוגש בתחתית המקלדת, לא את הקליק שמייצר הסוויץ' עצמו.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AUDI - תודה! מצחיק נראה בדיוק כמו הגומיות בעלי אקספרס בדולר ורבע :p

OMRICN - זה נראה מגניב לגמרי, אצלך הם סוויצ'ים אדומים הם לא שקטים ממש מלכתחילה? עשיתי טעות שלא קניתי סוויץ' אדום.

או שאתה משתמש רק בשביל הפידבק?

סוויצ'ים אדומים, יחסית רועשים, אבל רכשתי בזמנו כי הם היו די מוכוונים לגיימרים.

את הטבעות רכשתי בעיקר כדי להשתיק טיפה את הרעש, הייתי בזמנו עם תינוק חדש בבית וזה Big NO NO :)

קח בחשבון שגומיות כאלו משתיקות רק את רעש המקש שפוגש בתחתית המקלדת, לא את הקליק שמייצר הסוויץ' עצמו.

בדיוק. למרות שיש הבדל מורגש מאוד ברמת הרעש, המקשים עדיין משמיעים את הצליל האופייני למקלדת מכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדומים מרעישים בגלל המגע שלהם בפלסטיקה סביב המקש עצמו, לא כך? אצלי עצם היות הסוויצ'ים כחולין עושים את רעש ההקלקה, יש פה אנשים איתי במשרד עם הפרעות קשב וריכוז רציניים (למרות שלי הרעש עושה רק טוב :p )

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדומים מרעישים בגלל המגע שלהם בפלסטיקה סביב המקש עצמו, לא כך?

לא בדיוק, יותר נכון לומר שהצליל נוצר בתוך מכלול המקש (ואם תסתכל טוב תראה שלמקלדת שלי אין שום מסגרת סביב המקשים, הם "מרחפים"). כל סוג סוויץ' מכני מייצר צליל במידה כזו או אחרת (מעבר לצליל של המקש אשר פוגע במסגרת של עצמו, מה שהטבעות באות למזער), סוויץ' כחול מייצר צליל יחודי לו מכיוון שבנוסף לצליל המכני הפנימי של המקש עצמו קיים גם צליל של מנגנון ההקלקה. המקלדת הבאה שלי למשל תהיה בוודאות עם סוויצ'ים חומים.

הנה סרטון שיסבר את האוזן שלך:

וכדי לסבר את העין:

מנגנון פעולה של סוויץ' אדום:

Red.gif

מנגנון פעולה של סוויץ' כחול:

Blue.gif

מנגנון פעולה של סוויץ' חום:

Brown.gif

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב לגמרי הסרטון, הדלקת אותי עם המקלדות המיוחדות שלהם, כנראה אזמין :p

תודה!

נ.ב - זה רק אני או שהחומה נשמעת הכי טוב ושקטה לעומת השאר כשהיא ללא O RINGS?

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...