Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למתאם OBD2 מוצלח למדי שקניתי + המלצה לאפליקציית FAP

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לינק עדכני?

עדכני למה?

לרכוש את המכשיר מה יצרן/מפיץ?

https://www.aliexpress.com/store/product/KONNWEI-KW902-Bluetooth-ELM327-V1-5-Chip-PIC18f25k80-OBD2-Scanner-MINI-ELM-327-OBDII-KW902-Code/3873085_32862737484.html?spm=2114.12010612.0.0.46f95d81Ql9uHL

אני קיבלתי מכשיר תקין ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לינק עדכני?
הלינק בפוסט הראשון לא עובד?

אני רכשתי ממנו, מכשיר תקין לחלוטין, מחובר אצלי קבוע ברכב מאז הרכישה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

יש אפליקציה דומה לפולקסווגן, נקראית VAG DPF.

אפשרי להוריד ב Play store. גרסה חינמית מוגבלת או גרסה מלאה ב 15 ש"ח. לא נסיתי בעצמי, רק קראתי סקירה.

Screenshot_2019-01-01-10-05-05.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועד דבר, האם זה נכון שכמות הפיח ב DPF תלויה בעיקר במידת הלחיצה על הגז ופחות תלויה בסל"ד?

על פי ההגיון - הרבה גז - טמפרטורת בעירה גבוהה - מעט פיח.

מעט גז - טמפרטורת בעירה נמוכה - הרבה פיח.

זאת אומרת אצל נהג נמרץ המחשב יריץ רגנרציות בתדירות נמוכה יותר מאשר אצל נהג רגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את ה902 מהחנות הרשמית שלהם בעליאקפרס. עלה כ11 דולר והגיע יחסית מהר.

חיברתי למחשב הרכב וניסיתי לזווג למערכת האנדרואיד שלי ברכב, פשוט לא עבד.

פעם התחבר ו20 פעמים לא. כשעברתי מטורק לאפליקציה אחרת אבד החיבור.

בשלב מסוים כבר לא הצלחתי למצוא את ה902 בBT, גם לאחר כמה ניסיונות של כיבוי והדלקה.

התייאשתי..החזרתי את הELM 327 שרכשתי באיביי לפני 8 שנים ובשניה הוא התחבר והכל מוצג.

פתחתי דיספיוט וקיבלתי את הכסף חזרה, לא יודע אם נפלתי על יחידה תקולה והאמת שאני קצת חושש לנסות ברכב נוסף עם מחשב ״רגיש״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

למישהו יש המלצה מעודכנת למתאם איכותי?

יש לי סיטרואן C4 1.2 טורבו. עדיף מתאם שיוכל לשבת באופן קבוע מחובר ולא יפריע לסגירת הפאנל שמכסה את המחברobd יושב מתחת לכפתורי המזגן.

יש המלצה איפשהוא בפורום על BAFX שעולה 23$ באמזון וצריך גם משלוח.

האם האפליקציה יודעת לקרוא נתונים גם מטורבו 1.2? הבנתי שיודעת לקרוא נתונים של EAT6 שזה הגיר הנפוץ 6 הילוכים אוטומט של אייסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם האפליקציה יודעת לקרוא נתונים גם מטורבו 1.2? הבנתי שיודעת לקרוא נתונים של EAT6 שזה הגיר הנפוץ 6 הילוכים אוטומט של אייסין.

איזו אפליקציה? זאת שהמלצתי עליה בתחילת השירשור? לדעתי היא כלל לא עובדת עם מנועי בנזין. אבל זה יכול להיות נסיון מעניין

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון
איזו אפליקציה? זאת שהמלצתי עליה בתחילת השירשור? לדעתי היא כלל לא עובדת עם מנועי בנזין. אבל זה יכול להיות נסיון מעניין

FAP עובדת בכייף עם רכבי בנזין. כל עוד הם של PSA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עדיין מחפש מתאם OBD שישאר קבוע ב C4 1.2T.

האם מומלץ עדיין KONNWEI OBD2 Scanner KW902 לקנייה מאליאקספרס מהחנות שלהם?

https://m.aliexpress.com/item/32862737484.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&spm=a2g0n.store_home.productList_1702655.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עדיין מחפש מתאם OBD שישאר קבוע ב C4 1.2T.

האם מומלץ עדיין KONNWEI OBD2 Scanner KW902 לקנייה מאליאקספרס מהחנות שלהם?

https://m.aliexpress.com/item/32862737484.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&spm=a2g0n.store_home.productList_1702655.0

אצלי המתאם הזה מחובר קבוע בC4 שלי, כבר שנה וחצי. מדליק אותו כשצריך בלחיצת כפתור, בשאר הזמן מכובה.

עובד מעולה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפרק שום דבר, הפנל המיותר הזה מזמן מחוץ לרכב [emoji6]

זה דווקא נחמד בלעדיו, בפתח שנוצר אני מסתיר את החוטים של המתאם בלותות׳

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...