Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מכון טסטים בצפון.

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רוצה להחליף חלקים סתם, מצד שני לא רוצה לעבור ב''חוואה'' טסט בלי שבודקים את הרכב. מהי האלטרנטיבה? מחפש מקום איכותי בצפון שיבדוק את הרכב כמו שצריך ומצד שני לא יגנוב ממני כסף שאני לא צריך להוציא. יש חייה כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לפני 4 שנים... רק.

בדיוק במאי השנה זה יהיה שאני כבר מעביר שם 4 שנים ברצף 2 מכוניות. מעולם לא ניטפלו אלי שם. רכב אחד בן 10 והשני כמעט 20.

אני לא אחתום לאף אחד שם ערבות או תעודת יושר, אבל זה הניסיון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

העברתי שם עשרות טסטים.

לא שלא היו גליצ'ים שהצריכו טיפה אסרטיביות, אבל הם היו בודדים וקשה להגיד שנטפלים שם.

ממעט ההכשלות שקיבלתי, היו על עניינים חשובים שאתה אמור להיות שמח שמוצאים אצלך.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה לכם על ההמלצה, אם זאת, קשה להתעלם ממה שמצאו שם.

4 שנים זה לא הרבה למכון טסטים שקצב חלופת העובדים שם אינו גבוה. זה לא איזה מוקד מכירות או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכרמיאל נכשלתי עם סקודה ראפיד בת שנתיים (טסט ראשון) על זוג צמיגים קדמיים, לדעתי הם הגזימו, אבל הם לא הרוויחו מזה כלום..

מצד שני, כשהייתי מחבל קטן, עברתי שם עם עונדה, פילטר פתוח, דוד רמוס, ג'אנטים 15 ומידות שאומנם חוקיות לרכב אבל לא מאושרות ברישיון, אולי כי היה ערב חג ומיהרו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, כשהייתי מחבל קטן, עברתי שם עם עונדה, פילטר פתוח, דוד רמוס, ג'אנטים 15 ומידות שאומנם חוקיות לרכב אבל לא מאושרות ברישיון, אולי כי היה ערב חג ומיהרו..

ניגשתי פעם לטסט באחד המכונים במפרץ חיפה בערב יו"כ בשעה 11:50. בדקו לי בלמים ופנסים קדמיים, בשעה 12:00 הרשיון כבר היה חתום.

למותר לציין שזה היה לפני ימי המחשב ובדיקת הפליטות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי למכון טסטים בכרמיאל ליד מוסך שגב.

שני הרכבים עוברים טסטים ללא בעיה.

האמת שגם בירכא לא היו בעיות, אבא שלי שנים עושה שם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב תקין ואין ליקויים ברמה שמצריכה באמת תיקון, אז טסט בסכנין יחסית ישרים. אם הרכב ותיק ונראה לא להיט הם יחפשו בנרות על מה להכשיל, הכל עניין של חזות ופאסון (עצוב להגיד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר עשיתי טסט לשני הרכבים שלנו... אוטוטסט במפרץ חיפה ליד משרד הרישוי (המכון האמצעי מבין ה-3 שבמקום). הוגנים מאד על פי ניסיוני.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמנע כמה שיותר להיכנס לעכו. מעולם לא אהבתי את השירות שם ואני לא איכנס לפרטים יותר מעמיקים.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...