Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אובד עצות עם עד 130K ביד

matanp123
שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אז בגדול הוצאתי רשיון לא מזמן (שנה) ונסעתי בעיקר באוטובוסים ופה ושם באוטו של אמא (cx3/5 לא זוכר חח)

ודי נשבר לי מהאוטובסים, אז אני רוצה להתחדש ברכב

הבעיה היא שיש לי 0 ידע ברכבים, אז אצטרך את עזרתכם :-)

התחלתי לבדוק כל מיני אופציות, ליסינג, קנייה וכו', ונראה שקנייה הכי משתלם אם יש לי את הכסף (תקנו אותי אם אני טועה)

90 אחוז מהנסיעות שלי זה לעבודה, מאיזור פתח תקווה לתל אביב

מבחינת תקציב אני לא סגור, אם יש משהו שווה ב80K אז זורם ואם ב120 אקבל תמורה הרבה יותר טובה אז גם אפשר.. המקסימום שאני מוכן להשקיע אני חושב שיהיה באיזור ה120-30, אם תהיה חריגה שווה את זה אז אשקול

כמו שאמרתי אני לא ממש נוסע הרבה, בעיקר לעבודה ופה ושם יציאות ודברים

בגדול חשוב לי שהרכב יהיה יחסית חזק, לא אחד כזה שאני לוחץ שעה על הגז ואז הוא מגיב כשהגעתי כבר ליעד, ושיהיה יפה.... ראיתי שמאזדה 3 נכנס בתקציב הזה והוא נראה יחסית טוב, אז אם יהיה משהו בסגנון הזה - זה יהיה סבבה :)

אם יש אפשרות לקנות רכב ספורט במחיר הזה אז בכלל חלום, אבל מאמין שלא אוכל בתקציב הזה

כמו שהבנתם אני לא מבין בכלל ברכבים אז לקנות יד 2 או משהו כזה זה יהיה טיפה בעייתי לי, כי גם אם יראו לי חמור עם עיצוב יפה של מכונית ספורט אני כנראה אקנה אותו

נ.ב. אני צריך רכב לאיזור השלוש שנים הקרובות, אני ארצה בעתיד הלא רחוק לקנות רכב, אבל עדיין צריך רכב עד אז

תודה לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם רוב הנסיעות שלך הן בעיר הייתי ממליץ לך לרכוש רכב קטן יותר ממאזדה 3 (למשל מאזדה 2)

שנית אם אתה רוצה להחזיק ברכב כ-3 שנים ואין לך וותק ביטוחי דווקא ליסינג פרטי הכולל חבילת תחזוקה וביטוח כנראה יהיה משתלם יותר כי עלות הביטוח דרך הליסינג הפרטי לנהגים צעירים וחדשים זולה לאין ערוך מעלותה בשוק החופשי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שעסקת ליסינג פרטי יכולה להיות טובה.

בכל מקרה, לנהג יחיד לא רואה צורך במאזדה 3, מאזדה 2 תעשה את העבודה, וכך גם פג'ו 208 1.2 טורבו שיכולה להיות אופציה מצוינת, אם כי בקרוב ( איפשהו בשנת 2018 ) יושק דגם חדש שלה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. אני צריך רכב לאיזור השלוש שנים הקרובות, אני ארצה בעתיד הלא רחוק לקנות רכב, אבל עדיין צריך רכב עד אז

תודה לעוזרים :)

לא הבנתי...

בכל מקרה, כל סופר מיני תענה על הצרכים: 208,c3. איביזה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

)לא מצליח להגיב למי שהגיב פה לפניי)

מה שאני התכוונתי זה שבעוד שנתיים 3 ארצה לקנות רכב ספורט יקר יותר, כרגכ נמנע מזה בגלל חוסר נסיון שלי בנהיגה וביטוח שכנראה יהיה מאוד גבוה

הצעתם פה ליסינג, אבל לא יותר משתלם לקנות רכב ואז למכור אחרי שנתיים? ותודה על העזרה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי משתלם בהתאם לתכנית שלך, זה לקנות רכב סחיר בן שנתיים ועם נתונים טובים ( נגיד, מאזדה 2 או 3 האצ'בק מפרטי ). ירידת ערך תהיה מתונה יותר מאשר ברכב חדש, אבל עדיין לא צריכות להופיע תקלות.

בליסינג פרטי עדיין משלמים ירידת ערך של רכב חדש + רווח של חברת ליסינג. אני לא יודע כמה מזה מקזז ביטוח יותר זול של חברת ליסינג - צריך לעשות חשבון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרווח של חברת הליסינג בדגמים הפופלריים הוא בד"כ הנחת הציים שהיא מקבלת מהיבואן. לעיתים אפילו הצעת חברת הליסינג יוצאת זולה יותר מקניה אצל היבואן.

עלויות ביטוח די קל לבדוק ולהשוות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נהגת ברכב של ההורים ב3 שנים האחרונות אתה יכול להשתמש בעבר ביטוחי שלהם. שווה לך לברר על זה יותר.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף ליסינג על רכישת רכב לזמן קצר זה הרבה יותר הגיוני מבחינה כלכלית. בקשר למקרה שלך ממליץ לך שתחפש ליסינג קצר טווח, יש חברות כמו אלבר לדעתי שנותנות אפשרות לליסינג ל18 חודשים זה עדיף לך כי ההתחייבות שלך קצרה יותר ואתה יכול אחכ להשתחרר מזה אם לא תרצה להמשיך. לא יקרע אותך ולא יכבול אותך. תבדוק את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי משתלם בהתאם לתכנית שלך, זה לקנות רכב סחיר בן שנתיים ועם נתונים טובים ( נגיד, מאזדה 2 או 3 האצ'בק מפרטי ). ירידת ערך תהיה מתונה יותר מאשר ברכב חדש, אבל עדיין לא צריכות להופיע תקלות.

בליסינג פרטי עדיין משלמים ירידת ערך של רכב חדש + רווח של חברת ליסינג. אני לא יודע כמה מזה מקזז ביטוח יותר זול של חברת ליסינג - צריך לעשות חשבון.

כשקונים רכב לא חדש עדיף דוקא רכב לא סחיר. יותר זול. כמעט תמיד הסחירות הפחותה לא מבוססת על בעיות של ממש ברכב.

מספרים כאן בפורום על פיז'ו 208 משומשות בנות שנתיים-שלוש שנמכרות במחירים אטרקטיביים מאוד.

כמו כן כתבת שאתה מחפש רכב "משתלם". בגדול רכב זו לא הוצאה משתלמת. רכב זו הוצאה שמעלה את איכות החיים.

אתה בחור צעיר וזה רכב ראשון. הייתי הולך על משהו בסיסי. גם סופר מיני בת 4-5 תעשה את העבודה בקלות ותשאיר לך המון לדברים אחרים או רכבים אחרים בעתיד.

אם בא לך להתפנק ועל הדרך לקנות רכב יותר בטיותי ועם יותר אופק אז סופר מיני עדיין באחריות (בת שנה-שתיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר קונים רכב לזמן קצר, בכוונה להחליף אותו שוב בקרוב, אין שום היגיון לקנות רכב ידוע מראש שצונח במחיר.

לשימוש ממושך - זה כבר משהו שונה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אובד עצות עם עד 130K ביד

בשלב ראשון - הכנס את הכסף לקופסא או לשקית אטומה.

בשל שני - גש עם הקופסא והפקד את הכסף בבנק.

לא מומלץ להסתובב אובד עצות עם סכום כסף כזה מזומן ביד.

אתה טרף קל.

נוכלים / שודדים יזהו מייד והכסף ייעלם לך.

עד שתחליט איזה רכב לקנות - לא מומלץ להסתובב עם המזומן ביד, זה יכול לקחת שבועות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכלל.

מבין השורות אני מבין שאתה בחור צעיר (22-25 יהיה הניחוש שלי), בגיל הזה אני לפחות, עדיין לא ראיתי קדימה, וכשאתה גר אצל ההורים גם אם אתה מרוויח 5 בחודש, זה נראה הרבה כסף ומהר מאוד זה מתאסף לסכום - בעתיד, כשההוצאות יגדלו, אתה תגיד לעצמך "איך לא חסכתי איך".

אם יש משהו אחד שאני הייתי רוצה, זה לחזור אחורה 5-10 שנים לתת לעצמי סתירה ולהגיד לאני הצעיר יותר, את הכסף הזה שאתה מרוויח היום - שים בצד. אל תשאל שאלות ואל תתווכח - שים בצד.

לא מכיר את מצבך הכלכלי, החינוך הפיננסי שקיבלת, או את הרקע שלך, אבל עצתי לך היא אותו דבר.

לא חושב שיש לך צורך ברכב של 130 אלף שקל, ואפילו לא באחד של 50.

קנה רכב בן 3-4, כשיגיע היום שתרצה להשתדרג, תשתדרג עד אז, שים בצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכלל.

מבין השורות אני מבין שאתה בחור צעיר (22-25 יהיה הניחוש שלי), בגיל הזה אני לפחות, עדיין לא ראיתי קדימה, וכשאתה גר אצל ההורים גם אם אתה מרוויח 5 בחודש, זה נראה הרבה כסף ומהר מאוד זה מתאסף לסכום - בעתיד, כשההוצאות יגדלו, אתה תגיד לעצמך "איך לא חסכתי איך".

אם יש משהו אחד שאני הייתי רוצה, זה לחזור אחורה 5-10 שנים לתת לעצמי סתירה ולהגיד לאני הצעיר יותר, את הכסף הזה שאתה מרוויח היום - שים בצד. אל תשאל שאלות ואל תתווכח - שים בצד.

לא מכיר את מצבך הכלכלי, החינוך הפיננסי שקיבלת, או את הרקע שלך, אבל עצתי לך היא אותו דבר.

לא חושב שיש לך צורך ברכב של 130 אלף שקל, ואפילו לא באחד של 50.

קנה רכב בן 3-4, כשיגיע היום שתרצה להשתדרג, תשתדרג עד אז, שים בצד.

50 אלף שקל זה לא הרבה כסף לרכב,אפילו דיי מעט.

אם לבן אדם יש את האפשרות והרצון לקנות רכב-לא רואה שום סיבה להימנע מזה.

אני גם בן 21 ומתכנן בשנה הקרובה לקנות רכב ב65-70-כי אני יכול ויהיה לי מספיק זמן לחסוך גם אחרי.

לא רואה סיבה למה לסוע ברכב שאני לא אוהב אם יש לי את האופציה.

אם היה מדובר ב200-300 אלף,אז כן,הייתי מסכים איתך.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...