Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש Ibiza FR - ברקסים מרעישים

tomaspolo
שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רכשתי רכב חדש מדגם Seat Ibiza FR 2018 היישר מצ'מפיון מוטורס. וקיבלתי אותו שבוע שעבר.

שמתי לב כי לעיתים רחוקות בעת עצירת הרכב יש רעש חזק מהברקסים של שריקה. (חשוב לציין שזה קורה לפרקים ולא באופן קבוע ולאחר נסיעה ממושכת בלבד.)

התקשרתי למוקד של צ'מפיון ונאמר לי שזה קורה מכיוון שהרכב חדש ושהברקסים צריכים "להשתפשף". הוא הוסיף ואמר שבמידה ולאחר 3000-5000 העניין ממשיך לפנות אליהם.

רציתי לברר, האם זה נכון או שמתנערים מאחריות?

הרכב הקודם שלי גם היה חדש מהחברה ומעולם הברקסים לא "שרקו".

תודה רבה לכם וערב נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שהברקסים ירעישו בשום מצב, בטח לא עם חלפים שהורכבו במפעל והם לא באיכות נחותה.

גש למוסך הקרוב לגירוז קל שיעלים את כל הרעשים או לחילופין שיבדקו מאין מגיעים הרעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק יש לגרז ברכב חדש שרק יצא מהמפעל ?

לפותח האשכול, סע 500 קילוומטרים נוספים ולאחר מכן חזור לדווח האם רעשים עדיין מופיעים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...