Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איבוד שליטה ברכב

טוטו סחבוקה
שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי מאזדה 3 2007 היום נסעתי בפניה שהיא זיגזג קליל כזה ואיבדתי שליטה הרכב זז ימינה שמאלה ימינה לא יודע איך הוא התאזן בסוף זה נס שלא היו מכוניות לידי ...כשקניתי את הרכב הייתה אותה בעיה מאחורה ולכן החלפתי 2 בולמי זעזועים אחוריים לפי המלצת הקומפיוטסט דבר שהורגש ...ובולמים קדמיים לא החולפו השאלה האם היה צריך להחליף הכל מההתחלה אחורה וקדימה ביחד ? כשאני נוסע אני מרגיש שהרכב מושך ימין ושמאל מקדימה ...הגעתי ל 80 קמ"ש והורדתי את הרגל מהגז מרגישים סטיה ימין או שמאל ברכב .....הייתי כבר בכיוון פרונט ....עשה לי תיקון של סטיה של חצי סנטים

הוא אמר לי שיש מצב שהצמיגים עקומים ועשה לי החלפה הצלבה של הצמיגים אחורה קדימה ימין לשמאל שמאל וימין

הוא אמר לי שאם אין שינוי צריך להחליף צמיגים ...הצמיגים 2016 2017 סיני

פעם אחרונה שקרה לי דבר מפחיד כזה זה היה במאזדה 323 פניה שמאלה כביש רטוב והרכב החליק ...

אשמח לשמוע תגובות בנושא תודה מראש שבוע טוב בטוח ובריא :shock::shock::shock::shock:

עריכה אחרונה על ידי טוטו סחבוקה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, גם ברכב עם מתלים וצמיגים חדשים ואיכותיים, מי שנכנס מהר מדי לסיבוב - יכול להיות שלא יצליח לצאת ממנו.

אומדן טוב הוא להאט לפני הסיבוב למהירות כזו שבמהלך הסיבוב לא תחוש צורך להמשיך ולהאט את הרכב אלא דווקא להגביר את מהירותו או לשמור עליה קבועה. זה אומר שנכנסת מאוד לאט (שזה טוב) וגם שבמהלך הסיבוב תהנה מרכב יציב יותר הודות לשימוש במצערת.

מעבר לכך, ואני מציין את זה כי אתה תיארת סדרת סיבובים ולא פניה בודדת, צריך לפתח עדינות בביצוע פעולות ההגה: תנסה להתחיל את פעולת ההגה מוקדם ולאט ולמרוח אותה כך שאתה מסיים לסובב את ההגה רק עמוק מאוד לתוך הפניה וכך שסיבוב ההגה פנימה לוקח כשניה שלמה ולא רק כמה שברירי שניה. ככה תמנע טלטולים מיותרים של המרכב.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נס שלא היו מכוניות לידך, זה מקרה.

לחץ אויר תקין? המתלים תקנים? אתה יכל לשלול אפשרות של גורם המקדם החלקה כלשהו שהיה על הכביש באותו הזמן?

אם כל השנאה שלי לצמיגים סיניים ואיכותם הירודה, אפילו הם לא אומרים לגרום לדבר כזה. לכן צריך לחפש חשודים אחרים לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל השנאה שלי לצמיגים סיניים ואיכותם הירודה, אפילו הם לא אומרים לגרום לדבר כזה. לכן צריך לחפש חשודים אחרים לדעתי.

אמת. נהג שנוסע סביר ומעלה לא יתקרב למגבלות האחיזה גם לא בגשם הראשון, עם צמיגים סיניים בני חמש עם חוסר של 10 PSIg ובולמים גמורים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...