Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להגן על רכב שטח בפני שריטות שיחים ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קניתי סובארו פורסטר X חדשה.

מבקש המלצות בנושא הגנת צבע הרכב בפני שריטות שיחים.

1. האם ציפוי ננו מספק ?

2. מי מומלץ לביצוע ?

3. לחילופין: האם יריעות מגנטיות מספקות הגנה טובה ?

4. מצאתי באינטרנט חברת 'משה שלום עיצובים' בא"ת כפר קאסם: האם המוצר שלהם טוב ?

5. היש המלצות אחרות ?

6. (שיטת ה- 'מזמרה' ידועה לי - אך מתאימה רק לענפים בודדים, לא לשיחים עם ענפים רבים ....).

תודה רבה,

אילן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועבר לפורום הדיטיילינג.

לזכרוני קיים ציפוי מדבקה שקוף (ויקר) הניתן להדבקה על כל הרכב והוא מסוגל להגן מפני שריטות של ענפים.

מגנטים גם יכולים להיות יעילים בתנאי שהם מכסים את כל משטחי הפח, הפגושים ישרטו.

שאר שיקויי קסמים וחומרי מריחה כאלה ואחרים לא יעילים נגד שריטות של ענפים שבמקרים מסויימים יכולים גם לפצוע את הלקה, את הצבע ולהגיע אפילו עד צבע הבסיס.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע בגלל הציפוי שעשיתי, יש לך נאנו ויש לך PPF (בטח יש יותר שאני לא מכיר)

הPPF זה מדבקה נגד שריטות אבל העלות שלה לרכב שלם יכול להגיע לסביבות ה20 אלך ש"ח (תלוי ברכב ואם אתה רוצה לשים על כל הרכב או רק חלק ממנו)

הציפוי נאנו יכול להגיע גם לסביבות ה5000 ש"ח תלוי מה צריך לעשות לפני. הנאנו הזה זה יותר כדי לשמור על הצבע של הרכב, שטיפה יותר קלה, אם ציפורים מחרבנים לך על הרכב והרכב תחת השמש כל היום, זה לא נדבק לצבע, זה על הנאנו ו:

א) יוצא הרבה יותר קל

ב) לצבע של הרכב לא קורה כלום.

לא כדי לעשות פרסומת או משהו, אבל את הטיפול נאנו לרכב שלי עשיתי בSmart Detailing - סמארט דיטיילינג בחולון, חפש אותם בפייסבוק, תדבר איתם, הם בטח יגידו לך להגיע עם הרכב, להסתכל מה מצבו (אפילו שזה רכב חדש, אחרי השטיפה אתה תגלה דברים שאתה לא מאמין, יותר מזה, אם עוד לא קיבלת את הרכב, עדיף לך לבקש לא לשטוף אצל היבואן), הם אחלה חבר'ה, יענו לך על כל שאלה (ותאמין לי שחפרתי להם וקיבלתי אחלה שירות)

בהצלחה ותעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אהלן,

מדבקה תעזור הכי טוב ואני מדבר מניסיון. השתמשתי במדבקה של 3M שהייתה מודבקת על האוטו במשך 6 שנים. באותם מקומות שלא הדבקתי יש שריטות, איפה שהדבקתי מדבקה ללא שריטות. לא יודע על מה אנשים מדברים 20,000 ש"ח, אני את שלי קניתי בזמנו בסביבות 300 ש"ח. מבדיקה שעשיתי היום, עלות של מדבקה בהזמנה מחו"ל לדלתות תעלה פחות מ- 1,000 ש"ח ולדעתי זה שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...