Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסוואגן גולף דור 7 1.2TSI דטונציה תערובת עניה

maorela555
שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי גולף מנוע 1.2TSI מנוע דגם JCZ, הרכב בכל לחיצה על הגז מצלצל בכל הילוך ברמה שאי אפשר כבר לסבול הבנתי מצמפיון כי זה נובע מתערובת עניה ושזה תקין עקב זיהום אוויר נקי יותר.

השאלה זה האם זה יכול לנבוע מחיישן נקישות למרות שלא נמצאה תקלה.

או האם יש דרך כלשהי לעדכן את ניהול המחשב מנוע שיכניס יותר דלק כי האוטו מצלצל בלי סוף ממש מציק לי באוזן.

עקב הפעולות שבוצעו עד כה:

1.הוחלפו פלאגים מקוריים חדשים

2.האוטו תודלק בדלק 98 עם תוסף K44

3.תוסף לניקוי שסתומים בשמן

4.החלפת שמן מנוע ומסנן

כל הדברים שציינתי לא עזרו בכלל אפילו עם דלק 98 האוטו אולי צלצל טיפה פחות אבל הדבר משגע אותי במיוחד שצ'מפיון מתנערים ואומרים שזה "תקין"

אשמח אם מישהו חווה את אוטו הדבר ברכבו ומצא פתרון או מקום שיכול לקבל אותי.

דרך אגב מיקומי הוא מירושלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק רב שמה שאתה שומע הם צילצולים מהמנוע, בטח אם מוסך אומר לך שזה תקין ולא נמצאו תקלות.

האם הרכב באחריות? גש למוסך נוסף לקבל את חוות דעתו.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בלי תוכנה.

המוסך אומר שזה רעש מהשסתומים ולהעלים את זה שאני אתדלק 98 וזה יעלם.

לאחר בדיקה עם כמה אנשים הבנתי שהבעיה אצלי כמו שעוד שני רכבים שעדיין לא מוצאים פתרון הוא בעיית הצתה כנראה תערובת ענייה שנכנסת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והצלצולים שנשמעים זה רעש מתכתי כזה שמגיע בכל לחיצה על הגז דומה לרעש של דלק מהול במים רעש של טרקטור איך שתרצה לקרוא לזה אני כבר מיואש שאני לא מוצא פיתרון בשום מקום.

צמפיון בתגובה מצידם אומרים הכל תקין זה רעש רגיל של המנוע מה שברור שלא תקין כאלה רעשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והצלצולים שנשמעים זה רעש מתכתי כזה שמגיע בכל לחיצה על הגז דומה לרעש של דלק מהול במים רעש של טרקטור איך שתרצה לקרוא לזה אני כבר מיואש שאני לא מוצא פיתרון בשום מקום.

צמפיון בתגובה מצידם אומרים הכל תקין זה רעש רגיל של המנוע מה שברור שלא תקין כאלה רעשים

אכן הרעש הינו כתוצאה מהחטאת ניצוץ (צלצולים). אין מה לעשות בנידון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הרעש הינו כתוצאה מהחטאת ניצוץ (צלצולים). אין מה לעשות בנידון.

אין מה לעשות בנידון אז שיקחו את הרכב, יחזירו כסף ושילך לקנות מחברה אחרת.

מה זה אין מה לעשות? דטונציות כאלה גומרות מנוע!

והאם תוכנה תעזור במקרה הזה ?דוג' APR

שלא תעיז.

אם תשנה תוכנה, באותו רגע, אתה האשם!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בבקשה מישהו כאן אם הוא יודע איפה אני יכול לבדוק או לסדר את הבעיה הזאת אני אשמח/

לאחר חיפושים מצאתי מישהו שהעלה את אותה הבעיה בדיוק כמו שיש לי רק שאני לא יכול ליצור איתו קשר

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?598687-%D7%A6%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%9C%D7%99-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9F-1-2-2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות בנידון אז שיקחו את הרכב, יחזירו כסף ושילך לקנות מחברה אחרת.

מה זה אין מה לעשות? דטונציות כאלה גומרות מנוע!

אשמח מאוד שהייצרן יפתור את הבעיה או שיקחו ממנו את הרכב אבל כנראה זה לא יקרה.

לדעתי התיאור של הבחור קצת לא מדוייק בקשר להופעת הצלצולים. גם במנועי FSI וגם בדגמי מנוע TSI 1.2 מופיעים צלצולים לאחר שהמנוע התחמם ובזמן האצה למשך 3-5 שניות במיוחד בימים חמים ולא בצורה מוגזמת כמו במנוע עם פלטינות שהמירווח לא מדוייק.

הופעת צילצולים במקרים מסויימים אינה מעידה בהכרח על בעיה במנוע או נזק לטווח הארוך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בבקשה מישהו כאן אם הוא יודע איפה אני יכול לבדוק או לסדר את הבעיה הזאת אני אשמח/

לאחר חיפושים מצאתי מישהו שהעלה את אותה הבעיה בדיוק כמו שיש לי רק שאני לא יכול ליצור איתו קשר

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?598687-%D7%A6%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%9C%D7%99-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9F-1-2-2016

מאור בוקר טוב,

ממליץ לך לקפוץ למוסך רון ולבדוק את הבעיה ברכב שלך.

הוא אכן בתל אביב אך עדיין שווה לך להגיע ושיפתור לך את הבעיה.

אצלו לא תשמע תשובות כאלה -כך זה או שזה תקין.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון והרכב עוד באחריות, מוסך רון הוא לא האופציה הנכוונה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה מאוד להתייחס בלי לשמוע הקלטה של הרעש. מנועי TSI, בדומה למנועי הזרקה ישירה אחרים, עושים רעש שמזכיר קצת מנוע דיזל - במיוחד בסרק. אפשרות אחרת היא להשוות לרכב אחר מדגם זהה. לקפוץ למוסך רון לקבל יעוץ בלי לגעת במנוע זאת גם אפשרות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיאור אצלי הוא מדוייק הלוואי וזה היה רעש ל3-5 שניות הבעיה שהצלצולים קיימים בכל לחיצה על הגז וממש שומעים אותם.

נ.ב כשהאוטו קר אין טיפה רעש של צלצולים עד הרגע שהוא מגיע לטמפרטורת עבודה והכל מתחיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...