Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש אפשרויות תעסוקה רציניות לטכנאי PC?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב לעצמי, אולי הגיע הזמן לשנות כיוון בחיים ולעבור לתחום הנ"ל.

בגילי, אני לא יודע אם כדאי לי אפילו לחשוב על זה.

אני גם לא מכיר את השוק ואת הדרישה למקצוע... אשמח לעצתכם ולמידע נוסף.

תודה למגיבים!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין מי יודע עבודה בתיקוני מחשבים והשכר לא משהו.

אם אתה רוצה לעשות הסבה דומה, לך על תיקון פלאפונים.

מהות העבודה דומה לתיקוני מחשבים (חוץ מהגודל של המכשיר כמובן), ואין מה להשוות את הדרישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר "רציני".

יש אפשרות לעבוד בזה במעבדות או כטכנאי שטח בשירות של מחשבי מותג, כמו דל/hp/לנובו. כמובן שכאן נדרש ידע בתיקון מחשבים ניידים (בגדול - פותחים service manual של היצרן ועוקבים אחריו בלי לשבור דברים).

יש גם אפשרות העסקה בתור אינטגרטור אם אתה צובר מספיק ניסיון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השבוע בע"ה מתחיל ללמוד את הקורס הזה.

שמע, הרבה דעות שמעתי לכאן או לכאן, שורה תחתונה בעיניי זה נותן פתח נחמד לעבוד בזה עצמאית או באיזו מעבדה, לרכוש נסיון ולהתקדם הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לא משנה באיזו תעשייה תבחר - אין דרישה לאנשים כמוך בישראל. אתה איטי מדי, מחושב מדי, יסודי מדי, ולא יודע לזיין במוח (ובארנק) כמו שהקהל המקומי אוהב. שקול מעבר לכפר והסבה לחקלאות אורגנית, השמועה בטלגרם אומרת ששם נמצא הכסף הגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אולי ההיפך, לטחון את המוח כולם יודעים, לעבוד לא ממש.

אז מי שיודע לעבוד, תמיד ימצא לעצמו עבודה.

משכורת זה סיפור אחר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, כש PC ביתי ממוצע עולה חדש 2000 שקל לא רואה מי ישלם על תיקון יותר מ 400-500 שקל כולל חלקים.

למה לא ללכת לכיוון של מוצרי חשמל ביתיים ששם אנשים לא ממהרים להתחדש ומעדיפים לתקן (לפעמים גם בלי היגיון כלכלי)?

עריכה: גם אינסטלטורים מרויחים לא רע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להיות עצמאי, אז טכנאי מוצרי חשמל לבנים אכן יכול להיות כיוון טוב.

מטכנאי מחשבים אפשר להתפתח דווקא בתור שכיר (כעצמאי אין בזה עתיד), אם תלמד דברים בנוסף, כמו רשתות, שרתים, AD, לינוקס וכו'. אפשר גם להגיע לפיתוח משם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיודע לעבוד, תמיד ימצא לעצמו עבודה.

הבעיה היא שאצל שכיר מייצר (כלומר במפעל) או מתקן (כלומר במעבדה) הדרישה למהירות גוברת ברוב המקרים על הדרישה לאיכות. ואם אתה לא אחד האנשים הנדירים שיכולים לשלב בין השניים, אז אולי תמצא עבודה, אבל לא תוכל לשמור עליה לאורך זמן.

ראיתי יותר מדי מקרים כאלה בארץ. אין היצע ואין ביקוש לאיכות, משום שגם כשמישהו מנסה להציע, הציבור הרחב כבר לא מאמין שזה אפשרי, ולכן רוצה רק שיתנו לו מהר ובזול. אילו היה הברווז מחפש קריירה בתור חרט, חווט או אינטגרטור, הייתי יותר אופטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון כעצמאי/שכיר?

כעצמאי.

נראה לי שלא בררתי מספיק לעומק לפני ששאלתי :oops:

יצאתי מנקודת הנחה שמדובר על שילוב של חומרה ותוכנה, ולא להיות רק "מכונאי אלקטרוניקה" :lol:

לפי התגובות פה, מדובר על משהו אחר לחלוטין.

~

לא משנה באיזו תעשייה תבחר - אין דרישה לאנשים כמוך בישראל. אתה איטי מדי, מחושב מדי, יסודי מדי, ולא יודע לזיין במוח (ובארנק) כמו שהקהל המקומי אוהב.

עד כאן תודה. אני חושב... :lol:

שקול מעבר לכפר והסבה לחקלאות אורגנית, השמועה בטלגרם אומרת ששם נמצא הכסף הגדול.

טלגרם וחקלאות? מה בדיוק אתה ממליץ לי לגדל?! משהו ירוק?

ברווז, כש PC ביתי ממוצע עולה חדש 2000 שקל לא רואה מי ישלם על תיקון יותר מ 400-500 שקל כולל חלקים.

זה נכון.

למה לא ללכת לכיוון של מוצרי חשמל ביתיים ששם אנשים לא ממהרים להתחדש ומעדיפים לתקן (לפעמים גם בלי היגיון כלכלי)?

עריכה: גם אינסטלטורים מרויחים לא רע.

שוב- חשבתי שמדובר על תוכנה יחד עם החומרה. טעות שלי.

מוצרי חשמל לבנים, בבתים של אנשים, במילה אחת- בעעעע. אותה המילה לגבי אינסטלטורים (המחשבה עברה לי בראש בעצמי כבר האמת).

הייתי בתוך בתים של לקוחות כעצמאי, ורק המחשבה על מה שמתחבא ליד, מאחורי ולפעמים בכל האיזור של המוצר הסורר, מביעה לי תחושת קבס. כמובן שיש ויש, אבל צ'מע, לא בא לי במיוחד להפריע לאורגייה סוערת של מקקים בייחום ולשלוח את כולם עם תאוותם בידם (שוב! :shock3:).

ראיתי יותר מדי מקרים כאלה בארץ. אין היצע ואין ביקוש לאיכות, משום שגם כשמישהו מנסה להציע, הציבור הרחב כבר לא מאמין שזה אפשרי, ולכן רוצה רק שיתנו לו מהר ובזול. אילו היה הברווז מחפש קריירה בתור חרט, חווט או אינטגרטור, הייתי יותר אופטימי.

הייתה נקודת זמן בחיי שניסיתי לשנות את הכיוון לחרט. הקיצוץ הדרמטי בשכר מהווה מחסום רציני עבורי, עדיין לא התאוששתי לחלוטין מקללת העסק הקודם. הכל בשליטה, אבל תוצאות לוקחות זמן אתם יודעים.

ואינטגרטור היה מחרפן אותי מאד מהר. אותם חלקים, אותו הסדר כל פעם, כל יום, יום אחרי יום, חדר נקי על כל המשתמע מכך, לא קל עבורי.

אפרופו.

יש למישהו מושג איזה חיות מגדלים בחוות שרתים?

(אנשי IT...)

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב לעצמי, אולי הגיע הזמן לשנות כיוון בחיים ולעבור לתחום הנ"ל.

בגילי, אני לא יודע אם כדאי לי אפילו לחשוב על זה.

אני גם לא מכיר את השוק ואת הדרישה למקצוע... אשמח לעצתכם ולמידע נוסף.

תודה למגיבים!

תלוי לאיזה שוק אתה פונה. אם אתה פונה לצרכן פרטי אז בתור שכיר לא תקבל מעל 5-6-7 ברוטו במשרה מלאה. בתור עצמאי חבל לך על הזמן. היום כמעט בכל משפחה יש ילד שהוא "טכנאי מחשבים" גם אם הידע שלו מסתכם בביצוע פורמט והתקנה של מערכת הפעלה. אנשים פשוט לא מבינים ולא מעריכים ידע וניסיון.

טכנאי מחשבים ברמה ארגונית זה כבר עולם אחר. אבל זה גם דורש ידע הרבה יותר מעמיק - שרתים, רשתות, הטמעה של תוכנות כגון סאפ ופריוריטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבוד בזה כעצמאי זה כאב ראש שלא שווה את הכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו.

יש למישהו מושג איזה חיות מגדלים בחוות שרתים?

(אנשי IT...)

כל מיני מפלצות עם מוח ענקי שעושה מלאאאאאאאאאאאא חישובים בשניה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...