Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוחר קנה רכב ממני ועוד לא עשה העברת בעלות , מה אפשר לעשות ?

xknti
שימו לב! השרשור הזה בן 2208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודש מכרתי את הרנו קנגו , אני גר בצפון הגיע אלי סוחר מאזור המרכז בשעות שאין דואר , הוא שילם עשינו זכרון דברים והוא אמר שידאג להעברת בעלות , [ הוא סוחר ומתעסק עם זה הרבה ]

עבר חודש וכל פעם שאני מבקש שישלח לי את ההעברת בעלות הוא מאציא תירוצים .

מה אפשר לעשות , והאם זה מפריע אם כבר שילם ויש זכרון דברים ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שהוא עדיין לא מצא קונה, ולכן עדיין לא עשה העברת בעלות, בגדול כל דבר שקורה כרגע עם הרכב הוא כביכול עלייך ותידרש להציג את זכרון הדברים במידה ויהיה משהו, זה עלול ליצור בעיות בהמשך תלוי באיזה ידיים נמצא הרכב

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לו שאם הוא לא מעביר בעלות, אתה מוריד את הרכב מהכביש.

ובפעם הבאה שאתה מוכר רכב, תעביר בעלות על המקום, לא שעה ולא יום אחרי זה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת בעלות היא באחריות המוכר. לסוחרי רכב מורשים יש תו סוחר שמעביר את הרכב לחזקתם מבלי שתירשם יד נוספת. אם מכרת לחאפר, האחריות היא עליך ובמקרה של דו"ח למשל, לא ממש יעזור לך לבוא עם זיכרון הדברים כי ממילא מחובתך הייתה להעביר את הבעלות ולא עשית כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית

להודיע לו שאם עד הערב אין אצלך עותק מהעברת בעלות, מחר על הבוקר אתה במשרד הרישוי להורדת הרכב מהכביש

זהו תהליך בלתי הפיך

ואתה את הלקח שלך תלמד. לא נותנים רכב בלי העברת בעלות. במקרה של סוחר מורשה הוא לא מפסיד יד.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מכך, אני לא קונה רכב מסוחר וגם לא מוכר רכב לסוחר, בדיוק כדי להימנע מבעיות כאלו. חוץ מזה כשאתה מוכר לסוחר, אתה תמיד מוכר במחיר נמוך יותר מאשר לאדם פרטי, כי הסוחר צריך להרוויח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי קרה דבר כזה, וקיבלתי דרישות תשלום קנס על חניית נכים.

ברגע שהזהרתי את הקונה (סוחר) שאני מוריד את הרכב מהכביש הוא רץ לעשות העברת בעלות.

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי דבר כזה. מדובר כנראה בסוחר חאפר שלא רוצה או לא יכול להעביר את הרכב על שמו. או שלחילופין מנסה למכור את הרכב באיזה שקר שהוא לא סוחר אלה מוכר את הרכב בשביל חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכור לסוחר - בוודאי שאין כל בעייה. סוחר מורשה מעביר מיד בעלות (כפי שנאמר, אצל סוחר מורשה לא נרשמת יש נוספת על הרכב ובד"כ גם הביטוח שלו תופס על רכבים שבבעלות הסחר).

סוחר שאינו מורשה ?? בעייה.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם ,

אתמול כבר התקשרתי ואיימתי שאני מוריד את הרכב מהכביש , הוא כמובן אמר שאני לא יכול כי הוא מחזיק ברישיון רכב ויש זיכרון דברים והוא יכול לתבוע ...... .

אז אמרתי שאני יכול להוציא כפל רישיון מהרישומט בסופר פארם ולגשת עם זה למשרד רישוי ואין לי בעיה להתחיל תהליך משפטי .

היום בבוקר שלח בפקס אישור העברת בעלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם ,

אתמול כבר התקשרתי ואיימתי שאני מוריד את הרכב מהכביש , הוא כמובן אמר שאני לא יכול כי הוא מחזיק ברישיון רכב ויש זיכרון דברים והוא יכול לתבוע ...... .

אז אמרתי שאני יכול להוציא כפל רישיון מהרישומט בסופר פארם ולגשת עם זה למשרד רישוי ואין לי בעיה להתחיל תהליך משפטי .

יופי. אסור לוותר. ולהבא תזכור שהעברת הבעלות היא באחריותך ותחסוך לעצמך כאב ראש זמן וכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם ,

הצחיק אותי שהוא אמר שהוא "יכול לתבוע"...

אין גבול לבושה לרמאים האלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה מאמץ וקח את הספח המקורי, החלק שנשאר אצל המוכר.

ושתלמד להבא

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...