Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוכמת הפורום, איך למצוא עבודה בהייטק לעולה חדשה?

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים כמו תמיד כשאני נפגש עם מחסום כלשהו בחיי הפרטיים אני רץ לשאול את הפורום. (שתדעו הבאגים פו במובייל ממש נוראיים :( )

חברה שלי עולה חדשה בעלת תואר ראשון במדעי המחשב מתמחה בפיתוח front end ומחפשת עבודה מזה 4 חודשים.

שלחנו קורות חיים בכול אתרי הדרושים למיניהם ישירות לחברות השמה וגם לחברות הגדולות וממש כלום אין אפילו פניה אחת בחזרה.

הבעיה שלה לדעתי בעיקר זה שהעברית שלה עוד צולעת וגם העובדה שאין לה ניסיון קודם אך כדי להתמודד עם השניים צריך בעיקר מסגרת ועבודה.

בהמשך אצרף קובץ קורות חיים כדי שתוכלו לפשפש קצת יותר לעומק.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי gkiler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת פרטים - תחום? השכלה? ניסיון?

עריכה: טוב, עכשיו נוספו פתאום פרטים בהודעה שמעלי, אז אני נראה כמו אדיוט...

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם היא יודעת אנגלית אין בעיה בכלל.

בהייטק בכל מקרה אנגלית היא שפה מדוברת, אני מכיר הרבה חבר׳ה עולים חדשים שבארץ ולא יודעים עברית כמעט בכלל ועובדים בהרבה חברות(בין לאומיות וישראליות מקומיות כאחד).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם היא יודעת אנגלית אין בעיה בכלל.

בהייטק בכל מקרה אנגלית היא שפה מדוברת, אני מכיר הרבה חבר׳ה עולים חדשים שבארץ ולא יודעים עברית כמעט בכלל ועובדים בהרבה חברות(בין לאומיות וישראליות מקומיות כאחד).

יודעת אנגלתי וזה מצויין בקורות חיים אבל נדא אנחנו לא מקבלים פניות חזרה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי אם אני קורא בין השורות זה שהיא בוגרת תואר עם 0 ניסיון והחליטה על התחום שבו היא מחליטה להיכנס לשוק?

במה יש לה ניסיון?

יש לי כמה חברים לאורך השנים שהגיעו מחו״ל ממגוון מדינות (גרמניה , ספרד , בלגיה , צרפת , אוסטרליה , רוסיה , אוקראינה ועוד) כמבוגרים עם עברית לא קיימת עד רצוצה במקסימום ונטמעו בשוק ההייטק דיי בקלות... (גברים ונשים - לא רק במשרות פיתוח)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בחברה שאוהבים עולים חדשים, עם זאת האנגלית צריכה להיות ברמה גבוהה, אם אזור המרכז רלוונטי אשמח לקבל קו"ח שלה בפרטי ואני אנסה לבדוק אם יש משהו שמתאים

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשיים שלה כנראה נובעים מהקו"ח הלא מספיק אטרקטיביים. היותה עולה חדשה לא ממש רלונטי. למשל - מאיפה התואר שלה? אולי הוא נראה מפוקפק בעיני המגייסים?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אנגלית השפה לא מהווה בעיה.

כמו שכתבו קודם, שתשקיע בלינקד אין ותתחיל לצרף לרשת מגייסות כוח אדם.

אם יש היכרות עם אנשים שעובדים בתעשייה, טוב יותר.

בנוסף, לא הייתי מציע לה להחליט על תחום מסויים מראש, אלא להיות פתוחה לרעיונות. אני בקושי למדתי תכנות בתואר שלי והיום אני כותב בפייתון לא מעט.

עוד אתר שלא הזכירו פה הוא glassdoor.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשיים שלה כנראה נובעים מהקו"ח הלא מספיק אטרקטיביים. היותה עולה חדשה לא ממש רלונטי. למשל - מאיפה התואר שלה? אולי הוא נראה מפוקפק בעיני המגייסים?

התואר מאחת האוניברסיטאות הגדולות באוראינה עבר אישות ווידוי על ידי משרד החינוך.

נ.ב הוספתי קובץ קו"ח אשמח שתעיפו מבט

https://drive.google.com/open?id=1YH27dHJdxrJete1PvXhR0ZWyggWW2hSR

עריכה אחרונה על ידי gkiler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה פה תואר ראשון, בלי שום ניסיון, מאוניברסיטה שאני לא מכיר.

אם יש ממוצע שאפשר להתגאות בו - רצוי מאוד להוסיף אותו לקורות החיים.

אין לה מה להגביל את החיפוש למשהו שהיא למדה במשך חלק מסמסטר ושתנסה להרחיב אופקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התואר מאחת האוניברסיטאות הגדולות באוראינה עבר אישות ווידוי על ידי משרד החינוך.

בהחלט עלול להיות בעייתי, עקב דעות קדומות או חוסר היכרות (בלי לחוות דיעה כלשהי על האוניברסיטה בעצמי - באמת אין לי מושג).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הערות על הקו״ח:

1. הייתי מוותר על ה-objective - אין שם שום דבר שהוא לא טריוויטלי (הוא לא תורם שום דבר), וזה סתם עלול להגביל אותה מבחינת המשרות שהיא יכולה לקבל עבורן זימון.

2. אם הבנתי נכון, היא עבדה בתור פרילנס תקופה מסוימת בחברה בשם Fitrace? אם כן, החלק הזה בקו״ח צריך להקרא "Professional Experience" (פרילנס או לא, זה לא רלוונטי בשלב הזה בקו״ח - את זה היא יכולה לספר בראיון), ולבוא אחרי החלק של ההשכלה (שנה, השם המלא של החברה, ותיאור העבודה). אם אפשר, כדאי גם להרחיב על העניין הזה קצת יותר (אבל עניינית, כן?), מכיוון שזה הנסיון היחיד שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...