Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מישהו יכול לתת חוות דעת על c4 פיקאסו 14/15?

Amitblogo
שימו לב! השרשור הזה בן 2210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוקל להשתדרג ממיני למשפחתית.

אשתי מתלהבת מה-c4 (חמישה מושבים). בעיקר בגלל המרווח.

האם מישהו יכול לתת חוות דעת מניסיון לגבי צריכת דלק אמינות ונוחות בנסיעה עירונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו במשפחה את הרכב בליסינג, עשה ב10 חודשים 31 אלף קילומטר בערך - ביינתים בלי בעיות.

הרכב עושה אצלנו בממוצע 1-11, רכב מרווח מאוד ונעים לנהג(התא נוסעים פשוט כייפי ממש, תחושה של מרווח ותנוחת נהיגה מיוחדת שלא קיבלתי מרכבים אחרים) ונוחות נסיעה פשוט מצויינת.

הדבר שממש מרגיז אותי לגביה היא העובדה שלא קיים בו מערכות בטיחות מקוריות.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-c4 פיקאסו 5 מושבים (האמיתית, לא גרסת 7 מושבים בלי ספסל אחורי) הגיעה לארץ רק ב-2016.

נתקלתי פעם באחת כזו מ-2014, אבל היא היתה ידנית, והגיעה במיוחד למישהו בלובינסקי (שבסוף וויתר עליה, לך תבין), או לפחות ככה סיפר לי מי שניסה למכור אותה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...