Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש אנשים שאפשר לשלם להם והם ימכרו רכב?

rozroz
שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוז, כשאני במצב דומה לשלך, אני מנסה להעביר את המוצר (לא בהכרח אוטו) בתוך המשפחה. בין אם במחיר שמשקף מציאה שממש באה לקראת הקרוב או סתם בתור מתנה. בדיוק הפוך מהחווויה המציקה שתיארת וכך גם אם כבר הפסדת כסף עשית את זה בכיף ובתחושה טובה ולא עבור איזה נודניק שמחפש לדפוק אותך ולבלבל לך במוח או מגרש שגובה ממך עמלה (שמוצדקת ומכובדת לחלוטין, מקצוע לכל דבר). ככה שאו שתאכל את הצינור של להשתמש בשירות בהינתן מחיר השוק לשירות הזה, או שתעשה מחווה, אני אישית מנסה לעשות מחוות עד כמה שאני מצליח עד כה, עם דברים ישנים שכאלו שיש לי. מכיר את המצב, מוצר טוב ושמיש בעל ערך אמיתי, אך מצד שני עולה מספיק מעט לעומת כמה שעולה הזמן שלי על מנת למנוע ממני את רצון ההתעסקות במכירה כלל. טורבולנס, לא מכובד להכנס לבן אדם לכיס... זה לא שהוא מוכר כאן וילה, סה"כ גרוטאה ישנה... ותכלס גם יש אנשים שהיו מחפשים להפטר מבית יקר סתם כי לא בזין שלהם להתעסק בעניין, כל אחד ומצבו ושיקוליו, אין מה לשפוט בן אדם כשאתה לא בנעליו... בוא נניח שפותח הפוסט הוא אדם אחראי שיודע להתנהל כלכלית והכמה שקלים הפרש האלו זה לא מה שיביא אותו לחרפת רעב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מנסה למכור שמפחיד אותך כל כך?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודתית אני מבין את פות"ש ומכיר כמה אנשים שעוסקים בנושא.

יש אנשים שיעדיפו לעבור טיפול שורש בלי הרדמה לפני שיכניסו מודעת מכירה לרכב משומש ביד 2.

יחד עם זאת, וחשוב להבין, אין קסמים. אנשים שיודעים למכור מכונית לא יכולים להביא 'יש מאין' תמורה גבוהה יותר ממה שאתה תביא לבד. השוק היום של רכבי יד שניה קשה מאוד, וכדי למכור, גם דרך מישהו כזה שמסייע לך, אתה צריך להוריד במחיר.

אני ממליץ לך לפעול בהתאם למדריך למכירת רכב שפורסם כאן. אם לא תצליח, תחזור להתייעץ.

תתחיל בלפרסם את הרכב שלך כאן באתר. אח"כ תמשיך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה איזה סוכן מוסד או מהנדס בspacex? אין לך שעה פנוייה ביום כדי לעשות את הדברים האלו? הכל כולל הכל לוקח שעה בדיוק, אפשר גם בפחות. אני לא מבין את העצלנות.
יש אנשים שרק לחשוב על זה עושה להם רע, ואני יכול בהחלט להבין אותם.

רק לענות על טלפונים מכל מיני הזויים שמתחילים את השיחה ב"מה המחיר האחרון" יכול לחרפן.

יש אנשים שיעדיפו לעבור טיפול שורש בלי הרדמה לפני שיכניסו מודעת מכירה לרכב משומש ביד 2. .

טיפול שורש תמיד עושים בלי הרדמה, לא? אני עברתי שניים כאלה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מה שתארת פה עושה לי כאב ראש נוראי... על זה מוכן לשלם 2000 חח
אם על זה אתה מוכן לשלם 2000, כמה אתה מוכן לשלם על זה שיבא מישהו וייתן לך בסופו של דבר טופס העברת בעלות אחרי שנישקת את הרכב לשלום?

אגב מה שווי הרכב?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוז, כשאני במצב דומה לשלך, אני מנסה להעביר את המוצר (לא בהכרח אוטו) בתוך המשפחה. בין אם במחיר שמשקף מציאה שממש באה לקראת הקרוב או סתם בתור מתנה. בדיוק הפוך מהחווויה המציקה שתיארת וכך גם אם כבר הפסדת כסף עשית את זה בכיף ובתחושה טובה ולא עבור איזה נודניק שמחפש לדפוק אותך ולבלבל לך במוח או מגרש שגובה ממך עמלה (שמוצדקת ומכובדת לחלוטין, מקצוע לכל דבר). ככה שאו שתאכל את הצינור של להשתמש בשירות בהינתן מחיר השוק לשירות הזה, או שתעשה מחווה, אני אישית מנסה לעשות מחוות עד כמה שאני מצליח עד כה, עם דברים ישנים שכאלו שיש לי. מכיר את המצב, מוצר טוב ושמיש בעל ערך אמיתי, אך מצד שני עולה מספיק מעט לעומת כמה שעולה הזמן שלי על מנת למנוע ממני את רצון ההתעסקות במכירה כלל. טורבולנס, לא מכובד להכנס לבן אדם לכיס... זה לא שהוא מוכר כאן וילה, סה"כ גרוטאה ישנה... ותכלס גם יש אנשים שהיו מחפשים להפטר מבית יקר סתם כי לא בזין שלהם להתעסק בעניין, כל אחד ומצבו ושיקוליו, אין מה לשפוט בן אדם כשאתה לא בנעליו... בוא נניח שפותח הפוסט הוא אדם אחראי שיודע להתנהל כלכלית והכמה שקלים הפרש האלו זה לא מה שיביא אותו לחרפת רעב...

אין לי במשפחה כאלה שירצו

מה אתה מנסה למכור שמפחיד אותך כל כך?

אין לי שום עצבים להכנס לכל מיני מיקוחים עם אנשים , ואין לי זמן להתחיל ללכת לבדיקות.

נקודתית אני מבין את פות"ש ומכיר כמה אנשים שעוסקים בנושא.

יש אנשים שיעדיפו לעבור טיפול שורש בלי הרדמה לפני שיכניסו מודעת מכירה לרכב משומש ביד 2.

יחד עם זאת, וחשוב להבין, אין קסמים. אנשים שיודעים למכור מכונית לא יכולים להביא 'יש מאין' תמורה גבוהה יותר ממה שאתה תביא לבד. השוק היום של רכבי יד שניה קשה מאוד, וכדי למכור, גם דרך מישהו כזה שמסייע לך, אתה צריך להוריד במחיר.

אני ממליץ לך לפעול בהתאם למדריך למכירת רכב שפורסם כאן. אם לא תצליח, תחזור להתייעץ.

תתחיל בלפרסם את הרכב שלך כאן באתר. אח"כ תמשיך.

אני יודע שהשוק קשה ואני מראש מוריד מחיר אני ממש לא מצפה שמישהו ימכור לי ביותר.

אם על זה אתה מוכן לשלם 2000, כמה אתה מוכן לשלם על זה שיבא מישהו וייתן לך בסופו של דבר טופס העברת בעלות אחרי שנישקת את הרכב לשלום?

2000 כולל הכל ;)

אגב מה שווי הרכב?

נע בין 20000 ל15000 ככה לדעתי. בטרייד אין יתנו 10000

עריכה אחרונה על ידי rozroz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפחה זה צורת דיבור. חבר שאתה רוצה לפרגן לו ויתאים לו רכב זה תמיד אופציה. כך גם תוכל לתת לו את האוטו במחיר קרוב לזה של המגרש ולא תרגיש יותר מידי החמצה או תצטרך להתאמץ יותר מידי ולתקשר עם אנשים שאין לך חשק, והוא יצא עם אוטו טוב בלי הרבה חיפושים ממקור שיכול לסמוך עליו.

אם כי זו דעה שנויה במחלוקת, פעם בפורום היה מישהו שאמר שהוא לא מעוניין לערבב מכרים והעברת ידיים של רכבים, ככה שזו סתם הייתה הצעה שלי אולי באמת עדיף ישר למגרש/תמצא כאן פורום בחור אמין שיעשה את שירות המכירה עבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפחה זה צורת דיבור. חבר שאתה רוצה לפרגן לו ויתאים לו רכב זה תמיד אופציה. כך גם תוכל לתת לו את האוטו במחיר קרוב לזה של המגרש ולא תרגיש יותר מידי החמצה או תצטרך להתאמץ יותר מידי ולתקשר עם אנשים שאין לך חשק, והוא יצא עם אוטו טוב בלי הרבה חיפושים ממקור שיכול לסמוך עליו.

אם כי זו דעה שנויה במחלוקת, פעם בפורום היה מישהו שאמר שהוא לא מעוניין לערבב מכרים והעברת ידיים של רכבים, ככה שזו סתם הייתה הצעה שלי אולי באמת עדיף ישר למגרש/תמצא כאן פורום בחור אמין שיעשה את שירות המכירה עבורך.

תודה. מקווה שאמצא מישהו או שאלך למגרש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת אני עובד בלילה כמה שעות ובשעות היום אני לומד .

הייתי שמח לקחת ממך את הרכב להעמיד אותו ליד הבית . להניע אותו כל שבוע לנקות אותו ולצאת להיפגש עם רוכשים פוטנטיאליים תמורת אלף-אלפיים שקל.

השאלה היא איך אפשר לגרום לבעל הרכב להיות בראש שקט ולהיות בטוח שאדאג לרכב שלו באמת ושלא אחטא במשימתי?

זה מצב מדאיג בתכלס כשאתה נותן רכב בשווי 30,000 שח לבנאדם שאתה לא באמת מכיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקוח, הישראליות... האפשרות שהקונה הפוטנציאלי (or rather, סוחר) עושה יד אחת עם מכון הבדיקה... כל אלו מוציאים את כל החשק להכנס להרפתקה הזו. מבין לחלוטין את פות"ש.

הפתרון הריאלי הוא ככל הנראה מגרש, רק תכין מראש את הוזלין, כי הם יכופפו אותך יופי (עשיריה מתחת למחירון עבור רכב במצב ששואף לשלמות זו רק ההתחלה).

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרד מהעץ. אנחנו נמצאים בעידן שהיום הכל קליל ואונליין, ואתה כולה צריך ללכת לתחנת הדלק הקרובה אליך, לשטוף ת'אוטו, להוציא את הסמארטפון ולהעלות ליד 2. אני לא נכנס לשום כיס של אף אחד. עם כל הכבוד לבן אדם, אני לא מאמין שהוא מרוויח 2,000 שקל לשעה, אז הזמן שהוא "ישקיע" בתהליך המכירה שווה. אני מבין שהשוק בישראל קשה, אבל אין מה לעשות, קסמים אין. שים מחיר אטרקיבי ביד2 וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי במשפחה כאלה שירצו

אין לי שום עצבים להכנס לכל מיני מיקוחים עם אנשים , ואין לי זמן להתחיל ללכת לבדיקות.

אני יודע שהשוק קשה ואני מראש מוריד מחיר אני ממש לא מצפה שמישהו ימכור לי ביותר.

נע בין 20000 ל15000 ככה לדעתי. בטרייד אין יתנו 10000

זה גם מה שיביא לך "סוחר"

אין באמת כאלו שעושים את הפעולה שביקשת.

יש כאלו שיש להם גישה כלשהיא לתיקונים בזול, מאגר אנשים שמחפשים לקנות רכב והם רק צריכים למצא את זה שמחפש להתפטר מהרכב שלו.

אז יקח את הרכב, ידגם אותו וישכנע את הקונה גם לשלם מעל המחירון ובכל זאת ישאר לו קופון יפה בעסקה.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לא נכון. יש נוכלים בכל מקום. יש כאלה שינסו למקסם את המכירה ללקוח.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה לקרוא בין השורות מה חשוב לך, חשוב לך שקט נפשי יותר מחיסכון (או רווח) של כמה אלפים.

אז לדעתי, תקדיש 10 דקות... צלם את האוטו ופרסם ביד 2.

הראשון שמצלצל ומגיע תגיד לו כן להצעה שהוא יציע , תוודא שאתם מקבל את הכסף ותעביר בעלות.

אבל חשוב .. העברת בעלות .. בלי העברת בעלות אתה רק תכניס את עצמך לסרטים ולעצבים.

מרוב ניסיון לחסוך לעצמך את הטרחה, אתה עלול להעביר את האוטו למישהו שבלי כוונה יכניס אותך

לתסבוכת...

אם תעביר את הרכב לסוחר שאינו מורשה , אז עלולה להיווצר בעיה משפטית לגבי הביטוח , קנסות

, תאונות..

מניסיון של מכירת רכב לפני כשנה, האדם הראשון שהגיע הציע לי 5,000 פחות מהמחיר שרציתי.

לא הסכמתי .. אבל לאחר 3 שבועות של מלא טלפונים , מספר סוחרים שהגיעו בשעות מאוחרות בלילה עם הצעות הזויות,בסוף הוא נמכר לאדם פרטי ב2,000 פחות המחיר המבוקש.

באמת לא יודע להגיד האם ה 3 שבועות האלה היו שווים את ה 3000 ש"ח.. אבל לפחות המכירה הייתה לפי הספר, תשלום בבנק והעברה בדואר הסמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...