Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי, הונדה ג'אז 1.4 Trend, 2018 (אלבר)

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי, שוב, צפונה עם הרכב וכמה הערות:

א. בקרת-שיוט זה דבר כל כך כיף, כל כך נעים, כל כך נוח.

היה לי את זה בסניק II אבל עברו כבר 4 שנים מאז ובסקודה שלי אין את זה.

אני נכנס לכביש 6, נצמד לנתיב הימני, קובע 110 כמהירות ונוסע...בקושי נוגע בברקס כי לרוב הימני הוא הכי פנוי ואני עוקף מדי פעם משאיות וזהו.

ב. חיסרון אחד שהוא האמת, קצת משגע, אין מספיק מקום לאיחסון ברכב.

תא-הכפפות ברכב הוא מאוד קטן לטעמי, אומנם אני רגיל לסניק II-III או לסקודה, אולי בגלל שזה רכב קטן התא קטן, אבל אם אני שם את ספר הרכב + אפוד זוהר, אין לי כל כך מקום בתא כפפות אלא אם אני דוחס.

ג. התאים בדלתות גם כן קטנים, בד"כ התאים האלה מתאימים להנחת בקבוק 1.5 ליטר של מים, אבל כאן הבקבוק נכנס רק בדחיסה\קיפול.

המקום היחידי שיש בו מקום יחסי, זה הקונסולה בין המושבים, אבל לטעמי היא פחות נוחה להוציא דברים כי המכסה שלה לא נפתח עד אחורה ונשאר זווית שגורמת לקצת אי נעימות בהוצאת דברים.

ד. במקומת שניתן להניח כוסות\בקבוקים, ניתן לשים רק בקבוק חצי ליטר, כל נפח מעל, לא יצליח להיכנס כולו פנימה, מפאת חוסר גובה.

ה. מפתיע אותי שאנשים מדברים על כך שהרכב הוא מרווח, יכול להיות בגלל שאני אדם גדול (1.90\140) אז הרכב כנראה לא מתאים לאנשים כמוני.

אני לא מופתע שאנשים אומרים שיש מרווח במושב האחורי וזה בגלל שמסילת ההזזה של המושב הקדמי, מאוד קצר (לטעמי האישי) ולכן נשאר מרווח רגליים מאחורה, גם כאשר אני יושב (דבר שלא קורה בשום רכב אחר) וזה בא בחשבון על נוחות הנהג\נוסע במידה והם מעל 1.80 כנראה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ג'אז רכב מרווח יחסית לסופר מיני (הוא שייך לקבוצת סופר מיני ).

אתה רגיל למיני וואנים, שהם יותר מרווחים מרכבים משפחתיים או "מנהלים". תיכנס למאזדה 2 ותשווה אותה לג'אז.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אז רכב מרווח יחסית לסופר מיני (הוא שייך לקבוצת סופר מיני ).

אתה רגיל למיני וואנים, שהם יותר מרווחים מרכבים משפחתיים או "מנהלים". תיכנס למאזדה 2 ותשווה אותה לג'אז.

סוקדה יטי זה לא מיניואן ואני יודע שאין אפשרות להשוות את היטי להונדה.

אני כן משווה את ההונדה לרכבים אחרים בהם נסעתי כמו יונדאי i25, מיצובישי אטראז', מיצוביש ספייס סטאר, ניסאן מיקרה...

הרכבים הנ"ל הרגישו לי, לא מה שכתוב ספר אלא הרגשה עצמית לי, הרבה יותר מרווחים ונוחים לנהיגה מאשר ההונדה.

יכולתי לשבת בצורה נורמלית.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אנשים מדברים על מרווח הפנים של ג'אז, הכוונה היא שניתן לשבת בצורה מרווחת יותר בשורה השניה + בגאז' בגודל סביר. מין תחליף לרכב משפחתי ל 4 נפשות עם דגש על צריכת דלק טובה, אמינות ושמירת ערך.

הסתייגות אחת - מדובר באנשים בעלי מימדים ממוצעים.

אצלך הסיפור קצת שונה - בסדר העדיפות גבוה היה צריך להיות מרחב לנהג.

אני יכול לתת דוגמה של קורולה או קרוסאובר שנחשבים רכבים משפחתיים מרווחים ( קורולה יותר ), אבל לנהג גדול מימדים אין יותר מדי מקום. כל אחד ודרישות ייחודיות שלו...

בשביל הבדיקות האלה יש אולם תצוגה ונסיעת מבחן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי, שוב, צפונה עם הרכב וכמה הערות:

א. בקרת-שיוט זה דבר כל כך כיף, כל כך נעים, כל כך נוח.

היה לי את זה בסניק II אבל עברו כבר 4 שנים מאז ובסקודה שלי אין את זה.

אני נכנס לכביש 6, נצמד לנתיב הימני, קובע 110 כמהירות ונוסע...בקושי נוגע בברקס כי לרוב הימני הוא הכי פנוי ואני עוקף מדי פעם משאיות וזהו.

ב. חיסרון אחד שהוא האמת, קצת משגע, אין מספיק מקום לאיחסון ברכב.

תא-הכפפות ברכב הוא מאוד קטן לטעמי, אומנם אני רגיל לסניק II-III או לסקודה, אולי בגלל שזה רכב קטן התא קטן, אבל אם אני שם את ספר הרכב + אפוד זוהר, אין לי כל כך מקום בתא כפפות אלא אם אני דוחס.

ג. התאים בדלתות גם כן קטנים, בד"כ התאים האלה מתאימים להנחת בקבוק 1.5 ליטר של מים, אבל כאן הבקבוק נכנס רק בדחיסה\קיפול.

המקום היחידי שיש בו מקום יחסי, זה הקונסולה בין המושבים, אבל לטעמי היא פחות נוחה להוציא דברים כי המכסה שלה לא נפתח עד אחורה ונשאר זווית שגורמת לקצת אי נעימות בהוצאת דברים.

ד. במקומת שניתן להניח כוסות\בקבוקים, ניתן לשים רק בקבוק חצי ליטר, כל נפח מעל, לא יצליח להיכנס כולו פנימה, מפאת חוסר גובה.

ה. מפתיע אותי שאנשים מדברים על כך שהרכב הוא מרווח, יכול להיות בגלל שאני אדם גדול (1.90\140) אז הרכב כנראה לא מתאים לאנשים כמוני.

אני לא מופתע שאנשים אומרים שיש מרווח במושב האחורי וזה בגלל שמסילת ההזזה של המושב הקדמי, מאוד קצר (לטעמי האישי) ולכן נשאר מרווח רגליים מאחורה, גם כאשר אני יושב (דבר שלא קורה בשום רכב אחר) וזה בא בחשבון על נוחות הנהג\נוסע במידה והם מעל 1.80 כנראה.

התאים ברכב מתאימים לבקבוקי 0.5 ליטר ויש מספיק מקומות לשים אותם. אם אתה מעוניין לשים בקבוק 1.5 ליטר, יש לכך מקום ייעודי בין שני המושבים הקדמיים.

כמו שציינתי, אני מעל 1.85מ׳ וזו תנוחת הישיבה שלי. לא רואה שום בעיה של מרווח במושב הקדמי אצלי (לא מצליח להעלות את התמונה בטאפאטוק)

עריכה אחרונה על ידי asafasraf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאים ברכב מתאימים לבקבוקי 0.5 ליטר ויש מספיק מקומות לשים אותם. אם אתה מעוניין לשים בקבוק 1.5 ליטר, יש לכך מקום ייעודי בין שני המושבים הקדמיים.

כמו שציינתי, אני מעל 1.85מ׳ וזו תנוחת הישיבה שלי. לא רואה שום בעיה של מרווח במושב הקדמי אצלי (לא מצליח להעלות את התמונה בטאפאטוק)

אני חושב שאולי טעית, אין שום מקום לבקבוק 1.5 בין המושבים.

אולי אין לך את התא אחסון בין המושבים?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק מדדת את זה?

הספידומטר ברכבים תמיד אופטימי. בוא נגיד "+-" עד 10% למעלה.

נתוני היצרן, תשכח מזה. הם נשארים לרוב על הנייר.

התנאי היחידי שראית 100 קמ"ש על השעון[האופטימי], אפילו אם ניסית לעשות חור בשטיח עם דוושת הגז, זה בשיפוע קל למטה, רכב עם נהג בלבד, והרבה רוח גב.

להפך . הספידומטר אצלי מראה 96 כשהוויז מודד 100. אז אם כבר הזמן קצר ממה שמדדתי. ספידומטר תמיד מזייף כלפי מטה כדי לחסוך לך כסף של דוחות.

איך מדדתי? חבר שישב מאחור צילם עם הנייד שלו את הספידומטר בכביש מישורי ממצב עצירה. שילבתי ל S ולחצתי עד שהרגשתי את הרצפה. הרצנו את הסרטון בהילוך איטי והוא הראה 11 שניות.זה היה לפני שנה וחצי. אם אמצא את הסרטון אעלה אותו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוקדה יטי זה לא מיניואן ואני יודע שאין אפשרות להשוות את היטי להונדה.

אני כן משווה את ההונדה לרכבים אחרים בהם נסעתי כמו יונדאי i25, מיצובישי אטראז', מיצוביש ספייס סטאר, ניסאן מיקרה...

הרכבים הנ"ל הרגישו לי, לא מה שכתוב ספר אלא הרגשה עצמית לי, הרבה יותר מרווחים ונוחים לנהיגה מאשר ההונדה.

יכולתי לשבת בצורה נורמלית.

במיקרה אני מושיט יד לאחור ממושב הנהג ונוגע בבגאז.

הגאז מגרש כדורגל ליד המיקרה.

היום הסעתי 2 ילדים ו 2 מבוגרים באוטו.

המבוגרים כבדי משקל. הילדים עם בוסטר גב בגודל מלא.

אם אתה משתמש במגיק סיטס, אתה יכול להכניס ג'ירפה בתא המטען.

נראה אותך עושה את זה במיקרה או בספייס סטאר. זה אפילו לא אותו סגמנט.

ה i25 מרווחת כמו הג'אז אבל עם בגאז גדול .

אבל מבחינת אבזור הגאז קומפורט לוקחת ובגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך . הספידומטר אצלי מראה 96 כשהוויז מודד 100. אז אם כבר הזמן קצר ממה שמדדתי. ספידומטר תמיד מזייף כלפי מטה כדי לחסוך לך כסף של דוחות.

איך מדדתי? חבר שישב מאחור צילם עם הנייד שלו את הספידומטר בכביש מישורי ממצב עצירה. שילבתי ל S ולחצתי עד שהרגשתי את הרצפה. הרצנו את הסרטון בהילוך איטי והוא הראה 11 שניות.זה היה לפני שנה וחצי. אם אמצא את הסרטון אעלה אותו.

מה שכתבת זה היה בציניות? נכון? אבל לצערי לא מצאתי את ה"סמייל".

או שאתה באמת לא מודע לכך, שאם המהירות{האמיתית} שלך, זו שנמדדת ע"י הממל"ז, גבוהה מדי, והספידומטר שלך מזייף כלפי מטה, ז"א מראה מהירות נמוכה מהמהירות ה"אמיתית", זו שנמדדת ע"י אקדח השוטר, דווקא במקרה הזה תיתפס מהר יותר, כי אתה למעשה חושב שאתה נוסע "בסדר?

אתן דוגמה: אתה רואה "על השעון" 100, אבל בפועל,וגם השוטר מודד 112.{כי ככה אתה חושב שהעסק עובד} נתפסת? או לא?

אתה חושב שהיצרן בעצמו, מודד בעזרת וויז, את נתוני התאוצה?

טוב נו, לפי התאור שלך, הצלחת להשיג נתון מדהים, וגם לשבור שיא, ולכן כדאי לך לשלוח ליצרן את הנתונים הללו, כדי לתקן את שלו.

הצלחת לקזז לא פחות מ-1 שנייה, מנתוני היצרן. כל הכבוד!

לסיכום, ובאמת, הוויז אינו קביל בבית המשפט, לאומת הממל"ז.

הונדה JAZZ - קטלוג מפרט טכני ואבזור

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתבת זה היה בציניות? נכון? אבל לצערי לא מצאתי את ה"סמייל".

או שאתה באמת לא מודע לכך, שאם המהירות{האמיתית} שלך, זו שנמדדת ע"י הממל"ז, גבוהה מדי, והספידומטר שלך מזייף כלפי מטה, ז"א מראה מהירות נמוכה מהמהירות ה"אמיתית", זו שנמדדת ע"י אקדח השוטר, דווקא במקרה הזה תיתפס מהר יותר, כי אתה למעשה חושב שאתה נוסע "בסדר?

אתן דוגמה: אתה רואה "על השעון" 100, אבל בפועל,וגם השוטר מודד 112.{כי ככה אתה חושב שהעסק עובד} נתפסת? או לא?

אתה חושב שהיצרן בעצמו, מודד בעזרת וויז, את נתוני התאוצה?

טוב נו, לפי התאור שלך, הצלחת להשיג נתון מדהים, וגם לשבור שיא, ולכן כדאי לך לשלוח ליצרן את הנתונים הללו, כדי לתקן את שלו.

הצלחת לקזז לא פחות מ-1 שנייה, מנתוני היצרן. כל הכבוד!

לסיכום, ובאמת, הוויז אינו קביל בבית המשפט, לאומת הממל"ז.

הונדה JAZZ - קטלוג מפרט טכני ואבזור

אתה צודק. התבלבלתי :
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת ההשכרה החליפה לי את ה-i25 בג'אז והיום נהגתי עליה לראשונה.

אני 1.80 והמרווח במושב הקידמי הוא פשוט בזיוני. במצבו הגבוה ביותר של המושב, אם מושכים אותו עד הסוף אחורה, נשאר מקום לאצבע אחת בין הברך שלי לפאנל הקדמי. בנוסף מחזיק המפתחות מציק ברגל. למרות שהמושב נמוך לי מידי, אפילו במצבו הגבוה ביותר, נאלצתי להוריד אותו לא מעט על מנת למצוא מקום. תנוחת הנהיגה כתוצאה מכך ממש לא טובה לי. בנוסף המושב קצר מאוד וחסרה תמיכה לירכיים וצר מאוד. בפירוש המושב הגרוע ביותר שנהגתי בו. לפני ה-i25 היתה לי פיקנטו והיא היתה מרווחת פי כמה במושב הקדמי.

עוד דבר שהפריע לי במושב הוא משענת הראש. אני נוהג לעיתים קרובות להחזיק במשענת הראש בידי וכאן כל פים זה הביא אותה לנעילה במצב מאוד לא נוח שלה.

מלבד זאת - הרכב אכן עצל ומכוייל לחיסכון באופן קיצוני. לא פעם רציתי לחנוק אותו כי הוא לא הסכים לעלות בטורים ולהאיץ. בנוסף, והגיר התבלבל מספר פעמים ונתן מכה לא נעימה.

בצד החיובי: הרכב שקט יותר מה-i25. יש לו בקרת שיוט. גם הנסיעה עצמה נוחה יחסית לקטגוריה (מלבד המושב).

חסרו לי מצלמת רוורס ומשענת ליד ימין. פקדי בקרת השיוט פחות לטעמי מאלה של טויוטה. לא אהבתי את הפלסטיק הקשה באיזור בו אני מניח את היד ליד החלון.

לטעמי היאריס של הוריי (2012 היברידית) טובה בכמה רמות. היו לי ציפיות גבוהות מהונדה והתאכזבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא. אתה צריך מינימום משפחתית. נהגתי על ג'אז מהדור הזה, והרושם די דומה לשלך - למעלה יש המון מקום, אבל אין מקום לרגליים. פלוס מראה והרגשה כללית של נהיגה במיניבוס.

אני מכיר את זה על עצמי, בגלל זה רכבי מיני/סופר מיני הם מחוץ לתחום בשבילי.

לא שאני כל כך רוצה גם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות מ1.80 וגם לי מרווח הרגליים במושב נהג הפריע, כאילו אני קרוב מדי לדשבורד ולהגה.. מציק.

לגבי השאלה שלך בנוגע לנעילת חלונות, אני אגיד ננסיוני האישי שאם אני רוצה להשאיר חלון פתוח ושלא יסגר בנעילה אז אני חייב ללחוץ על הכפתור, אולי זו הסיבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג׳אז הכי מרווחת מכל סופר מיני שקיימת, אני בדקתי אישית כל רכב סופר מיני לפני שקניתי פג׳ו 208.

אפילו אפשר לישון ברכב בצורה נוחה

http://superauto24.se.pl/galerie/167250/438564/2015-honda-jazz/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...