Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי, הונדה ג'אז 1.4 Trend, 2018 (אלבר)

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכל זאת אין אפשרות לברר מול הקצין רכב מה יש פנוי בציי? האם יש רכבים שעומדים להיות מוחזרים\מוחלפים(כמו בתחלופה הנהוגה בעולם הטכנאים) - לבקש "שדרוג" לקטגוריה של I25 לא בהכרח ישפר את המצב(שוב, כמו האטראז' שיושבת בקטגוריה הזאת).

זה בהרבה מקומות יחס נהוג לטכנאים - וחבל, אם מעבירים רכבים משומשים שמתפנים בין טכנאים ניחא(נהוג, החברה התחייבה ל36 חודשים על הרכב וצריכה לנצל את הציי הקיים שלה) אבל החברה כבר לקחה רכב חדש להצמיד לטכנאי, לשאול אותו לפחות לבחירה בין מספר דגמים? מציק - ונהוג. =\

מקווה שתסתדר עם הרכב או שתצליח לשנות לרכב שנוח לך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסיבה שאין לי ג'אז עכשיו זה המסילה הקצרה

של מושב הנהג.

הרכב אכן מרגיש חלש וצפוף למרות כל הסופרלטיבים שמרעיפים עליו.

לא חוכמה שמרווח בספסל האחורי וצפוף בקידמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמתם לגמרי עם כל התיאורים שלכם בנוגע למרווח הפנימי.

ההונדה ג׳אז הכי מרווחת בקטגורייה שלה.

אני עם 1.85 מ׳ ואין לי בעיה של מרווח בסביבת הנהג (נוסע באחת ידנית).

תא מטען קטן? ביחס לאוקטביה- כן, ביחס לכל המתחרות שלה יש לה תא מטען גדול ונוח להטענה. תוסיפו את הרצפה השטוחה וקיפול המושבים, ויש המון מקום.

הגרסה האוטומטית לא חזקה, וצריך סל״ד גבוה כדי שהרכב יספק ביצועים סבירים.

בנוגע למערכת הבלימה האוטונומית- היא עובדת והצילה אותי לפחות פעמיים. שפותח השרשור יפנה למוסך לבדיקה. מערכת המובון סתם מעצבנת.

גילוי נאות- אני עובד אצל היבואן.

עריכה אחרונה על ידי asafasraf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת הגזמו, להשוות את הג'ז עם 25ו, זה כמו נסיעה במנהרת הזמן. הג'ז מרווחת ונעימה לנסיעה, היונדאי מרגישה כמו אוטו זול משנות התשעים.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה ג'אז הרכב המרווח ביותר מבין מכוניות המיני, מערכות הבטיחות האקטיבית והפאסיבית הטובות והמתקדמות ביותר, לפחות בהונדה ג'אז קומפורט.היחידה שמתקרבת אליה במערכת בטיחות היא מאזדה 2.אני מאוד התרשמתי מהרכב. רוב המערכות מגיעות מהיצרן ולא בהתקנה מקומית. כנראה שיש הבדל גדול בין הטרנד לקומפורט. התמחור הגבוה של הקומפורט הוא בעוכרה. לכן היא נמכרת במספרים נמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקטע, שזה לא מכונית מיני. בטוח שלא בקטגוריית מחיר של מכוניות מיני, כשמחיר הגרסה המאובזרת כבר מתקרב לסיביק.

בכלל. משהו לא ברור הולך עם הונדה בזמן האחרון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ציין שהיא לא מרווחת, אבל לגבוהים (ואני אחד כזה) מסילות מושב הנהג קצרות באופן מוזר (כן אפילו יותר מהפיקנטו),

מנ שגורם חוסר נוחות בולט,

מסעד כסא הנהג גם כן נראה לי קצר מהסטנדרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהג'אז היא המרווחת ביותר בקטגוריה, אולי.

יכול להיות שיש לי את המרווח רגליים הכי גדול במושב האחורי.

אבל אני, 1.90 וטרם הרגשתי דבר כזה ברכבים וכבר נסעתי ברנו קליאו דור ראשון, סוזוקי אלטו ועוד כהנה וכהנה.

מעולם, ככל שזכרוני מרשה לי, לא נתקלתי באי נוחות ישיבה כפי שאני חווה בג'אז.

אני מרגיש שמראות הרכב החיצוניות נמצאות מול הפנים שלי, בגלל שהן כל כך קרובות אלי.

המראה המרכזית ברכב נמצאת מעל הראש שלי.

הרגליים שלי מקופלות כאשר אני יושב וגם כאשר אני מותח את הרגל עד הסוף, אחרי דוושת הבלם, היא עדיין במצב של כיפוף קל.

הכל סובייקטיבי ואנשים אחרים שהרכב הזה ענק להם, נפלא.

אם כבר ישיבה, זה מזכיר לי ישיבה של משאית.

במשאית אי אפשר להזיז את המושב אחורה, אבל המושב עצמו נמצא גבוה (עם ובלי מושב פנאומטי) וגם בג'אז שמתי לב שהמושב עצמו הוא גבוה, אבל אין את המרווח לרגליים או סידור כפי שיש במשאית.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינתי, גם אני לא נמוך, ואין לי שום בעיה עם המרווח בסביבת הנהג.

בנוגע לנוחות הישיבה, אפשר להבין, אבל להגיד שבסוזוקי אלטו המושב נהג נוח ומתכוונן יותר זה פשוט בדיחה.

הקומפורט מגיעה מאובזרת עד הגג והמחיר שלה נמצא בסביבת המחיר של המתחרות. אם אני זוכר נכון, היא היתה הראשונה להציע את כל האבזור הבטיחותי כסטנדרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אפשר לקחת רכב מבלי לוודא שהוא מתאים לך?

היית יכול לשאול מראש איזה רכב תקבל וללכת לסוכנות לראות שהוא מתאים לך.

כפי שאמרו מעלי, אני לא נמצא במקום\תפקיד שבו אני יכול לבחור מה בא לי.

זה מה שיש, לא טוב לך?, לך הביתה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי ולי היה סירקולציה שנשלטת ידנית, העובדה שבהמון דגמים הזאת האלקטרונית באופן רנדומלי הרכב מחליטה לכבות את הסרקולציה הפנימית ולהפתיע אותי, תמיד בזמן הכי גרוע(כמובן באיזור תעשיה או מאחורי משאית מעשנת) הסירחון נכנס פנימה לאוטו - מעדיף מתג מכאני.

בסקודה שלי, הסירקולציה גם כן אלקטרונית ואני יכול להעיד זה מעצבן.

אם המזגן לא עובד, לא ניתן להפעיל סירוקלציה פנימית וכמו שאתה אומר, כל הסירחון נכנס פנימה ובחורף נכנסת רוח שגורמת לאדים על החלון ואי אפשר להפסיק את זה.

זה לא במקרה.

סירקולציה פנימית היא, מסתבר, קצת מסוכנת. במקרי עבר הסתבר שאנשים אשר הגדירו את מצב הסירקולציה לפנימי נשמו המון פחמן דו חמצני (לא צריך להסביר למה זה לא כדאי..) ומאז בכל רכב מודרני מצב הסירקולציה תמיד חוזר למצב חיצוני לאחר כיבוי המיזוג\שינוי מצב מיזוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בכמה נסיעות עם הרכב לא התרשמתי בכלל לטובה.

בפנים הכל פשוט ונראה כמו סוזוקי אלטו. עלוב. וגם רועש במהירות בין עירונית.

הפאול הכי גדול של המולטימדיה של ההונדות בכלל, זה שהווליום הוא אלקטרוני ולא כפתור סיבוב מכאני. בחיי, זה משהו שאסור לו לעבור תקינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...