Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי, הונדה ג'אז 1.4 Trend, 2018 (אלבר)

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני בכמה נסיעות עם הרכב לא התרשמתי בכלל לטובה.

בפנים הכל פשוט ונראה כמו סוזוקי אלטו. עלוב. וגם רועש במהירות בין עירונית.

הפאול הכי גדול של המולטימדיה של ההונדות בכלל, זה שהווליום הוא אלקטרוני ולא כפתור סיבוב מכאני. בחיי, זה משהו שאסור לו לעבור תקינה.

א. יש לך שליטה על מערכת השמע מההגה.

ב. אתה צודק, הרכב נראה מבפנים ממש פשוט ועלוב, ומאוד רועש במהירויות בין עירוניות. מזמין אותך לבתע בדיקה קצת יותר אובייקטיבית לגבי הג׳אז אל מול המתחרות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לג'אז יש את תא המטען השני בגודלו בקטגוריה , בהבדל של כמה ליטרים מניסאן נוט.

איזה קטן? תא המטען ענק יחסית לסופר מיני.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יש לך שליטה על מערכת השמע מההגה.

ב. אתה צודק, הרכב נראה מבפנים ממש פשוט ועלוב, ומאוד רועש במהירויות בין עירוניות. מזמין אותך לבתע בדיקה קצת יותר אובייקטיבית לגבי הג׳אז אל מול המתחרות שלה.

א. עד היום היה לי כפתור מכני ואני תמיד רגיל בסוף נסיעה, להוריד את הווליום, בשביל שלא יצעק בפעם הבאה.

זה תמיד מצחיק אותי שאני בא להוריד את הווליום בג'אז ולא מוצא את הכפתור ואז לוחץ בהגה.

ב. צילמתי היום תמונה של הרגליים שלי (סקסיות!), זו תנוחת הישיבה שלי והיא לא נוחה לי.

כמו שציינתי, כנראה, שנוחות זה עניין אישי כי הרבה אומרים שזה רכב מרווח.

2018-03-13 07.47.56.jpg

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שאימי עשתה את הטעות והחליפה את הפאסאט האוהבה שלנו בהונדה ג'אז (אמנם 2013, אבל עדיין) - הבנתי כמה הרכבים האלו גרועים ומי שמעצב אותם פשוט מטומטם. כרגע עם A3 ולא יכול להיות מאושר יותר. ההונדה פשוט גרוטאה ואני מתעב כל רכב יפני, מתנצל.

מצטער על החוויה הלא נעימה, אבל אני מניח שלפחות קיבלת רכב אז זה נחמד.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כה העברתי ברכב כ-1,000 קילומטרים.

יתרונות: יש בקרת שיוט וזה כל כך כיף.

נסעתי כל כביש 6 לצפון וחזור, שמתי 110-120 כל הדרך, נתיב ימני שהיו משאיות עקפתי, רוב הזמן נשארתי שם ולא לחצתי על הברקס.

למרות שלא מצאתי לזה הזכר בספר רכב, מצאתי כי החלונות עולים אוטומטי בעת נעילת רכב, סופר נוח.

חסרונות: אתמול יצא לי להביט במושב האחורי והוא כמו בסקודה יטי, מקום נורמלי ל-2 אנשים.

המושב האמצעי הוא מושב צר שמתאים לאדם מאוד מאוד מאוד רזה או קטן.

כמו במיצובישי אטראז' (או ביונדאי, לא זוכר), אין אפשרות לסגור את תריסי המזגן האמצעיים, משהו שלא תמיד הבנתי, גם הזזה הצידה\למעלה\למטה לא מניבה סגירה של התריס.

לעומת זאת, בתריסים הצדדים קיימת אפשרות לסגור אותם.

מבחינת העיצוב הפנימי, הוא מאוד משעמם, גם הכל בשחור בדגם שלי.

אני אוהב רכבים שבפנים יש גם בד על הדלת ושילוב של בהיר וכהה או לפחות משהו יפה בדשבורד.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שאימי עשתה את הטעות והחליפה את הפאסאט האוהבה שלנו בהונדה ג'אז (אמנם 2013, אבל עדיין) - הבנתי כמה הרכבים האלו גרועים ומי שמעצב אותם פשוט מטומטם. כרגע עם A3 ולא יכול להיות מאושר יותר. ההונדה פשוט גרוטאה ואני מתעב כל רכב יפני, מתנצל.

מצטער על החוויה הלא נעימה, אבל אני מניח שלפחות קיבלת רכב אז זה נחמד.

1. ההשוואה בין פאסאט - ג'אז - A3 בהחלט (לא) במקום.

2. כל עוד קבעת שהרכבים האלה גרועים וההונדה גרוטאה, תוך מתן הסברים כמו ש(לא)עשית, זה מצויין.

ובהמשך לנושא, הג'אז היא מכונית סופר מיני מרווחת ובטיחותית. פות"ש אדם גבוה מהממוצע וגם לרכב סופר מיני, מרווח לקטגוריה ככל שיהיה, יש מגבלות. הבעיה לא ברכב ולא בנהג, אלא בהתאמת הרכב לנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה בעצם אומר כאן במילים כאלה ואחרות: "1.90 ומעלה הרכב הזה לא בשבילכם".

יצא לי לנסוע עליו מס" פעמים. חוויה די דומה למה שכתב כאן "ARIEL".

ניסיתי להתעלם מהמראה המיושן בפנים. אהבתי את העיצוב החיצוני. וגם המרווח במושב האחורי.

בשבילי {1.79} גם תנוחת הנהיגה הייתה סבירה[אבל לא מעבר לזה].

אבל הרכב באמת שלא זז. ממש ככה. מרגיש כבד.

הכוחות סוס הללו נשארו על הפרוספקט, ועל השילוטים באולם התצוגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ההשוואה בין פאסאט - ג'אז - A3 בהחלט (לא) במקום.

2. כל עוד קבעת שהרכבים האלה גרועים וההונדה גרוטאה, תוך מתן הסברים כמו ש(לא)עשית, זה מצויין.

ובהמשך לנושא, הג'אז היא מכונית סופר מיני מרווחת ובטיחותית. פות"ש אדם גבוה מהממוצע וגם לרכב סופר מיני, מרווח לקטגוריה ככל שיהיה, יש מגבלות. הבעיה לא ברכב ולא בנהג, אלא בהתאמת הרכב לנהג.

ממוצע הגובה בישראל עומד על בערך כ-1.75-7, הכי גבוה בעולם זה הולנד עם ממוצע של 1.88.

אני מעל הממוצע, לשמחתי ולצערי וכבר 20 שנה שלא נסעתי במונית שירות כי אין לי שם מקום.

מעבר לכך, כפי שכתבתי, אני נסעתי על רכבים כמו מיצוביש ספייס סטאר שנחשבת (אם לא טועה) אותה דרגה עם ההונגה ג'אז והיא הרבה יותר מרווחת ונוחה לי לישיבה.

פעמיים בחיי נסעתי על רכב והייתי צריך לקרב את המושב, בסקודה יטי ובסיטרואן C5.

בשניהם הייתי צריך לקרב את המושב כי לא הגעתי עד הרצפה עם הקלאץ', הייתי בהלם מזה.

אז אתה בעצם אומר כאן במילים כאלה ואחרות: "1.90 ומעלה הרכב הזה לא בשבילכם".

יצא לי לנסוע עליו מס" פעמים. חוויה די דומה למה שכתב כאן "ARIEL".

ניסיתי להתעלם מהמראה המיושן בפנים. אהבתי את העיצוב החיצוני. וגם המרווח במושב האחורי.

בשבילי {1.79} גם תנוחת הנהיגה הייתה סבירה[אבל לא מעבר לזה].

אבל הרכב באמת שלא זז. ממש ככה. מרגיש כבד.

הכוחות סוס הללו נשארו על הפרוספקט, ועל השילוטים באולם התצוגה.

בנוגע לכך שהרכב "כבד" בנסיעה, אני מסכים איתך.

שמתי לב שבתחילת הנסיעה הגיר עובד על טורים כמה שיותר נמוכים ולכן ההאצה גם בהתאם.

אם אתה מוריד את ההילוך לראשון, לפתע הרכב קצת מזנק, כמובן בהתאם למנוע המוגבל.

היום הסתכלתי על מחשב הדרך והממוצע של צריכת הדלק עומדת על- 1:11.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם טיפה נסחפים. הג'אז שלי עושה 11 שניות מאפס למאה אם לוחצים כהוגן, אם כי הרעש שעולה מהמנוע חזק ולא ממש ערב לאוזן.

זה לא מטוס אבל בטח לא עגלה ולא גרוטאה.

שלבו למצב S ותלחצו עד הסוף ותראו בעצמכם.

מעבר לכך בעליות הסחיבה בסדר גמור.

צריכת הדלק יחד עם זאת פנטסטית. אני רואה לפעמים 1:20 אמיתי בבינעירוני.

צריך לזכור שהמנוע תוכנן לחסוך דלק ולהיות ירוק, כלומר לזהם רק טיפה יותר מרכב היברידי. ואת זה הוא עושה מצויין,

וזה בגלל שהמנוע מבוסס על מחזור אטקינסון למי שמכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם טיפה נסחפים. הג'אז שלי עושה 11 שניות מאפס למאה אם לוחצים כהוגן, אם כי הרעש שעולה מהמנוע חזק ולא ממש ערב לאוזן.

צריך לזכור שהמנוע תוכנן לחסוך דלק ולהיות ירוק, כלומר לזהם רק טיפה יותר מרכב היברידי. ואת זה הוא עושה מצויין,

איך בדיוק מדדת את זה?

הספידומטר ברכבים תמיד אופטימי. בוא נגיד "+-" עד 10% למעלה.

נתוני היצרן, תשכח מזה. הם נשארים לרוב על הנייר.

התנאי היחידי שראית 100 קמ"ש על השעון[האופטימי], אפילו אם ניסית לעשות חור בשטיח עם דוושת הגז, זה בשיפוע קל למטה, רכב עם נהג בלבד, והרבה רוח גב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזלזל חלילה בצריכת הדלק ל"פעמים בכביש בינעירוני", אלא שיש לא מעט מכוניות עם מנוע בנזין שמגיעות לצריכת דלק שכזו בתנאים כאלו והן מהירות יותר, נינוחות ונעימות יותר בנסיעה וחלקן גם זולות יותר. לזכות הג'אז עומדים מרחב מרשים לגודלה ומיתוג, ולא שזה רע, ודאי לא למי שעבורו אלו הפרמטרים הקובעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להערה של רוח-צד. הג'אז אמנם לא רכב להאצות מהירות מ 0 ל 100, וזה קצת הפריע לנו בהתחלה. אבל הוא מרגיש גדול יחסית, יציב על הכביש, חסכוני ואמין. זה רכב שני במשפחה, ולאנשים שרכב עבורם זה אמצעי להגיע מנקודה א' ל ב' הוא נהדר.

התלבטנו ארוכות לפני הקניה ובחרנו בג'אז (קומפורט כמובן) כי רכבים אחרים בסגמנט היו פחות בטוחים (מה שהיה פרמטר חשוב עבורנו), או עם רקורד פחות טוב של אמינות, או אחריות יבואן קצרה באופן מחשיד.

ה 208 נפל בגלל חוסר במערכות בטיחות מתקדמות, האיביזה (שהיתה ההתלבטות העיקרית) בגלל אחריות מוגבלת וסימן שאלה בנוגע לגיר. מאזדה 2 היתה קצת קטנה בספסל האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...