Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת אטם מכסה טיימינג ותקלה בבית מצערת ביונדאי i30cw

oryosef1
שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

לאחרונה רכשתי יונדאי i30cw שנת 2010 עם 150k ק"מ. בבדיקה לפני הקנייה נמצאו הליקויים הבאים:

1. נזילה מאטם מכסה טיימינג, בהזדמנות זו אני רוצה לכוון שסתומים מאחר ולא תועדה פעולה זו משהרכב עלה לכביש.

2. נורת תקלה בית מצערת- אני מעדיף לא להתיז ספריי קרבורטור ליניקת האוויר, כדי שהבוצה לא תעבור למנוע. לכן אשמח לפרק את בית המצערת ולנקות אותו או אם יש דליפה, להחליף באחד מפירוק.

מאחר ואני בעל ערכת כלים מצומצמת המסתכמת בסט בוקסות וארגז כלים ביתי, אשמח להגיע ולבצע את הפעולות הנ"ל עם אחד מחברי הכנופיה. אשמח אם תפנו אליי בהודעה פרטית או למייל [email protected] או לנייד 0525-789-567

למרות שאני מגיע מב"ש, אין בעיה שאגיע לכל מקום דרומית לנתניה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטם מכסה טיימינג ? :shock:

ברכב הזה אין רצועת טיימינג,אלא שרשרת אז אולי הכוונה לאטם מכסה שסתומים ? .

לגבי בית מצערת- ניקיון יסודי שלה יכול לעזור לפתרון התקלה ,לא ידועה בעיה סדרתית במצערות הללו .

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן התקלה הייתה נזילה מאטם מכסה שסתומים (ולא טיימינג)

אין לי את קוד התקלה של המצערת, אבל היא נוקתה יסודית ואטם מכסה השסתומים הוחלף במוסך "מרכז רכב דרום". לשמחתי לאחר נסיון מר עם מספר מוסכים בבאר שבע, אני ממליץ בחום על המוסך הזה והתרשמתי ממנו לטובה מהאמינות, מקצועיות ומהמחיר ההוגן.

הבנתי שאין צורך בכיוון שסתומים ברכב הזה, מאחר והם הידראולים לפי הסבר המכונאי במוסך.

אנצל את השרשור שפתחתי מאחר ואני רוצה להחליף את פילטר הדלק שיושב מתחת לספסל האחורי. אשמח אם אוכל להיעזר באחד מחברי הכנופיה לצורך פעולה זאת, מאחר וראיתי בסרטוני הדרכה שמדובר בפירוק והרכבה של רכיבים רכבים הנמצאים על הפילטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך מושג ולא נגעת מעולם אז שים לב...זה דלק חשוף אל תגע...גש למישהו שמבין ועשה את העבודה הזו 'יבצע לך או איתך. יש לא מעט בעלי ידע בתחום כמו שאתה שם לב שיעשו זאת על הצד הטוב ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת פילטר דלק ברכב הזה דורשת מיומנות, יש מספר גומיות, וכל אחת צריכה לשבת היטב במקומה אחרת או דהמנוע לא יניע או שתהיה לך בעיה דל התנעה קשה, כאדר אני מחליף את הפילטר ברכב הזה אני בודק את תקינות האטימה מחוץ למיכל הדלק בעזרת שעון לחצים ולחץ אוויר דרך ווסת מכוון ל 4bar וברז לבדיקת נפילות לחץ ואטימות.

ממליץ לגשת לבעל מקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנצל את השרשור שפתחתי מאחר ואני רוצה להחליף את פילטר הדלק שיושב מתחת לספסל האחורי .

לא מבין את יונדאי והשיטה הזו של מיקום פילטר הדלק מתחת לספסל האחורי. היתה לי בזמנו אלנטרה 2004 וגם שם מיקמו את הפילטר מתחת לספסל האחורי. באחד הטיפולים במוסך מורשה של יונדאי, המוסכניק הרכיב את הפילטר "עקום" בתוך ההברגה ולכן מיכל הדלק לא היה אטום. היה ריח חריף של דלק ברכב. חזרתי למוסך והם לא הצליחו לאבחן את הבעיה ואמרו שהכל טוב. למחרת נסענו לאילת, מילאתי דלק ושוב ריח חריף של דלק. רק לאחר שחזרנו מאילת הצליחו במוסך לעלות על הבעיה. פשוט סכנה בריאותית ובטיחותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק יונדאי. הרבה יצרנים עובדים בשיטה הזאת.

זה שהמכונאי לא הרכיב כמו שצריך - זאת בעיה אחרת.

יש הרבה מדריכים בפורום להחלפת פילטר טבול. במיוחד ביונדאי. רק צריך לעבוד לפי ההוראות ובצורה מסודרת והכל יחזור למקומו בשלום.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מקפיץ, צריך עזרה עם החלפת פילטר דלק. ראיתי

מפורט שממש הפחיד אותי להתעסק עם זה לבד. קניתי את החלק ויש לי ערכת בוקסות, רק צריך מישהו מנוסה שיפקח עין :) מוכן להגיע לכל מקום מדרום לנתניה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מאור, לצערי לא הצלחתי לדחות את הסיפוק אז החלפתי את הפילטר בעצמי ביחד עם חמי (אבא של אשתי) התותח.

סגרנו את המודול בחזרה והבעיה היא שהרכב לא מניע לאחר ההחלפה. נתנו מעל עשר נסיונות של הנעה כולל זמן מספיק כדי שהמשאבה תבנה את הלחץ.

הוצאנו את הצינורית היחידה שמתחברת למודול והדלק לא יוצא בכלל מהפתח של המשאבה, גם תוך כדי הנעה.

מה דעתכם? אשמח לעזרה טלפונית מאחר ואני בבאר-שבע. אני זמין בנייד 0525-789-567

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...