Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית "משפחתית" ב60k

Udi Vahaba
שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחפש מכונית עד 60 אלף, שתהיה מרווחת. הציעו לי היום כמה דגמים וקשה להחליט: יונדאי i35 inspire 2014, טויוטה קורולה 14, אוקטביה 14.

חשוב לי שהאוטו יהיה יחסית חסכוני בדלק(לא מיני), מרווח, מערכת מולטימדיה לא מקורית(שבעצם החברה בוחרת להתקין ברכב מערכת של חברה אחרת) ורכב שאין לו תקלות חוזרות מוכרות

אשמח לחוות דעתכם ואם יש רכבים אחרים מומלצים בטווח מחירים תרשמו.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה הכי חסכונית אבל האמינות לא מושלמת.

היונדאי לא רעה וב-2014 הגיעה מאובזרת יחסית עם סאנרוף ואולי אפילו עם מערכת מולטימדיה דוברת עברית בהתקנה מקומית שנקראת קונקטד קאר.

אני אישית חושב שכמכונית הקורולה מוצלחת יותר. היא חסכונית יותר, נוחה יותר לנסיעה, בידוד הרעשים עדיף והיא מרגישה יציבה ומרוסנת יותר. במקרה שלה מערכת המולטימדיה סתמית למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורטה היא אחות של הi35, לדעתי הi35 עדיפה מה2.

הרכבים הוצעו במגרש ליסינג?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

כן. ההצעה הייתה בחברת ליסינג, עדיף לרנות מפרטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל רכב פרטי עם נתונים טובים כנראה תצטרך לרדת בשנתון או לעלות תקציב. קשה לי להאמין, שהציעו לך קורולה 2014 ב 60 אלף שקלים במצב נורמלי ( אפילו שזה מגרש ליסינג ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...