Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויזה לארה"ב - למלא את הטופס בקשה עצמאית או עדיף לתת לחברה המתמחה בעניין?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 2001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1+ לחבר, רוצוי מישהו שהוציא ויזה לאחרונה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשה למלא את הטופס באתר שלהם (רק זה לוקח איזה חצי שעה-שעה).

עדיף למלא עם מישהו שכבר מילא את הטופס בעבר, או יודע אנגלית בצורה טובה.

צריך למלא הרבה פרטים כגון מקומות עבודה אחרונים, לימודים, ואיפה שירתת בצבא ותאריכים של העבודות והצבא. ואיפה היית בחול ב-5 שנים אחרונות.

צריך גם לכתוב מה מטרת הנסיעה איזה סוג ויזה ותאריך משוער של הנסיעה.

כמו כן אם יש לך קרובי משפחה שם.

צריך גם למלא את השכר שלך :shock:

בסוף שואלים כל מיני שאלות (כן/לא) האם היית חולה במחלות מדבקות, מעורב בכל מיני פשעים, סחר בבני אדם וכיוצ בזה.

צריך גם להעלות תמונה דיגיטלית, אז תצטלם לפני בחנות ותבקש שישלחו לך באימייל את התמונה בצורה דיגיטלית שתוכל להעלות אותה, כי בכל מקרה אתה צריך למסור תמונה פיזית בשגרירות.

לכל שדה יש סימן שאלה לידו עם תרגום בעברית.

בסוף מדפיסים את הטופס ואותו צריך לקחת לראיון.

דרך אגב, אחרי הטופס, צריך להכנס לאתר של השגרירות בישראל לקבוע תור ולשלם.

בנוסף בשגרירות עצמה כמעט כולם מדברים בעברית, ואם יש מראיין רק באנגלית, שואלים אותך אם אתה מעוניין להתראיין אצלו או אצלה.

בהצלחה.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אמנם מילאתי את זה לפני יותר מעשר שנים אז הזיכרון קצת חלוד, אבל ממה שאני זוכר הדבר היחידי שעלול להיות בעייתי זו התמונה- היא צריכה להיות בגודל מאוד מסויים וביחס רוחב גובה מאוד מסויים, אבל רשום שם את כל הפרטים. יש לי חבר שעבד באחת החברות האלה שמספקות את השירות המאוד מיותר הזה ומדובר בריפ-אוף אחד גדול, אין שם משהו שלא תצליח לצלוח בעזרת גוגל טרנסלייט.

עריכה: אוי, עשיתי סלט רציני בין הויזה לבין הגרלת הגרין קארד- החבר עבד בחברה שממלאת עבור ההגרלה, מצד שני את הויזה עשיתי דרך מקום העבודה והם בדיפולט נעזרו בחברה חיצונית. מה שכן אני זוכר שהייתי צריך להצטלם במיוחד ולבקש שהתמונה תהיה לויזה אמריקאית ולא לפספורט רגיל.

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בהמשך לבחור מעלי, אתה אכן צריך תמונה. לא יכול להשתמש בתמונה שהשתמשת בה בעבר. לפני התחלת התהליך גש לחנות שעושה תמונות פספורט ובקש תמונות לויזה אמריקאית. אתה צריך גם עותק דיגיטלי (שישלח לך במייל או ישים לך על דיסק און קי) וגם עותק מודפס. הדיגיטלי נועד כדי למלא את הטופס באינטרנט, המודפס הוא בשביל הראיון בשגרירות.

עריכה: ראיתי שמעלי כבר הסבירו לגבי התמונה. לגבי הראיון - אין צורך לחשוש, נציגי הקונסוליה דוברים עברית. הייתי שם לפני כמה חודשים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור כל הדיבורים על כוונות לביטול הויזה עד יום העצמאות, לדעתכם ניתן להסתמך על זה לצורך טיול בקיץ? או לעשות ויזה כרגיל ולא להסתכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר בראש שקט ונותן לחברה מתמחה.

לפני חצי שנה הוצאתי ויזה, השתמשתי בשירות של מאסטר ויזה שהיו פשוט מעולים. מילאתי כמה טפסים בעברית והם עשו את כל העבודה (תרגום, תור לשגרירות, הסברים וייעוץ).

עלה לי 150 או 199 ש״ח, לא סגור על הסכום המדוייק. מבחינתי שווה כל שקל.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור כל הדיבורים על כוונות לביטול הויזה עד יום העצמאות, לדעתכם ניתן להסתמך על זה לצורך טיול בקיץ? או לעשות ויזה כרגיל ולא להסתכן?

אני לא חושב שמדובר בביטול הוויזה, אלא צירוף של ישראל (או נושאי דרכון ישראלי) לתכנית Global Entry, שמזרזת את הכניסה לארה"ב (המעבר דרך ההגירה). במקום לחכות בתור לפקיד/קצין הגירה, אתה סורק את הדרכון הישראלי ואת הויזה לארה"ב במכונה, מצטלם שם (ונדמה לי שגם סורקים לך את טביעות האצבע) ומקבל ספח למעבר/כניסה לארה"ב. אם אני לא טועה גם ממלאים את הטופס של המכס בתהליך הזה. אבל עדיין צריך ויזה בתוקף בשביל להיכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי ויזה לפני חצי שנה.

את הטופס מילאתי עצמאית, רק פיניתי לעצמי שעה פנויה.

אחרי זה עזרתי לשניים אחרים עם הטופס.

ועכשיו שלושתינו עם ויזה.

טיפ למי שמוציא עצמאית, בסוף ה-DS160 יש דף שמראה את כל מה שענית, כדאי לעבור עליו כדי לוודא שאין בו טעויות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן מומלץ לא לשקר, גם אם זה נראה שאלה שבוודאות תתקיל אותך.

אצלי בטופס היו כל מיני שאלות אם יש לי ניסיון עם נשקים וחומרי נפץ, ובמסגרת העבודה כמאבטח/צבא כן הייתה לי מומחיות אז ציינתי את זה בטופס.

בסופו של דבר לא שאלו אותי על זה כלום בראיון וקיבלתי ויזה לעשר שנים.

מילאתי גם להורים שלי וגם הם קיבלו לעשר שנים, השאלות משתנות עם הגיל שאתה ממלא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממלא פה את הפרטים.

כל שורה אם אתה עם העכבר על השורה אתה רואה תרגום של השורה.

https://ceac.state.gov/GenNIV/Default.aspx

בסוף אתה צריך להדפיס את האישור עם התמונה שלך וברקוד, אתה לא יכול ללכת לשגרירות בלי זה.

אחרי שאתה מסיים את זה שזה לוקח איזה שעה אתה עובר לאתר להזמנת תור לשגרירות שזה בעברית.

משלמים בכרטיס אשראי בזמן שממלאים את זה.

https://ais.usvisa-info.com/he-IL/niv/information/niv_questions

אתה צריך להעלות תמונה בזמן שאתה ממלא את הטופס אז שתהייה תמונה מוכנה.

צריך מדפסת.

לשגרירות אפשר להיכנס רק עם מפתחות - לא טלפון, עטים.... כלום.

שאתה מתחיל למלא את הטופס יש למעלה מספר טופס, תשמור את זה. אם אתה עוצר מאיזה סיבה אתה צריך את המספר הזה לחזור לטופס.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראיון שלנו היה באנגלית, כדאי לדעתי שיהיה נוכח דובר

אנגלית.

לגבי תמונה כל חנות פוטו יודעת בדיוק איזה תמונה נדרשת לויזה.

רוב מוחלט עובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...