Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המכוניות של תערוכת ז'נבה 2018

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפעם זה רשמי - בתערוכת ז'נבה הנוכחית כמעט ולא נחשפו מכוניות (2 אם אתם מתעקשים). כולן, ללא יוצא מן הכלל - לפחות בכל הנוגע דגמי ייצור שעולים פחות ממאתיים מיליארד דולר - נחשפו מבעוד מועד, לפעמים אפילו חודש שלם לפני התערוכה עצמה.

השנה החלטנו לא להשתתף בבוננזת החשיפות, ובמקום זה ריכזנו את כל המכוניות של התערוכה במקום אחד. הכתבה תמשיך להתעדכן במהלך ימי התערוכה, ונעדכן כאן על כל תוספת.

אז שבו בנוחות, פנו לעצמכם 20-30 דקות, וצללו יחד איתנו לתערוכת ג'נבה ה-88.

HOME.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שתהה למה בכתבה לא מופיעות אאודי A6 ו-A7, אאודי R8 RWS, טויוטה אוריס, מאזדה 6, סיאט לאון קופרה R סטיישן, סקודה פאביה, פולקסווגן ID Vizzion קונספט וקופרה אטקה ו-E-Racer, אז עכשיו הן כולן שם.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ביקרתי בתערוכה (כבר פעם שניה, מומלץ) ולהלן רשמיי, אגע בנקודות בכמה דגמים כי אפשר לדבר על זה ימים שלמים:

למרות שזו לא בכורה שלה, האלפין A110 היתה מגנט לכל המבקרים ולטעמי כוכבת התערוכה. בעוד שביום הראשון הדליל יחסית הצלחנו בקושי ובסבלנות

לפלס מקום ולהביט בה כראוי וגם לשבת בה, ביום השני (שישי) העמוס כבר לא היה סיכוי אמיתי. עשרות אנשים בו זמנית התגודדו סביב שני הרכבים הפתוחים.

היא גם המכונית שעניינה יותר גם אותי ומעבר לרושם החיצוני החזק, אני פשוט חייב לנהוג עליה ולקוות שתיובא לארץ.

גם את המגאן RS החדשה היה נחמד למשש, היא נראית יותר טוב בפועל מאשר בתמונות, אבל עדיין לא הכי הכי.

היא גדולה, הפנסים שלה עצומים, מה שגורם לכל העסק להיראות מסורבל. זה אולי הולך בדגם רגיל, אולי, בדגם כזה הייתי מצפה לבידול מהותי יותר.

לידה עמדה גרסת GT שהיא חצי ספורטיבית ונראתה לא מאוד שונה מהבכירה.

בפנים נאה יחסית, המושב מעולה והיא בבירור talking business.

המרצדס GT AMG זו חתיכת הצגה. לי לפחות לקח כמה שניות להתרגל לפרונט החדש של מרצדס ולאט לאט אני מבין שזה מוצא חן בעיניי, יש הרבה דרמה.

היא ענקית ומרשימה ומבפנים זה בכלל מופת לפרטים קטנים ולחומרים משובחים.

אני פשוט לא סובל את המסך הרחב בפנים, הוא נראה כלאחר יד, תקוע שם ללא חן וללא השתלבות ראויה בדשבורד.

בהמשך הטיול שכרנו E200 חדשה לחלוטין ונוכחנו לגלות שגם התפעול שלה מסורבל.

ה-A החדשה היא אמנם לא כוכבת, אבל אם אני כבר בחידושי מרצדס אז היא בהחלט קפיצת מדרגה רצינית בכל אספקט מהקודמת.

לרעה אני חושב שהפרונט כבד על הבודי הקצר וזה משהו שראיתי עוד בתמונות והתאכזבתי להבין גם במציאות.

היא גם מאוד קטנה מבפנים, צפופה ממש.

הפולסטאר היא בהחלט אחת המרשימות. קיבלה ביתן ענק ולבד לרכב אחד בלבד.

באותו יום חמישי דליל, הצלחנו להסתנן פנימה (כי המחסום לא עבד :-P) ובפנים גם קיבלנו רשות להיכנס לרכב עצמו ושם גם הבנו שמדובר באב טיפוס סופי

מושלם לפני יצור והוא אכן כולל את כל הפרטים שכולל רכב מפס היצור, שזה מרשים כי קורה לא מעט שאבי טיפוס הם קליפה וזהו.

התמזל מזלנו ואת המיני סיור האישי הזה עשינו עם אחד ממעצבי החברה שהקדיש זמן וסבלנות לשאלות שלנו והתפתחה שיחה מאוד מעניינת.

הפרטים הטכניים מרשימים מאוד, כל הקליפה החיצונית היא קרבון (למעט הפגושים, כדי להקל על תיקונם, אבל הרצפה מברזל).

הם העמיסו 230 ק"ג של מנוע חשמלי וסוללות (שגם הם זכו לעבודת עיצוב יפה) והפחיתו את אותו משקל עקב השימוש הנרחב בקרבון.

הקיה סטינגר גם יצרה לא מעט תעבורה סביבה. אכן יציאה מכובדת ומעניינת של יצרן שלהגיד עליו שהוא בתנופה, יהיה ללגלג עליו.

הרכב מרשים, אין ספק. אבל נראה שהם התלהבו קצת יתר על המידה שם בקיה. יש יותר מדי פרטים וזה נראה מתאמץ וזול מדי.

מבפנים נרשמת השאלת פרטים מכל עבר (מרצדס בעיקר) אבל זה מבוצע מצויין, יש המון מקום ומאוד מסקרן יהיה לראות איך היא מבצעת ונמכרת.

גם מאזדה במפציצים. שני רכבי תצוגה מהממים שאחד מהם בתפקיד ה-3 הבאה גם נראה די ריאלי לייצור.

יונדאי i30N נראית טעימה במיוחד. מושב מעולה, מהלך גיר מעורר תיאבון וכל זה אפוף מבחני נהיגה מפרגנים מכל עבר.

מותג קופרה זה נושא מעניין. לטעמי, מגוחך בכל קנה מידה אבל הולך להצליח בענק. פשוט ככה.

את ההתלהבות שנרשמה סביב האוריס החדשה לא ממש הבנתי. רכב נאה אך יטמע בקלות בעדר האוריסים בצי הרכב הקרוב לביתכם.

את פרס הביתן המביך לוקח בהליכה FCA, עם דגש על אלפא. היה עצוב לראות את ההבדל מלפני שנתיים, אז הוצגה הג'וליה לראשונה.

ההמולה בביתן היתה גדולה ובעצמנו שהינו שם זמן רב. התלתן (הנעולה) יצרה באז בשביל 1000 בכורות.

היום? יצרן שמציג גרסת מדבקות לתלתן (הפתוחה) ומציג את הסטלביו שבגרסת ההסוואה.

מאחור זיהינו שתי בריות מוכרות. אכן, המיטו והג'ולייטה. מכוניות בנות 10. הפעם בגרסת סמלים אדומים שזה בניגוד ללפני שנתיים ולסמלים האדומים שהיו אז.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...