Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שחזור שליכט

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך לשחזר קטע של בערך 1 מטר רבוע, התוצאה צריכה להיות כמו בתמונה. זה קיר פנימי.

צבע בגוון המתאים יש.

איזה חומר לקנות כדי להגיע למראה כזה בדיוק?

תודה.

20180306_104201-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי את הבעיה הזאת.

שעשו שפריץ בזמנו עשו עם מכשיר.

מה שאצלי עשו זה לשים הרבה צבע על ספוג ולשחק איתו שייצא מרקם בולט.

לא יצא זהה לשאר הקיר.

https://www.hlbetax.com/חידוש-שפריץ/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לטמבוריה וביקשתי טמבורטקס. אמרו שאין אבל יש משהו דומה.

קניתי מהם 2 קילו חומר שלא יודע איך הוא נקרא ורולר מיוחד.

בשלב הראשון יישמתי את החומר באמצעות הרולור המיוחד, נתתי 12 שעות יבוש וצבעתי עם רולר רגיל בצבע של החדר.

לא יצא מרקם זהה אבל סביר ועדיף על שום דבר. בתמונה צד שמאל זה הישן, צד ימין החדש. תודה לכל המגיבים.

rps20180310_095508.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום הזה עומדת שידה, ככה שלא משנה באמת.

מכיוון שאני קצת דפוק, בקיר השני איפה שרואים יותר הורדתי אתמול את כל הציפוי הישן ואני הולך לצפות את כל הקיר בציפוי החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום הזה עומדת שידה, ככה שלא משנה באמת.

מכיוון שאני קצת דפוק, בקיר השני איפה שרואים יותר הורדתי אתמול את כל הציפוי הישן ואני הולך לצפות את כל הקיר בציפוי החדש.

למה דפוק? אם הגימור והגוון הזה מוצאים חן בעיניך אז למה לא? אתה חי שמה וזה לא מאד יקר או קשה לך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דפוק כי היה אפשר לעשות תיקין מקומי כמו שעשיתי בקיר השני שבצילום.

מחיר לא יקר, החומר עלה 70 ש"ח, רולר 10, צבע כבר יש לי - נשאר מהשיפוץ שעשיתי בבית לפני כמה שנים.

בעיקרון הגימור הזה כבר מזמן לא באופנה, חשבתי בשיפוץ להוריד אותו (כל הסלון צבוע ככה) ולצבוע חלק אבל זה המון עבודה אז השארתי אותו, פשוט צבעתי מעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...