Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוחר רכב קונה רכב AS IS מטרייד אין, ופותח (או מגיב מטעמו) שרשור הכפשה

PrinceT
שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעו, כזה rekt לא היה פה שנים בפורום.

אני אלך לקנות כובע רק כדי להוריד אותו בפניכם.

אין מילים, באמת.

שאפו.

נראה שהם ציינו את זה כי מההודעה המקורית של פות"ש אפשר להבין שהרוכש הושאר לבדו בכביש לאחר שלא הצליחו לסדר את התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ענק! עכשיו אני מתחיל לחשוד שלובינסקי פשוט לוקים ב- 60% טפשות ורק 40% רשעות.

החוויה האישית שלי היתה שכאשר באתי אליהם לקנות C4 ורציתי למסור סקסו יד ראשונה שלי בת 11, סופר-סופר שמורה עם מעט ק״מ, פשוט סירבו לקחת אותה. אמרו שלא מתעסקים ברכבים בעלי שווי נמוך.

עכשיו אני מבין שהם כן, וכל זה תמורת ״בוטנים״.

דרך אגב, את זה שאין להם בעיה מצפונית עם לגלגל בשוק סוס מת אני דווקא מכיר. כשהסכימו לקנות ממני בחזרה C5 חדישה שלא הצליחו לתקן (27 ביקורים במוסך), אמר לי סמנכ״ל השיווק שם שהוא יקנה ממני במחיר שוק וימכור אותה הלאה. לטענתו ״לכל סיר יש מכסה״ והיא תעוף מהר.

אז הנה נפגשו להם הסיר והמכסה - טרייד אין ״מפואר״ וסוחר מהסוג הכי נמוך...

שיהיה להם בהצלחה בחתונה :-)

אתה מתעקש לגלגל את הסיפור שלך במקום שבו דנים על מקרה אחר לגמרי. לך תדע מה השתנה שם ב-5 שנים האחרונות מאז שהיית שם עם הסקסו שלך (ועדיין - הנה מקרה שבו הם *כן* נהגו בצורה נורמלית, ואתה עדיין ממשיך לגלגל את הרפש בשלך בשירשור שזה לא המקום שלו).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*משתף במקרה שקרה לחבר*

רציתי לשתף במקרה לא נעים שקרה לי עם "טרייד אין לובינסקי" סניף ראשון לציון.

הלקוח הרוכש הנו סוחר רכב מוכר, אשר רכש מקבוצת לובינסקי בעבר מספר מכוניות.

קרוב משפחתו הגיע לבדוק את הרכב ולבצע את הרכישה.

בתאריך 25.2 רכשתי מהחברה רכב מסוג סיטרואן C3. (במצב AS-IS)

הרכב המדובר הנו משנת 2004 ולו רשומים 175,000 ק"מ.

במעמד הרכישה והבדיקה של הרכב, הובהר לרוכש כי הרכב נמכר ללא היסטוריה (מאז 2011 לא נרשמה לרכב כניסה למוסך יבואן), ללא בדיקה, ללא הכנה ולכן גם ללא אחריות.

לאור כל זאת, הרכב נמכר בתמורה ל-2,500 שקל, בזמן שמחירון הרכב לאותו חודש עמד על 7,176 שקל, כלומר הפחתה של מעל 65% ממחיר המחירון.

רוכש הרכב הוחתם על טופס גילוי נאות שבו נכתב כל שנאמר לעיל, הוא ביצע ברכב בדיקה עצמית ונסיעה והחליט שהרכב לשביעות רצונו ולרכוש את הרכב במצב AS-IS.

בדרך חזרה לאשדוד, לאחר כ 15 דקות נסיעה בלבד, הרכב נתקע בכביש מהיר והפסיק לנסוע - הגיר שבק חיים.

כעבור מספר טלפונים לחברה - לובינסקי שלחו טכנאי לבדוק את הרכב אך ללא הצלחה.

לאחר מכן, ביקשתי מהם לשלוח גרר והם סירבו בכל תוקף. שלחו טכנאי אך השאירו אותי בכביש המהיר ללא עזרה.

אכן לאחר הרכישה, הרוכש יצר עמנו קשר והודיע שנתקע עם הרכב.

למרות שעת הערב המאוחרת, נשלח אליו איש טכני בניסיון לסיוע שלא צלח.

האיש הטכני הסיע את רוכש הרכב לביתו.

כעבור המתנה של 3 שעות בשולי כביש מהיר, בשעות הערב העמוסות (סכנת נפשות!) הגיע גרר (ששולם מכספי).

נכון שהרכב נרכש ללא בדיקה במצב וללא אחריות אך זהו רכב שרק לפני רבע שעה יצא מהמגרש שלהם!

חברת לובינסקי לא עונה בפניות בפייסבוק ובמיילים (בטלפון ניפנפו).

מה היה קורה חלילה אם היו מוכרים רכב עם בעיה בבלמים?

אני בטוח לא אחזור יותר לחברת לובינסקי.

הרכב המדובר הנו משנת 2004 ולו רשומים 175,000 ק"מ.

במעמד הרכישה והבדיקה של הרכב, הובהר לרוכש כי הרכב נמכר ללא היסטוריה (מאז 2011 לא נרשמה לרכב כניסה למוסך יבואן), ללא בדיקה, ללא הכנה ולכן גם ללא אחריות.

לאור כל זאת, הרכב נמכר בתמורה ל-2,500 שקל, בזמן שמחירון הרכב לאותו חודש עמד על 7,176 שקל, כלומר הפחתה של מעל 65% ממחיר המחירון.

רוכש הרכב הוחתם על טופס גילוי נאות שבו נכתב כל שנאמר לעיל, הוא ביצע ברכב בדיקה עצמית ונסיעה והחליט שהרכב לשביעות רצונו ולרכוש את הרכב במצב AS-IS.

PrinceT

אנחנו ממתינים לתגובתך. באם לא תגיע כזו, נסיק מסקנות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי פות"ש הוא סוחר הרכב אליו לובינסקי התכוון בתגובתו.

פאלו פרסם 3-4 מודעות מכירה שלו כאן בפורום.

חבל שהפורום הפך ל "כלי נשק" ושיימינג נגד נותני שירות

לעתים על לא עוול בכפם כמו במקרה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה לתגובה לזה:

ולחבר אין משתמש בפורום לא מבין למה משנה מאיזה משתמש פורסם.

מהציניות שלך נשמע שאתה (falou) מגיב מטעם.

אם הוא לא יענה פה הוא יענה בזמן ובמקום שאני אבחר לו.

וטוב שכל לוחמי הצדק החברתי קיבלו את השיעור שלהם לחיים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנת 2004 עם 175000 קמ.

לדברי האשת מכירות הרכב היה אצל בעלים פדנט, וטופל רק במורשה: "נוסע מעולה, נסעתי איתו לדואר והסתובבתי איתו הרבה היום".

תקלה בתיבת ההילוכים מנסיעה קצרה קשה לזהות. (אולי באמת היו תלונות במוסך המורשה אם אכן טופל שם כמו שנאמר. לא נבדק כי הרכב נמכר כבר). בחיבור לסורק תקלות: מחשב גיר וקלאץ תקולים.

ולחבר אין משתמש בפורום לא מבין למה משנה מאיזה משתמש פורסם.

מהציניות שלך נשמע שאתה מגיב מטעם.

כן, נחתם גילוי נאות והרכב נרכש באחריות הקונה.

לובינסקי לא היו מוכנים לביטול עסקה.

העניין של הגרר היה יכול לשפר פלאים את השירות של לובינסקי ולמזער עוגמת נפש של הקונה (ברור שהם לא חייבים לשלוח גרר)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ביררתי ולובינסקי צודקים, הרכב נרכש ב 2500 שח (הרוכש לא הוקפץ הביתה כפי שנכתב בתגובת החברה).

רק העברתי מסר כפי שהעבירו לי, לא התכוונתי לפגוע באף אחד.

עופר - מתנצל, אתה לא מגיב מטעם.

עריכה אחרונה על ידי PrinceT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת "מסר"? פתחת שרשור עם כותרת מפוצצת בלי לברר את העובדות לאשורן. ובהחלט פגעת גם בלובינסקי, וגם באנשים שהגיבו לשרשור הזה.

כדאי שתשקול את מערכת היחסים שלך עם ה"חבר" הזה :roll:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי ולובינסקי צודקים, הרכב נרכש ב 2500 שח (הרוכש לא הוקפץ הביתה כפי שנכתב בתגובת החברה).

רק העברתי מסר כפי שהעבירו לי, לא התכוונתי לפגוע באף אחד.

זהו? רק מאשר שהרכב נקנה ב 2500 שקלים? מה עם יתר המידע?

באת לעשות צרכים בפורום? ההתנצלות האמיתית שלך צריכה להיות כלפי אלו שהכפשת אותם, לא כי הם יכולים לתבוע אותך על הוצאת לשון הרע ואתה אמור לחשוש מזה, אלא כי מן ההגינות היא לבוא ולומר "סליחה" כשטועים וגורמים נזק לאחר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כזה טוויסט בעלילה לא נראה עוד מימי "החוש השישי"!

ועוד לובינסקי שלחו איש טכני מטעמם כדי לבדוק ולנסות לעזור ל"סוחר המסכן" שתקוע בצד הדרך?!

כל הכבוד ללובינסקי.

ולכל שאר חברי הפורום - זה רק מקרה אחד בודד שבו שמענו את שני הצדדים ועכשיו הכל נראה אחרת.

תארו לכם כמה דברים אנחנו קוראים ביום ומסיקים מסקנות רק על סמך צד אחד.

וזה נוגע לכל תחום בחיים.

לתשומת ליבנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. ההתנצלות מתקבלת.

עדיין לא ברור:

1. האם החבר אכן סוחר ולא ידעת זאת?

2. אם הרכב אכן של חבר, למה אתה מוכר אותו בפורום?

3. האם כל הרכבים שאתה מוכר בפורום הם רכבים של אנשים פרטיים, או כאלו שנקנו ונמכרים כדי לעשות רווח?

4. אין שומדבר פסול בלקנות מוצר ולמכור ברווח, אבל היות והשרשור עוסק בגילוי נאות, האם אתה מספר לקונים את הסיפור המלא של הרכב?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...