Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוחר רכב קונה רכב AS IS מטרייד אין, ופותח (או מגיב מטעמו) שרשור הכפשה

PrinceT
שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*משתף במקרה שקרה לחבר*

רציתי לשתף במקרה לא נעים שקרה לי עם "טרייד אין לובינסקי" סניף ראשון לציון.

בתאריך 25.2 רכשתי מהחברה רכב מסוג סיטרואן C3. (במצב AS-IS)

בדרך חזרה לאשדוד, לאחר כ 15 דקות נסיעה בלבד, הרכב נתקע בכביש מהיר והפסיק לנסוע - הגיר שבק חיים.

כעבור מספר טלפונים לחברה - לובינסקי שלחו טכנאי לבדוק את הרכב אך ללא הצלחה.

לאחר מכן, ביקשתי מהם לשלוח גרר והם סירבו בכל תוקף. שלחו טכנאי אך השאירו אותי בכביש המהיר ללא עזרה.

כעבור המתנה של 3 שעות בשולי כביש מהיר, בשעות הערב העמוסות (סכנת נפשות!) הגיע גרר (ששולם מכספי).

נכון שהרכב נרכש ללא בדיקה במצב וללא אחריות אך זהו רכב שרק לפני רבע שעה יצא מהמגרש שלהם!

חברת לובינסקי לא עונה בפניות בפייסבוק ובמיילים (בטלפון ניפנפו).

מה היה קורה חלילה אם היו מוכרים רכב עם בעיה בבלמים?

אני בטוח לא אחזור יותר לחברת לובינסקי.

***עריכת הנהלה: תגובת לובינסקי***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי יש פה אשמה משותפת, לקנות רכב asis ללא בדיקה אפילו? לקנות רכב בכללי ללא שום בדיקה בסיסית?.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה בגיר זה לא "בדיקה בסיסית". אפילו מכוני בדיקה לא בודקים את הגיר.

במקרה של מקרה הגרר, לובינסקי לא היו חייבים להזמין גרר אבל זה היה תורם מאוד מבחינה שירותית. מפתיע כמה לפעמים חברות נופלות בשטויות בכול הנוגע לשירות שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך, אני בטוח שהם הציגו לבחור בדיקה לפניי קנייה ועל זה הוא הסתמך, לא כולם קוראים בפורום ומבינים מה עושים בתהליך רכישת רכב, מכיון שזה קרה רק רבע שעה לאחר הקנייה הייתי מצפה מהם לקחת אחריות מלאה, התנהלות ביזיונית!!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאמן שבימינו אנשים עדיין קונים רכב מבלי לבדוק אותו לפני.

יש חוזה מכירה? חתמת על משהו?

אם כתוב שם משהו על אחריות אזי אתה מכוסה.

אם לא כתוב כלום - הם מבחינתם מכוסים ואתה נשאר עם עוגמת נפש ו"שכר לימוד".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר פה קצת מידע.

האם הרכב נבדק לפני כן על ידי החבר?

האם הוצגה לו בדיקה מטעמם?

AS-IS זה טוב ויפה. אבל אם היה ידוע להם שיש לרכב בעיה בגיר ולא יידעו אותו - AS-IS לא מכסה אותם.

AS IS זה כמו רכישה בשוק הפרטי. על המוכר לספק לך את כל המידע הידוע לו. אתה לא מקבל אחריות או השבחה.

הייתי מתקשר לבעלים הקודמים ובמקביל מוציא היסטורייה מלא על הרכב.

אם הבעלים התלונן על בעיה בגיר באחד ממוסכי הרשת, יש ללובינסקי בעיה.

בנימה אישית - כל הניפוח מסביב של "השאירו אותי 3 שעות, סכנת נפשות וכו'" - זה לא תורם לסיפור.

נתקע נרכב בכביש מהיר?

תשים משולש ואפוד. תעבור מאחורי גדר ההפרדה. ותחכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה השרשור המקורי שפתחת - אני עדיין חושב שצריך להתייעץ עם עו"ד שיבחן את מכלול נסיבות המקרה.

אם לרכב היתה היסטוריה של בעיות, המוכר היה צריך לדווח עליהן לקונה, אבל גם לקונה יש כאן (לדעתי) אשם תורם לא קטן - לקנות רכב בלי אחריות, as-is, ועוד לקבל הנחה משמעותית במחיר על סמך זה, אומר שהקונה לוקח על עצמו סיכון כזה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחבר רצה לקנות C5 מחברת ליסינג, אמרו שהרכב נמכר AS-IS והציגו לו בדיקת קניה. המלצתי לו לגשת למוסך גבע לבדוק את הרכב כדי להיות שקט שלמרות שהמחיר ברצפה, לא קונים חתול בשק. אז הרכב היה ללא מזגן, נזילות שמן של מערכת מיתלים וסימנים של תאונה מלפנים ומאחור.

מסקנה - מחיר טוב לא צריך לעוור אותך בתור קונה. רק צריך להדליק מיליון נורות אדומות.

תוכל לתת פרטים מדויקים יותר מה התופעות של התקלה? פרטים על הרכב עצמו? מחיר הקניה?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהרכב נקנה במחיר זול,

אבל הוא לא ציפה שהרכב יתקלקל בנסיעה כזאת קצרה (ותקלה משביתה) - בכל זאת נקנה בחברה רצינית ולא אצל סוחר.

נאמר על ידם שהרכב טופל במוסכי היבואן והרכב היה של בעלים פדנטיים לכן האמין.

לדעתי חברה שמכבדת את עצמה הייתה נותנת לפחות אחריות סבירה למספר שעות שהרכב לא ישבוק חיים.

באופן בכללי, השירות לקוחות שלהם גרוע, גם הנציג בפורום לא עונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שכר לימוד לעתיד. בפעם הבאה - לא מאמינים למישהו לא מוכר. כל כך פשוט.

זה שהרכב היה שייך לבעלים פדנטיים וטופל במוסכים מורשים מבטיח שאין לו בעיות? או שלא היו תאונות? אין שום קשר בין הדברים. זה רכב מ-2005, אם הוא היה כל כך נפלא הוא לא היה נמכר בטרייד-אין as-is.

מצד שני, אני לא מבין למה לחברת טרייד-אין רצינית (יחסית) לסכן את השם שלה בשביל כמה אלפים. כבר היו מעבירים אותו לאיזה מגרש פרטי בנתניה בגרוש וחצי ולא מתעסקים בכל הסיפור הזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהרכב נקנה במחיר זול,

אבל הוא לא ציפה שהרכב יתקלקל בנסיעה כזאת קצרה (ותקלה משביתה) - בכל זאת נקנה בחברה רצינית ולא אצל סוחר.

נאמר על ידם שהרכב טופל במוסכי היבואן והרכב היה של בעלים פדנטיים לכן האמין.

לדעתי חברה שמכבדת את עצמה הייתה נותנת לפחות אחריות סבירה למספר שעות שהרכב לא ישבוק חיים.

באופן בכללי, השירות לקוחות שלהם גרוע, גם הנציג בפורום לא עונה.

הוא כן נקנה אצל סוחר רק שהסוחר הזה הוא גם יבואן רכבים חדשים. לובינסקי טרייד (או קרסו, UMI וכל טרייד אחר) הם עסק לכל דבר שעוסק בקניית ומכירת רכבים משומשים.

ברשיון הרכב שקיבל מופיעים פרטי הבעלים הקודם. שיבדוק איתו אם יש היסטוריה חריגה, מה נמסר לטרייד ואם הרכב עבר בדיקה לפני שנמסר לטרייד. אם כן אז הטיעון של היסטוריה לא ידועה נופל ומדובר בהטעייה מכוונת כי הם מחוייבים למסור כל מידע שיש להם.

קח בחשבון שרכבים זולים נמסרים לפעמים לטרייד בלי בדיקה אז בהחלט יכול להיות שבדיקה כזו לא קיימת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש "מיגרש השדים", הצליחו להפתר מה"בונבוניירה".:wink:

אבל זה לא מפתיע, השלט היפה והעניבות קליפס שמכריחים אותם ללבוש זה רק תפאורה, מאחורי הקלעים, זה מגרש נתנייתי לכל דבר.

וכאילו...ברור לחלוטין שלובינסקי ידעו על התקלה בגיר, שאם לא כן, הרכב לא היה מגיע לקטגוריית ה"AS IS" מלכתחילה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, לא בטוח שידעו. לפני 5 שנים כשלקחתי לאשתי C4 מהם נתתי באלנו עם 350K ק"מ ומצב חיצוני מזעזע שהבדיקה היחידה שנעשתה לה זה שהגעתי איתה בנסיעה והיא מניעה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...