Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוחר רכב קונה רכב AS IS מטרייד אין, ופותח (או מגיב מטעמו) שרשור הכפשה

PrinceT
שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא צודק, אם הרכב לא תקין, צריך ליידע לפני הרכישה, קוראים לזה גילוי נאות . נכון שהיבואן לא צריך לממן גרר או לצפות שיביא מכונאי, אבל הוא כן צריך לדאוג שהרכב שמיש או למכור אותו מראש בתור רכב עם בעיה שצריך לתקן לפני השימוש,

מכיוון שמי שקרה לו המקרה לא טורח לעדכן , אנחנו לא יודעים הרבה יותר מהגירסה המקוצררת שלו. לא על הגילוי שהיה, לא על מהות התקלה ולא אם היתה אפשרות לדעת מה ייקרה לרכב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה פה סיפור לפני כמה שנים על מישהו שביקש היסטוריה ברכישה של סיטרואן מלובינסקי טרייד וחלק מהדפים הוסתרו ממנו בכוונה, כאשר מוצג לו אך ורק פירוט של טיפולים שוטפים. ככה ששום דבר כבר לא מפתיע אותי.

אגב, אני לא זוכרת את המקור, אולי גם כאן בפורום, אבל שמעתי\קראתי פעם שהסחורה הטובה באמת הולכת לטרייד מוביל כי הם הטרייד אין הרשמי של לובינסקי (ובאמת קיבלתי הצעה של טרייד מוביל בסוכנות בחיפה).

זה אני שהעליתי לכאן את הסיפור. יש לי צילומים והקלטות של ערימות השקרים. בגלל שעליתי על השקרים בזמן, לא קניתי מהם, ולכן לא היתה לי עילה לתביעה ישירה. הם ״רק״ ביזבזו לי שני ימי עבודה. העברתי את החומר לארגון צרכני וענו לי שאכן יש פה עבירות על כמה חוקים אבל אין להם משאבים לזה. אני עדיין מופתע בכל פעם מחדש לראות שאנשים קונים בכלל רכבים מלובינסקי. מה אתם חושבים בדיוק - שלכם זה לא יקרה? שהאמינות של רכבי PSA השתפרה לפתע ואנשי המכירות המעונבים הפסיקו להסתיר פרטים על הרכב שהם מוכרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה משמעות AS IS?

הרוכש לא בדק את הרכב ואף אחד לא נתן אחריות על שום דבר.

הבדיקה המינמלית היא נסיעת מבחן של 20 דק' שמקרה הנ"ל אינני בטוח כי נעשתה.

לא רואה בעיה שירותית

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שרשור שכל התכלית שלו היא נקמה. אין כאן שום רצון מצד פותח השרשור לשיתוף כנה של מה היה, וככה צריך להתייחס לנכתב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שאתה צודק.

לפעמים מתסכול או צער, יש רצון לשפוך את התסכול או הצער אל תוך הפורום. (אני חטאתי בזה כמה פעמים אבל מעולם לא הזכרתי שמות)

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות.

גם לקנות רכב בחצי מחיר.

גם לדרוש שירות גרירה, למרות שקנית As Is

גם לשלוח חבר לספר את סיפורך, כאילו הפקירו אותך בשממה כטרף לזאבים.

וכל זה כדי לא לעמוד מאחורי הדברים שלך, ולספק פרטים חשובים לסיפור (כמו, למשל, מה תגובת המוכר).

צריך להיות באמת גבול לציניות.

הרכב שנת 2004 עם 175000 קמ.

לדברי האשת מכירות הרכב היה אצל בעלים פדנט, וטופל רק במורשה: "נוסע מעולה, נסעתי איתו לדואר והסתובבתי איתו הרבה היום".

תקלה בתיבת ההילוכים מנסיעה קצרה קשה לזהות. (אולי באמת היו תלונות במוסך המורשה אם אכן טופל שם כמו שנאמר. לא נבדק כי הרכב נמכר כבר). בחיבור לסורק תקלות: מחשב גיר וקלאץ תקולים.

ולחבר אין משתמש בפורום לא מבין למה משנה מאיזה משתמש פורסם.

מהציניות שלך נשמע שאתה מגיב מטעם.

כן, נחתם גילוי נאות והרכב נרכש באחריות הקונה.

לובינסקי לא היו מוכנים לביטול עסקה.

העניין של הגרר היה יכול לשפר פלאים את השירות של לובינסקי ולמזער עוגמת נפש של הקונה (ברור שהם לא חייבים לשלוח גרר)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך 24 שעות לחזור בך מההאשמה שאני מקבל כסף או טובות הנאה מלובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנת 2004 עם 175000 קמ.

לדברי האשת מכירות הרכב היה אצל בעלים פדנט, וטופל רק במורשה: "נוסע מעולה, נסעתי איתו לדואר והסתובבתי איתו הרבה היום".

תקלה בתיבת ההילוכים מנסיעה קצרה קשה לזהות. (אולי באמת היו תלונות במוסך המורשה אם אכן טופל שם כמו שנאמר. לא נבדק כי הרכב נמכר כבר). בחיבור לסורק תקלות: מחשב גיר וקלאץ תקולים.

ולחבר אין משתמש בפורום לא מבין למה משנה מאיזה משתמש פורסם.

כן, נחתם גילוי נאות והרכב נרכש באחריות הקונה.

לובינסקי לא היו מוכנים לביטול עסקה.

העניין של הגרר היה יכול לשפר פלאים את השירות של לובינסקי ולמזער עוגמת נפש של הקונה (ברור שהם לא חייבים לשלוח גרר)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

אישית לא הייתי קונה רכב מטרייד אין AS IS. הסוכנות יכולה לשלוח את הרכב לבדיקה ולהציג את אותו טופס מכוסת"ח כמו לכל הרכבים, בניגוד לכונסי נכסים שלהם אכפת רק להעיף את הרכב במחיר כלשהו ולכן לא טורחים לבדוק את מצבו. ייתכן שידעו על התקלה ולכן לא עשו אפילו בדיקה ובגלל זה מכרו AS IS.

מצד שני אתה טוען שלחבר היה הרבה פחות אכפת אם לובינסקי היו שולחים גרר ואולי בכך היה מתרצה החבר, ואולי גם הוא הבין מה המשמעות של סוכנות שמחליטה למכור AS IS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שקונים as is יש גבול לציניות, זה רכב שלא עבד, הם צריכים לסדר לו את הרכב.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

לפני לא מעט שנים, הייתי בדרך לקונה עם הרכב של חברה שלי, מישהו שכבר היה סוגר על הרכב, נסע עליו יום לפני ורק רצה לעשות בדיקה והעברת בעלות. בדרך אליו ובלי שום התראה, תיבת ההילוכים התקלקלה והרכב נתקע. 3 שעות אחרי, זה כבר יכל להיות אצל הקונה ואני בספק אם בבדיקה היו עולים על משהו למעט הכסת"ח הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני באמת חושב שהאחריות בעיקרה נופלת על החבר שלך; לא קונים רכב ללא בדיקה- נקודה.

ואם אתה קונה רכב ללא בדיקה, תדרוש אחריות בסיסית/מינימאלית על הרכב.

2. מטרידה אותי האמינות/ ההתנהלות של היבואן הספציפי הזה אם אכן הסיפור נכון.

לפי הסיפור: יבואן שחורת על דגלו שם טוב ואמינות נפטר מסחורה פגומה ומוכר לאנשים גרוטאות.

אני חושב שטוב היה, אם היבואן היה סופג את עלות הרכב הזה והוא היה הולך לגריטה/שיפוץ/סוחר רכבים ולא למכירה לאנשים פרטיים.

סיפורים כאלו ודומים להם, מראים את הצד הפחות טוב של מגרשי הרכב. אם פעם חשבתי לקנות מהם רכבים, עכשיו אני אחשוב פעמיים...

בתור יבואן רציני - הייתי מצפה ממנו לא למכור רכבים כאלה.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה מרופרפת אני מבין שמדובר ב-C3 סנסודרייב כי היא אוטומטית ויש בעיה בקלאץ'.

אם הבעיה היא במפעיל של הגיר, עלות התיקון יכולה להגיר למחיר הרכב בקלות

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית הזו שווה 5K ביום בהיר, לאיזו בדיקה רציתם שיקח אותה ?!

שיגיד תודה שהגיע לכביש 4..

ואם זו תקלה שקרתה בפתאומיות, שום מכון בדיקה לא יכול לעלות עליה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכת וקנית במדינת ישראל רכב as is? אני מציע לך ללכת לבדיקה אצל רופא דחופה.

אתה באמת חושב שאם היית הולך לדוגמה לטרייד אין של הונדה או של טויוטה במקום ללובינסקי, היה יושב שם נציג טהור עם נשמה טובה שלא היה מנסה להכניס לך צינור? אם הגעת למצב שאתה קונה רכב as is אתה טרף קל בכל המגרשים שתכנס בהם, לא משנה של איזה חברה.

לא סומכים על אף אחד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלך החליט לצאת להרפתקאה , והגיע בסוף למבוי סתום זה קורה .

ההנחה שחברת הטרייד ידעה כי הרכב תקול ובכל זאת החליטה למכור אותו , לא בהכרח נכונה.

חברת הטרייד קיבלה לידיים רכב זול שלא שווה לה השקעה בבדיקה או השבחה ועידכנה את חבר שלך שמדובר ברכב as is(וגם הוא החליט לא להשקיע בבדיקה, כמה אירוני) , ככה שמצב הרכב בסימן שאלה. במקרה הזה לדעתי אין מה לבוא בטענות לחברת הטרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...