Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייל משוחרר צמא לטיפים ועצות

MrCola
שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ובוקר טוב, זהו הבוקר הראשון שלי ב3 שנים האחרונות בתור אזרח ואני מלא בפחדים, חששות ותהיות. לכן אני פונה אליכם כי אין כמו חכמת ההמונים ואין על הידע האינסופי של חברי הקהילה, רוצה לשמוע מכם טיפים והמלצות על היום שאחרי השחרור מצה"ל. אולי יש פה אנשים שאחרי השחרור עבדו יותר מדי ומרגישים עכשיו שהשנים הכי יפות בוזבזו על עבודה, אולי יש כאן אנשים שטיילו יותר מדי ואחרי כמה שנים הבינו שאולי הם צברו חוויות אבל הם נתקעו מאחור, ואולי יש אנשים שצללו ישר לפסיכומטרי ולתואר. הייתי שמח לשמוע מכל אחד על החוויה שלו ולקבל עצות על דברים שלמדתם.

תודה רבה לכולם והמשך יום מקסים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לי זמן כרגע לחשוב ולתת לך עצות, הן מצריכות השקעה ואני בעבודה.

אני מעריך את העובדה שאתה מבקש עצות, מבין את חשיבות ההחלטות שתעשה, ומבקש בצניעות עצה.

זו כבר התחלה טובה.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל במחשבה ארוכת טווח - מה תרצה לעשות ב-50 השנים הקרובות.

מזה לך לאחור כדי לקבל החלטות לחצי השנה הקרובה - טיול, שיפור בגרויות, עבודה מועדפת וכו'.

כמובן שמצבך הכלכלי משחק כאן תפקיד נכבד

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד תלוי רק בך, מה חשוב לך, למשל יש כאלה שלא לעשות טיול גדול של אחרי צבא לא בא בחשבון ויש כאלה שלא אכפת להם.

אני אישית מאלה שהתחילו תואר מוקדם (גיל 21 מכינה), לא עשיתי טיול, לא הספקתי לעבוד הרבה ככה שאני גם די קצר בכסף וקשה מאוד לעבוד בתואר שלי (הנדסה), אבל לפחות אמור לסיים בגיל צעיר יחסית.

בהצלחה.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד אם שירתת במקום כמו 8200, או יחידה טכנולוגית אחרת בחיל מודיעין/תקשוב.

בתעשיה יש דרישה לבוגרי יחידות כאלה. אפשר להתחיל לעבוד בתפקיד זוטר כלשהו ואת התואר לעשות תוך כדי עבודה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות, נא למחוק

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציני לחלוטין.

אלא אם החלום שלו לגרד 8-9 ברוטו אחרי 4 שנים באקדמיה + בחינות מתישות + סטאז' בתנאי עבדות בתור עוד עו"ד/רו"ח/פקיד/90% מהמקצועות במשק. (מינוס עניין הבחינות והסטאז')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מלחשוב מה מעניין אותך, אחר כך לך לעבוד במשהו קרוב ורק אחר כך לך ללמוד. אל תתחיל ללמוד מתוך לחץ של זמן כי יש לך את כל החיים לעבודולא יקרה כלום את תתחיל שנה יותר מאוחר. בכל מקרה לך ללמוד מה שמעניין אותך ולא מה שאתה חושב שעושים בו כסף כי אם תיכנס לתחום כלשהו מהשיקולים הלא נכונים אתה תסבול כל יום בעבודה ובמקרה הטוב תהיה בינוני.

אם בא לך לך לעשות טיול גדול בין העבודה ללימודים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רציניים עם ענין ההייטק או שאתם מסתלבטים/ציניים?

כי אם כן - אני דווקא לא חושב כך ומציע להתרחק מהתחום.

רציני לגמרי.

אם יש תחום בישראל שאפשר להתפרנס בו בכבוד, אז זה זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לעבוד ולחסוך כסף, לטובת לימודים ולטובת העתיד שלך.

אם אתה כבר יודע מה אתה רוצה ללמוד - תתחיל לדאוג לפסיכומטרי ולשיפור בגרויות (אם יש צורך).

אם אתה לא יודע עוד מה אתה רוצה ללמוד, אתה יכול להתייעץ כאן בפורום (ולא, אני לא הייתי אומר לך ללכת ללמוד משהו שיבטיח לך תעסוקה בהייטק אם זה לא מעניין אותך).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...