Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצירה ע"י אופנוע רגיל

שימו לב! השרשור הזה בן 2229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

היום אני נוהג בדרך לבית שמש על רכב מנהלים של העבודה כך שלא כל כך מרגישים את המהירות וכנראה שנהגתי יותר מידי מהר, בכל אופן בסוף הכביש הארוך 10 מטר לפני הרמזור - שאני מתלבט לאן לנסוע - דופק לי אופנוען על החלון ואומר לי משטרה למה נהגת מהר הכל מצולם הדו"ח יישלח לחברה שלך בדואר וגם זימון למשפט, ונעלם. לא לקח פרטים ולא הירד אפילו מהאופנוע ולא הרים את הקסדה.

יש לי ממה לפחד? :shock:

עריכה אחרונה על ידי אלי474
הבהרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד לנהוג.לא סתם הוא אמר לך את זה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהוא אזרח וסתם ניסה להפחיד אותך. בחיים קרה לי פעמיים כאלו ששוטרים עצרו אותי ואמרו שיהיה דו"ח בדואר, מדי פעם אני בודק ותמיד אין כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות -סביר להניח שלא. אלא אם כן עברת ליד מצלמת מהירות נייחת. לעומת זאת, אם ביצעת עבירות אחרות תוך כדי נהיגה, למשל - נהיגה במהירות שאינה תואמת את תנאי הדרך,בהחלט ייתכן כי השוטר (בהנחה שזה אכן היה שוטר), צילם אותך. כבר שנה רץ פרוייקט מצלמות במשטרת תנועה, אשר עיקרו - תיעוד עבירות תנועה ע"י מצלמות גוף/ניידת, אשר הדוחות עליהן אכן נשלחים בדואר.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות -סביר להניח שלא. אלא אם כן עברת ליד מצלמת מהירות נייחת. לעומת זאת, אם ביצעת עבירות אחרות תוך כדי נהיגה, למשל - נהיגה במהירות שאינה תואמת את תנאי הדרך,בהחלט ייתכן כי השוטר (בהנחה שזה אכן היה שוטר), צילם אותך. כבר שנה רץ פרוייקט מצלמות במשטרת תנועה, אשר עיקרו - תיעוד עבירות תנועה ע"י מצלמות גוף/ניידת, אשר הדוחות עליהן אכן נשלחים בדואר.

כן הוא סתם אופנוע שיצא מאיזו תחנת דלק ולא עשיתי חוץ מזה שום עברה הייתי ממש זהיר דווקא.

תודה בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חייבים לתת דוח ליד.

תמיד בהמשך הדרך עומדות ניידות שיעצרו אותך ויתנו לך דוח ליד.

אם האופנוע פועל לבד (שזה לא קורה) אז הוא יעצור אותך וירשום לך דוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חייבים לתת דוח ליד.

תמיד בהמשך הדרך עומדות ניידות שיעצרו אותך ויתנו לך דוח ליד.

אם האופנוע פועל לבד (שזה לא קורה) אז הוא יעצור אותך וירשום לך דוח.

לא נכון.

דוח לא חייב להימסר ביד.

לדוגמא:

דוח הדבקה

דוח מצלמת רמזור אדום

דוח מהירות א-3

דוח פנימי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...