Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c4 פיקאסו דיזל או טויוטה פריוס פלוס ?

op7777
שימו לב! השרשור הזה בן 2112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משך התיקון בחברות הליסינג אינו בהכרח עקב הבעיה עצמה, אצלנו בחברה גולחה מראה נהג בטויוטה קורולה , הרכב היה מעל שובעים בחברת הליסינג, למה ?? ככה , ללא שום הסבר הגיוני.

הבחור קיבל חלופי מאזדה 5, אז הוא אוכל להם את הראש, הטענה שלהם שהם מחכים לחלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז ככה -

תמיד אהבתי צרפתיות...

היו לי בליסינג את הפיקאסו דור קודם, ולאחריה את הפיזו 5008.

הרכבים היו נפלאים, בשנה הראשונה.

שנה שניה וקדימה - התחלתי לחרוש על צי הרכבים החליפיים של חברות הליסינג. להערכתי עברתי את כולם....

אני סוגר עכשיו שלוש שנים עם הפריוס פלוס. תענוג של רכב. נכון, פחות מפנק, אבל במהלך שלוש שנים לא ראיתי רכב חלופי פעם אחת.. התקלה היחידה ברכב הייתה שנשרפה לי נורה....

הזמנתי שוב את הפריוס פלוס. פעם ראשונה שאני מחליף רכב לאותו דגם בדיוק. מה גם, וחשוב מאוד, שהדגמים החדשים של הפריוס פלוס מגיעים עם מערכות הבטיחות של טויוטה (TSS).

ההמלצה מתחדדת כמובן אם מדובר על קנייה ולא על ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה -

תמיד אהבתי צרפתיות...

היו לי בליסינג את הפיקאסו דור קודם, ולאחריה את הפיזו 5008.

הרכבים היו נפלאים, בשנה הראשונה.

שנה שניה וקדימה - התחלתי לחרוש על צי הרכבים החליפיים של חברות הליסינג. להערכתי עברתי את כולם....

אני סוגר עכשיו שלוש שנים עם הפריוס פלוס. תענוג של רכב. נכון, פחות מפנק, אבל במהלך שלוש שנים לא ראיתי רכב חלופי פעם אחת.. התקלה היחידה ברכב הייתה שנשרפה לי נורה....

הזמנתי שוב את הפריוס פלוס. פעם ראשונה שאני מחליף רכב לאותו דגם בדיוק. מה גם, וחשוב מאוד, שהדגמים החדשים של הפריוס פלוס מגיעים עם מערכות הבטיחות של טויוטה (TSS).

ההמלצה מתחדדת כמובן אם מדובר על קנייה ולא על ליסינג.

הצרפתיות עם מנוע חדש לחלוטין, גיר פלנטרי יפני , בקיצור לא דומה ולו רק בשם לדגמים היוצאים.

לטעמי ה 5008 החדשה למשל עדיפה על הפריוס בכל תחום וענין , שלא לדבר על העיצוב הכעור ביותר בתחום הרכב שהפריוס נושאת בגאון.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרפתיות עם מנוע חדש לחלוטין, גיר פלנטרי יפני , בקיצור לא דומה ולו רק בשם לדגמים היוצאים.

לטעמי ה 5008 החדשה למשל עדיפה על הפריוס בכל תחום וענין , שלא לדבר על העיצוב הכעור ביותר בתחום הרכב שהפריוס נושאת בגאון.

אין בכלל ספק שאתה צודק. מבחינה עיצובית, הנדסת אנוש, נוחות נסיעה וכו' אין על הצרפתיות. אני גם לחלוטין מסכים שהפריוס מעוצבת כמו נעל בית.(אגב לדעתי ב 5008 לא היה שינוי במנועים ובגיר).

אבל הניסיון הפרטי שלי מראה שהפריוס פשוט הרבה הרבה יותר אמינה, שומרת על ערכה ועל מצבה, חסכונית יותר בדלק, וגם זולה יותר לרכישה (וזולה יותר משמעותית אם מדובר על רכב ליסינג מהעבודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה5008 קרוסאובר משווק עם מנועי דיזל שלא היו במיניוואן , ועם הגרסה המשופרת של המנוע הבעייתי דאז, שנראה שלאחר 4 שנות שיווק שלה במגוון דגמים לא עושה את הבעיות של הגרסה לפני העדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עובר באחרונה סקר מכוניות 7 מקומות. התאכזבתי מהפיקאסו. נראתה לי מאד צפופה יחסית לשבחים שהרעיפו עליה. ה 5008 צפופה ועם הגג הפנורמי הראש כל הזמן נוגע בגג.

ההפתעה מבחינתי היתה הפריוס פלוס. שורה שלישית שימושית עם כניסה ויציאה נוחות

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...