Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה תוצרת AEG גרמניה - עושה רעשים בזמן הכביסה

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 2224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף מעשה.

כבר נפגע לא מעשי, ודרש סך הכל את הסכום הצנוע של 1500 ש"ח עבור התיקון.

,,,,,

אז המכונה תוחלף בחדשה.

יוסי

שאלת המפתח.. לאיזו מכונה היא תוחלף.

במידה ואפשר - רשמו את המכונה הנבחרת.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסי, תודה רבה על התגובה המפורטת.

המכונה האחרונה שבה החלפתי מיסבים הייתה תוצרת קריסטל דגם סופר לורד בעלת פתח עליון לפני לפני כ-14 שנים ומאז נשבעתי שאני יותר לא מחליף מיסבים לבד.

מצורפים מספר תמונות של פירוק המכונה לגורמים בכדי להוציא את התוף ולפתוח אותו (חתיכת סיפור).

הזכרת לי נשכחות.

בעבר הייתי טכנאי של מ.כביסה קריסטל.

הכל עניין של תרגול וניסיון, בפעמים הראשונות לקח לי כשעתיים פלוס לבצע את העבודה, לאחר מכן מרגע הכניסה לדירה ועד החתמת הלקוח, כולל שתית כוס קפה היה לוקח לי 1/4 שעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף מעשה.

מיסבי התוף כמובן רוקדים. אין כלל צורך להפעיל את המכונה. אם מטלטלים קלות (תנועה מינימלית, לא לזעזע בכוח) את התוף מול הדוד החיצוני דרך פתח טעינת הכביסה, חשים בברור בנקישה מתכתית ובחופש.

המצב כבר הדרדר עד שקיימת נזילה של מים חלודים על הרצפה, תולדה של הרס אטם הציר (מחזיר שמן או מחזיר מים במקרה זה).

הבולמים תקינים וגם גומיית פתח הכנסת הכביסה הוחלפה בעבר ונמצאה תקינה. הדוד סגור באמצעות ברגים כך שמעשי לפרק ולפתוח אותו.

אבל, טכנאי מקצועי התריע (ואינני יודע כמה זה מדויק) שזרועות העכביש (צלב בלשונו) עשויות מפליז ולכן ריתוך על הציר שכנראה כבר נפגע לא מעשי, ודרש סך הכל את הסכום הצנוע של 1500 ש"ח עבור התיקון.

לדעתי ניתן לרתך גם בתנאים אלה אבל בדיקת הטענה מחייבת פירוק והפרדה של חצאי הדוד.

אז המכונה תוחלף בחדשה.

יוסי

מתנצל, אבל לא הבנתי, העדכון שלך יוסי, מתייחס למכונה של אחותו של מרק?

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף מעשה.

מיסבי התוף כמובן רוקדים. אין כלל צורך להפעיל את המכונה. אם מטלטלים קלות (תנועה מינימלית, לא לזעזע בכוח) את התוף מול הדוד החיצוני דרך פתח טעינת הכביסה, חשים בברור בנקישה מתכתית ובחופש.

המצב כבר הדרדר עד שקיימת נזילה של מים חלודים על הרצפה, תולדה של הרס אטם הציר (מחזיר שמן או מחזיר מים במקרה זה).

הבולמים תקינים וגם גומיית פתח הכנסת הכביסה הוחלפה בעבר ונמצאה תקינה. הדוד סגור באמצעות ברגים כך שמעשי לפרק ולפתוח אותו.

אבל, טכנאי מקצועי התריע (ואינני יודע כמה זה מדויק) שזרועות העכביש (צלב בלשונו) עשויות מפליז ולכן ריתוך על הציר שכנראה כבר נפגע לא מעשי, ודרש סך הכל את הסכום הצנוע של 1500 ש"ח עבור התיקון.

לדעתי ניתן לרתך גם בתנאים אלה אבל בדיקת הטענה מחייבת פירוק והפרדה של חצאי הדוד.

אז המכונה תוחלף בחדשה.

יוסי

רציתי להודות לאיש היקר יוסי אשר הגיע אתמול בשעות הערב בכדי לבדוק מה הנזקים שנגרמו למכונת הכביסה והאם בכלל שווה לתקנה. לאחר התייעצות הוחלט להחליפה באחת חדשה.

תודה רבה לאיש המעשים הטובים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת המפתח.. לאיזו מכונה היא תוחלף. - עדיין לא נבחרה הדוגמנית החדשה.

במידה ואפשר - רשמו את המכונה הנבחרת.

אייל.

אשמח לקבל המלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונסטרוקטה, בוש וסימנס הם היינו הך. אם בחרת במותגים אלה לך על הזולה מבין הדגמים המקבילים בתכונותיהם. לפני מספר שנים חיפשתי תנור אפיה - הוצע לי סימנס ב-6000 ש"ח, בוש זהה למעט התוית עלה בחנות השכנה 4000.

להביא בחשבון שחלק מהמכונות מיוצר במיקור חוץ. זה הסתבר לי כאשר לפני מספר שבועות נזקקתי לאטם עליון של מכונת פתו עליון במותג בוש, הטאם החלופי שאשתי השיגה היה מסומן ווירלפול (ועוד כמה מותגים שאינם BSH) - והטכנאי אמר שהמכונה אכן לא יוצרה על ידי בוש.

עד לאחרונה הייתי די נאמן למותג, אבל לאחרונה האמון מתחיל להסדק. לא רק מכונת הכביסה - גם תנור אפיה שנגמר אחרי 5 שנים (אמנם אני מיחס חלק מהבעיות למעבר דירה, אבל לוח בקרה לא צריך למות בפתאומיות בגיל 5 במוצר שאמור להיות איכותי) וגם שואב אבק שהיה מפסיק לפעול באופן רנדומלי, לדעתי בגלל איזה חיישן תקול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להודות לאיש היקר יוסי אשר הגיע אתמול בשעות הערב בכדי לבדוק מה הנזקים שנגרמו למכונת הכביסה והאם בכלל שווה לתקנה. לאחר התייעצות הוחלט להחליפה באחת חדשה.

תודה רבה לאיש המעשים הטובים.

נאה דורש נאה מקיים, אכן, כל הכבוד ליוסי.

sperial, האם גם המכונות של BSH שמיוצרות בגרמניה גם מורכבות מחלקים "זרים"? היכן יוצרה המכונה שלך?

אגב, גם בתנור de dietrich , התקלקל אצל קרובת משפחה הכרטיס בקרה, בחברה רצו מעל 1000 ש"ח על כרטיס חדש.זה היה אחרי שכבר פעם אחת הייתי צריך לסדר זמזום מעצבן שנבע (כנראה) ממחבר מהיר רופף במפוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. יש לי מכונת כביסה ומיבש בני 4, אחד מפולין והאחר מסלובקיה. לא זוכר מי מהיכן.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לאחרונה הייתי די נאמן למותג, אבל לאחרונה האמון מתחיל להסדק. לא רק מכונת הכביסה - גם תנור אפיה שנגמר אחרי 5 שנים (אמנם אני מיחס חלק מהבעיות למעבר דירה, אבל לוח בקרה לא צריך למות בפתאומיות בגיל 5 במוצר שאמור להיות איכותי) וגם שואב אבק שהיה מפסיק לפעול באופן רנדומלי, לדעתי בגלל איזה חיישן תקול.

לא יודע. יש לי מכונת כביסה ומיבש בני 4, אחד מפולין והאחר מסלובקיה. לא זוכר מי מהיכן.

תודה על ההתייחסות.

מהי תדירות השימוש אצלכם בבית במכונת הכביסה ? לאחר כמה שנות שימוש במכונת כביסה תוצרת בוש הופיעה התקלה הראשונה ? מה הייתה התקלה ?

מי נותן השירות האחריות למכונה שרכשת בתקופת האחריות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדירות השימוש במכונת הכביסה - 4-7 מכונות בשבוע, ואשתי הדרך כלל נוטה לדחוס אותה (כאמור, פתח עליון).

אחרי כשנה - שנתיים הוחלף מתקן חומרי הכביסה (שצמוד לדלת העליונה) - השירות היה מצויין.

כעת בעית האטם לאחר כ-4 שנים. כאמור היתה בעיה של חלק חילוף שלטענת השירות היה חסר במלאי, בסופו של דבר אשתי מצאה חלק בחנות חלפים, אם כי החלק נשא סמל של יצרנים אחרים (ולא BSH), וגם לא היו בו חורים לברגי קיבוע (שמתברר שאינם חיוניים, מאז התיקון נעשה במכונה שימוש מספר פעמים, ובינתיים האיטום תקין). החלק עלה משהו כמו 1/2-2/3 מהמחיר שדרש נותן השירות ב"הנחה" לבעלי שירות מורחב.

נותר השירות הוא CSB צפון. הטכנאים עשו רושם מקצועי, הבעיה היא שחלקים רבים לא כלולים ב"אחריות המורחבת" או איך שהם קוראים לשירות הזה שעולה 240 ש"ח לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי במשהו מוזר בקובץ הוראות שימוש במכונת כביסה של בוש דגם WAK20260IL.

ציטוט מעמוד 3 מהקובץ המצורף "Turn off the tap" כלומר בסיום הכביסה סגור את ברז המים.

במכונות כביסה עם תוספת של "Aqua-Stop" אין צורך לסגור את ברז המים.

קישור ל-Aqua-Stop

http://www.bosch-home.co.uk/store/00296063

פעם ראשונה שאני נתקל בזה. מישהו מכיר את הצינור עם השסתום החשמלי ?

wak.pdf

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו עם רוב מוצרי החשמל בבית של בוש\סימנס רק גרמניה , מכונת הכביסה שלנו של סימנס הוחלפה לאחרונה לאחר בדיקות רבות והמון המלצות למכונת כביסה של LG והיא פשוט מעולה !!

http://www.e-zone.co.il/product/מכונת-כביסה-פתח-קידמי-lg-f12496s-%E2%80%8F12-%E2%80%8Fקג-אל-גי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...