Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה תוצרת AEG גרמניה - עושה רעשים בזמן הכביסה

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למיטב ידיעתי המנוע שלהן Inverter ועם הנעה ישירה של התוף. זה אמור לתרום ליעילות ולאמינות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שמנועי אינוורטר פחות אמינים? אגב, מנועים של LG מגיעים עם 10 שנות אחריות.

אני די נזהר להגיד את היתרונות של מנועי אינוורטר כי שמעתי בקצרה על היתרון של המנוע הזה: הבקרה של מנועים האלו הם רציפים ולא פיקים. כך המערכת היא יעילה. אולי אני טועה, במקרה אני עושה על זה קורס בחשמל.

בנוסף, ברשותי מכונת כביסה של LG שאני מרוצה (לא קניתי), אבל הורי קנו גם מכונה של LG לפני כמה שנים והם גם מרוצים.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאן, אני לא חושב שמדובר בהסתייגות מייצרן ספציפי. אם במנוע "רגיל" התקלה החשמלית הנפוצה היא קבל שהלך, במנוע עם בקר (DC אינוורטר או VFD), הסבירות היא שכחובב ממוצע תאלץ להחליף את כל הכרטיס פיקוד (ויתכן שגם לא כחובב), אני לא חושב שהרבה יוכלו לתקן ברמת הרכיב, במיוחד כאשר ישנה בקרה דיגיטלית. כמובן שלמנוע אינוורטר יתרונות רבים, אבל החיסרון הגדול הוא האחזקה במקרה של תקלה בבקר. לא רק במנועים, כרטיסי פיקוד אלקטרונים מחליפים רכיבי בקרה מכנים ותיקים, כמו כרטיס פיקוד שאחראי על זמני הפשרה במקררים שהחליף את טיימר ההפשרה המכאני, או כרטיס פיקוד אלקטרוני שמחליף תרמוסטטים וטיימרים בתנורים. לרוב המכשירים החדשים יעילים יותר אנרגטית ומתוחכמים יותר בעקבות הטמעה של פיקודים אלקטרונים, אבל אחד החסרונות הוא עניין האחזקה.

כרטיס פיקוד למזגן אינוורטר של אלקטרה לדוגמה (בוקי פתח שרשור על כך בזמנו) מגיע לעלות כזו שלחלק גדול מהצרכנים משתלם לקנות מזגן חדש ולא לתקן. במקרר ישן ניתן לקנות טיימר הפשרה מכני גנרי בעלות של פחות ממאה שקלים (משמעותית פחות), ולעומת זאת כרטיס פיקוד יעלה כמה מאות שקלים. לאחרונה זרקתי תנור של חברת de dietrich בגלל כרטיס פיקוד שדרשו עבורו מעל 1000 ש"ח בחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...