Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על נסיעה בנתצ שהסתבך

שימו לב! השרשור הזה בן 2229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשבוע קיבלתי "התראה לפני עיקול" על דו"ח נסיעה בנתצ ממאי 2017.

הופתעתי כי לא קיבלתי לא את הדוח המקורי ולא את ההתראה הראשונה והסכום הספיק לתפוח מ 500 ש"ח ל 789 ש"ח.

התקשרתי לעיריית תל אביב ואחרי קבלת התצלום, אכן ביצעתי את העבירה. לטענתם הדוח המקורי וההתראה הראשונה נשלחו אלי בדואר רשום לכתובת הנכונה.

הסיכוי היחידי שלי לערער ולהחזיר את גובה הכנס לסכום המקורי הוא אם אספק הוכחה לכך שלא קיבלתי את המכתבים.

לאחר קבלת מספרי המעקב, ראיתי שאכן שני המכתבים התקבלו בסניף הדואר אבל הוחזרו לשולח בגלל שהדואר לא הצליח לאתר את הכתובת שלי.

פניתי למוקד שירות הלקוחות של הדואר ולאחר שבוע הם חזרו עלי עם תשובה.

לטענתם אחרי בדיקה עם הדוור, הוא טוען כי נכון לתקופה הרלוונטית על תיבת הדואר שלי לא הייה רשום השם שלי, ולכן הוא לא יכול הייה להשאיר את הדואר הרשום בתיבה.

כששאלתי את הנציגה אך כבודו הדוור זוכר חצי שנה אחורה מה הייה ומה לא הייה רשום על כל תיבה שבה הוא מחלק דואר, קבלתי תשובה הזוייה שזהו תקפידו.

אני לא מכיר חוק שמחייב אותי לרשום את שמי על תיבת הדואר, אבל נגיד וזה נכון, יש לי מדבקה עם השם שלי מהיום שנכנסתי לדירה, ואני מקבל דואר רגיל ורשום על בסיס קבוע!

כמובן שמבחינתם המילה של הדוור היא זאת שקובעת ואין להם משהו אחר לעשות בנדון. מספיק שהבחור עשה טעות ומשקר ואני עכשיו אוכל אותה בתוספת של כמעט 300 ש"ח.

האם יש לי אך לצאת מהסיפור הנ"ל בצורה פשוטה?

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי יש שם או אין שם על התיבה.

אתה יכול להראות שקיבלת רשומים אחרים סביב התקופה הזו?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לכתוב מכתב תציין כי היה שם על התיבה, לא ברור לך למה הדוור לא המציא לך את הדואר ותבקש את ביטול תוספת הפיגורים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וקבלתם לתיבת הדואר מכתבי תשלום , ארנונה מים חשמל וכו'.

צלם את המכתבים הללו כהוכחה, כי תיבת הדואר הייתה פעילה.

(צלם גם את תיבת הדואר עם השם)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לי לשאול למה אתה מקבל

"התראה לפני עיקול" על דו"ח ש "מ 500 ש"ח ל 789 ש"ח " (לא הבנתי את ה300 ש"ח שכתבת אחרי זה, או זה בנוסף, כאילו 1089 ש"ח או שזה כבר כולל ב789 ש"ח)

עיכול זה לא על אי תשלום של אלווה של הרכב/בית או מה שלא יהיה?

סליחה סליחה מראש אם אני בורח מהנושא קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיכול זה של אוכל

עיקול זה פעולה לתפיסה של כספים של החייב

וזה יכול לבוא מכל מיני נושים של החייב

הקנס של 789 ש"ח זה הכמעט 300 ש"ח שהתווספו לקנס המקורי של 500 ש"ח.

קנס מקורי 500 ש"ח תוספת לקנס 50% 250 ש"ח הוצאות התראה לפני עיקול 39 ש"ח והנה לך 789 ש"ח.

אם יבוצע עיקול בפועל יתווספו לזה עוד הוצאות. ואם יחלוף עוד זמן, כל ששה חודשים יתווסף לקנס המקורי עוד 5%.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עצם הגעתם של חשבונות עיריה לא מעיד על כך שהיה שם על התיבה.

לפעמים בדירות שכורות, החשבונות מגיעים על שם בעל הדירה והדוור שם אותם לפי מספר דירה ולא שם הדייר על התיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיכול זה של אוכל

עיקול זה פעולה לתפיסה של כספים של החייב

וזה יכול לבוא מכל מיני נושים של החייב

הקנס של 789 ש"ח זה הכמעט 300 ש"ח שהתווספו לקנס המקורי של 500 ש"ח.

קנס מקורי 500 ש"ח תוספת לקנס 50% 250 ש"ח הוצאות התראה לפני עיקול 39 ש"ח והנה לך 789 ש"ח.

אם יבוצע עיקול בפועל יתווספו לזה עוד הוצאות. ואם יחלוף עוד זמן, כל ששה חודשים יתווסף לקנס המקורי עוד 5%.

תודה על הסבר ועל השיעור לשון :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...