Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה RS245 - מיני מבחן

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Misterb רוצה משפחתית ספורטיבית, אז הוא יצא לבדוק את סקודה אוקטביה RS המחודשת. המסקנה שלו היא שמדובר במכונית מצוינת שהוא לא יקנה. כזה הוא, החלטי.

סקודה-אוקטביה-RS-245-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבודו כבר משווה לקופרה, איך היא בהשוואה ל-308gti? כלומר, היא בוודאי עדיפה מבחינת תא מטען ומרווח במושב האחורי, אבל משאר הבחינות?

ועוד "לא מתחרה" מעניינת, ג'וליה (הכי פשוטה) אפס ק"מ עולה היום 200,000₪. היא לא נכנסת למשחק איכשהוא?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכיתי לנהוג ב308 עדיין, אבל מבחינתי גיר ידני לא אופציה. ישבתי בה באולם ולא התרשמתי במיוחד מהאיכות.

הג׳וליה לא תחרותית מבחינת אבזור וכוח בגירסה הבסיסית שרלוונטית להשוואה, והיא גם לא רכישה טובה כנראה מבחינת אחזקה וירידת ערך.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכיתי לנהוג ב308 עדיין, אבל מבחינתי גיר ידני לא אופציה. ישבתי בה באולם ולא התרשמתי במיוחד מהאיכות.

מצער מאוד לשמוע. מישהו צריך לאבד עליה 2/3 מהערך כדי שאני אוכל לקנות אחת כזו עוד ארבע שנים...

הג׳וליה לא תחרותית מבחינת אבזור וכוח בגירסה הבסיסית שרלוונטית להשוואה, והיא גם לא רכישה טובה כנראה מבחינת אחזקה וירידת ערך.

לגבי אחזקה וירידת ערך, אני מניח שנצטרך להמתין כמה שנים כדי לדעת. דווא מבחינת ירידת ערך אלפות לא כל כך גרועות, ה-159 עדיין נמכרת במחירים די יפים (בטח יחסית לסדאן הנעה קדמית די צפופה עם תחזוקה יקרה להפליא ולא חזקה משמעותית מהמתחרות). בכל אופן, אף רכב במחיר כזה לא ממש מצטיין בירידת ערך (חוץ אולי מגולף GTI).

לגבי כח, זה לא ניתן לשדרוג קל באמצעים פשוטים יחסית? לפחות לרמה שלא תהיה רחוקה מהאוקטביה?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורת ממצה ומשקפת נאמנה את המציאות.

אני קניתי דרך אגב

[ATTACH=CONFIG]501538[/ATTACH]

תתחדש,סע בדרכים טובות :)

זו ה245? או 220\דור קודם?

צבע פגז 8)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורת ממצה ומשקפת נאמנה את המציאות.

אני קניתי דרך אגב

[ATTACH=CONFIG]501538[/ATTACH]

תתחדש! תן קצת רשמים מחיי היום יום. כמה קמ עשית איתה כבר?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הפנים החדשות של האוקטביה יפות מאד במיוחד הVRS, נראה יחודי ולא סתם שבלוני ומרובע כפי שהיה לפני המתיחה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הפנים החדשות של האוקטביה יפות מאד במיוחד הVRS, נראה יחודי ולא סתם שבלוני ומרובע כפי שהיה לפני המתיחה.

אתה מדבר על הדשבורד? צריך עין חדה למדי כדי להבחין בהבדלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הדשבורד? צריך עין חדה למדי כדי להבחין בהבדלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הכוונה לפרצוף של האוטו.. וכן עשו טוב גם עם המסך בדשבורד.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...