Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן גיר לI30 ונוזל קרור

AK8793
שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מעוניין לעשות החלפה חלקית לשמן גיר ביונדאי I30 שנת 2009

כחלק מישור קוו, למרות שהגיר מתפקד ללא בעיות מיוחדות.

הבעיה שלא ידוע לי איזה שמן יש שם כרגע ואין דרך לברר.

השמן עדיין לא שחור והוא בצבע צהוב כהה לכיוון החום אני חושד שמדובר בשמן מינראלי.

האם עירבוב של שמן בצבע אדום, סנטטי בתקן המתאים(SP3) יכול לגרום נזק.

האם עדיף לא להחליף בכלל או לנסות להחליף הכול במקום?

כמו כן האם יש הוראות מיוחדות להחלפת נוזל הקרור ברכב הנ"ל(אני מתכנן להחליף בנוזל מקורי של יונדאי)?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור קשר עם יונדאי שופ מת"א.

http://www.hyundaishop.co.il/%D7%A9%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91

חברה עם חנות לממכר חלפים ונוזלים במחירים סבירים מאוד.

[h=1]יונדאי שופ - חלקי חילוף מקוריים ליונדאי - 053-8095091 - חוות דעת גולשים[/h]

יש להם ידע רב, ולפי הדגם ומספר הרכב הם יתנו לך את המידע.

ואולי גם תקנה אצלם - הם עושים משלוחים במחירים נוחים ובאמינות.

ויש עלייהם ביקורות טובות מאוד.

בנוסף הם עובדים עם מוסכים טובים, ואפשר וימליצו לך על מוסך מתאים.

אחר-כך, אפשר לחזור לדיון ולרשום מה הציעו ומחירים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

יש לי כבר נוזל קירור מקורי של יונדאי ומקור לקנות שמן גיר בתקן המתאים.

אני מתכנן לעשות את ההחלפה בעצמי(ובכול מקרה נמצא רחוק מהמרכז), השאלה היא בעיקר נושא עירבוב השמנים בגיר לאור כך שלא ידוע איזה שמן יש שם עכשיו.

והוסיף פרט ששכחתי לציין מפלס השמן כרגע מעל המקסימום ולכן אני רוצה להחליף בכול מקרה(או לפחות להוציא חלק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם לא ידוע לך איזה נוזל קירור נמצא כיום במערכת ו/או שהוא לא הוחלף הרבה זמן ניתן לבצע שטיפת רענון למערכת הקירור באמצעות צינור מים או ריקון ומילוי של המערכת מספר פעמים במים / מים מזוקקים למחמירים.

2. גם החלפה מלאה של נוזל הגיר היא למעשה רק חצי החלפה, בגיר אוטומטי פלנטרי לא ניתן להוציא את כל הנוזל מהמערכת, בערך חצי ממנו נשאר במכלולי הגיר. אם אתה כבר מבצע החלפה מומלץ גם להחליף את הפילטר שמן גיר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. גם החלפה מלאה של נוזל הגיר היא למעשה רק חצי החלפה, בגיר אוטומטי פלנטרי לא ניתן להוציא את כל הנוזל מהמערכת, בערך חצי ממנו נשאר במכלולי הגיר. אם אתה כבר מבצע החלפה מומלץ גם להחליף את הפילטר שמן גיר.

המכונה הזו מטפלת בחצי שנשאר בממיר.

Best-quality-CAT-501-equipment-for-automatic.jpg_350x350.jpg

ובגדול אפשר גם להחליף בלעדיה דרך הקולר.

במקביל למלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השמן לא בצבע אדום מומלץ להחליף אותו , באוטו שלך נתק את הצינור התחתון שיוצא מהגיר לרדיאטור

תדליק את האוטו ותן לכל השמן לצאת החוצה , יש להחליף גם פילטר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השמן לא בצבע אדום מומלץ להחליף אותו , באוטו שלך נתק את הצינור התחתון שיוצא מהגיר לרדיאטור

תדליק את האוטו ותן לכל השמן לצאת החוצה , יש להחליף גם פילטר .

לא מומלץ.

בקונסטלציה הזו, אם לא מזינים שמן מצד היניקה, חלקים בגיר יעבדו על יבש. לא הייתי מקמבן במכלול רגיש ויקר שכזה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונה הזו מטפלת בחצי שנשאר בממיר.

Best-quality-CAT-501-equipment-for-automatic.jpg_350x350.jpg

ובגדול אפשר גם להחליף בלעדיה דרך הקולר.

במקביל למלא.

ממה שנאמר ע"י בעל מקצוע החלפה באמצעות מכונה צורכת בסביבות 30 ליטר שמן גיר. המספר הזה נשמע לי קצת גבוה, אבל גם אם מדובר "רק" על 10 או 15 ליטרים זה הרבה כסף כשמדובר בשמן גיר מקורי.

גם החלפה חמה כאשר הרכב מונע ויש סירקולציית נוזל במערכת מצריכה כמה ליטרים טובים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שנאמר ע"י בעל מקצוע החלפה באמצעות מכונה צורכת בסביבות 30 ליטר שמן גיר. המספר הזה נשמע לי קצת גבוה, אבל גם אם מדובר "רק" על 10 או 15 ליטרים זה הרבה כסף כשמדובר בשמן גיר מקורי.

גם החלפה חמה כאשר הרכב מונע ויש סירקולציית נוזל במערכת מצריכה כמה ליטרים טובים.

אמת.

אבל אפשר להחליף את הנוזל במלואו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן SP-3 סינטטי מלא בלבד ולא שום דבר אחר !

ביונדאי שופ השמן יעלה לך חצי בערך מבחברה (ד"א כדאי כבר לקנות גם מסנן ולןנקות את הבורג המגנטי משבבים).

אם אתה מהמרכז יש המלצות על רמי קאר שירותי רכב- מוסך מומחה יונדאי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקון לבחור שמעליי:

רק בגיר ידני בורג הריקון מגנטי, כי אין פילטר.

חוץ מבגירים אוטומטים שאין גישה לפילטר בלי לפתוח גיר לגורמים כמו לנסר והונדה, שם אכן הבורג מגנטי.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

אני מעדיף לעשות החלפה חלקית לשמן גיר.

השאלה העיקרית שנשארה זה האם אפשרי לערבב סוגי שמנים, בגלל שלא ידוע לי איזה שמן נמצא כרגע בתיבה.

האם ידוע למישהו מנסיון על נזק שיכול להיגרם כתוצאה מערבוב שמנים(מנראלי\סנטטי)במקרה שיש לי בתיבה שמן מינראלי כרגע?

האפשרויות כרגע: לנסות לשאוב קצת שמן מהפתח מילוי\מדיד או לרוקן ולמלות.

אפשרות נוספת היא לא לעשות כלום: הגיר מתפקד מעולה כרגע למרות שיש סנטימטר וחצי מעל המקסימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...