Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד הוכחה שלא כדאי לסמוך בעיניים עצומות על בעלי מקצוע/מכוני רישוי

ramik33
שימו לב! השרשור הזה בן 2238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם הכפשה. העיקר ירית לכל כיוון ואז אמרת שאפשר לנעול.

אין לך שום ביסוס לומר שהצינור היה קרוע בזמן הטסט או הטיפול, קרע כזה יכול לקרות בכל רגע נתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קצת מזכיר לי את המקרה הטראגי מטבריה.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4421939,00.html

מי שמצפה שמבחן הרישוי השנתי יגן על חייו אז שמשיך לחלום.

המטרה שלו היא בעיקרה סחיטת כספים מהציבור ע״י הממשלה.

אז נכון שמידי פעם יעלו על איזה חופש בהיגוי, או על גומיה קרועה, אבל ברוב הזמן זה כסתח נטו ולא יעלו על בעיות קריטיות כגון זו.

אם כבר לכעוס על מישהו אז זה על המוסך שלא עלו על הבעיה בטיפול שעשו.

העיקר בעבודה הם תמיד כותבים ״בדיקת בלמים וצינורות״ (או שקר כלשהו בסגנון)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה 350K +. לא נדיר מדי למרצדס או דיזל .

באשר לליכעוס על מישהו או חיפוש אשמים, הכי קל לכעוס על כולם.

בתכלס? אין לדעת מה באמת קרה פה.

ההרגשה האישית שלי שפספסו. אבל מי יודע, אולי באמת הכבל נקרע בפתאומיות מגורם חיצוני? אין לדעת, בטח לא ברכב שנסע כ"כ הרבה.

אני שמח על שני דברים. בראש ובראשונה שגיסתי והאחיין שלי יצאו ללא פגע מהסיפור, מה שיכל להיות אחרת לגמרי.

ושנית, שמנהל מכון הרישוי הפגין יושרה יוצאת דופן ונשא בכל הוצאות התיקון.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם של המכון, כאמור, רק בפרטי.

וזאת ע"מ למנוע השחרה של מכון שייתכן כי לא עוול בכפו. על אף ההתנצלות הכספית המכובדת.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדעה שלי על מכוני טסטים היא שכולם חאפרים ברמה כזו או אחרת.

גם אני לפני מספר שנים נכנסתי עם המרצדס שלי לעבור טסט (C200 דיזל), מיותר לציין שאבא שלי מכונאי מרצדס קרוב ל-30 שנה ותמיד היה בודק את הרכב שלי. כל דבר קטן היה מתוקן מיידית. אחד הבוחנים פסל אותי על צינורות בלם. כששאלתי למה, הוא ליפף את אחד הצינורות עם שתי הידיים לצורת בייגלה והראה לי סדקים קטנטנים. איך לא יהיו סדקים קטנטנים אם אתה מלפף צינורית לצורה לא טבעית בעליל?

אין אחידות בין המכונים. כל אחד עושה מה שבא לו.

איך להמנע? לבחור מוסך טוב, לטפל לפי הספר, ולהכנס לבדיקות עונתיות/לפני טסט.

אכן נכון,

בעייה עם מכונים ואכן מי שיש לו רכב פגום עובר בהם לפעמים ומסכן חיים.

המשטרה בבדיקות הרכב שלה מורידה מהכביש את אלה שמשפרים את הרכב למשל בלמים חזקים יותר וכו.

אספר את מה שעבר עלי בטסט האחרון - מכון שנמצא ליד מקום העבודה שלי.

מחכה בתור ורואה איך בודקים את הרכב שלפני:

אורות קידמיים- רק צד שמאל בודקים : חס וחלילה שהוא יגרור את המכשיר לבדוק עוד צד

הגה, מתלים מתחת לרכב : רכב כן ורכב לא

בלמים: כולם נבדקו

זיהום אוויר: בדיחה - חיכיתי שהבחור יבדוק והוא בסלולרי כרבע שעה ושיצאתי סימן לי לעמוד ליד הקיר בקצה האולם, שבאתי אליו חייך ואמר שניה והדביק לתוצאות הרכב שלי את נתוני זיהום האוויר של מאזדה 3 שהיתה לפני ומסר לי ללכת למשרד לקבל תו

זה מכון? זה מקום שמפקיר אנשים על הכביש

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סדר:

מכון הטסט נכשל בגדול, לעניות דעתי. ובדרך כלל מהניסיון שלי הם די מקפידים על צינורות יבשים, ויש לומר להם מילים טובות על כך.

המוסך ככל הנראה לא מספיק מקצועי אם במהלך הטיפול הוא לא עובר על כל הצינורות למיניהם (מה גם שיתכן שאנשים סבורים שהמוסך מנסה לעשות עליהם קופה, וכאן מתחילה הבעיה).

היתה לי לפני כעשור פיאט פיורינו חמודה חמודה (אדומה יד ראשונה 20 שנה ממבוגר אולי 40 אלף ק"מ בעת הקניה). לא היו לה כל בעיות טכניות למעט צינורות שהתייבשו כל העת. אחרי שנתיים בטסט פשוט התייאשתי.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיהום אוויר: בדיחה - חיכיתי שהבחור יבדוק והוא בסלולרי כרבע שעה ושיצאתי סימן לי לעמוד ליד הקיר בקצה האולם, שבאתי אליו חייך ואמר שניה והדביק לתוצאות הרכב שלי את נתוני זיהום האוויר של מאזדה 3 שהיתה לפני ומסר לי ללכת למשרד לקבל תו

זה מכון? זה מקום שמפקיר אנשים על הכביש

הדבר הזה נראה לי כמו הוקוס פוקוס שנגמר בהגרלת הלוטו.

עד לפני שנתיים - שלוש הבדיקה היתה קצרה וברורה למדי. השנמתיים האחרונות שינו את השיטה, הבדיקה אורכת איזה 15 דקות. מישהו מצפה שמכון טסטים יסתפק בבדיקת 4 מכוניות בשעה?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי כועס על מכון טסטים, אלה על מוסך הרכב שמטפל בו.

שאלות יש והרבה, למשל מתי לאחרונה היה בטיפול ולמה לא ראו זאת שם?

מכון רישוי אשם? חאפרים? גם לרכב שנכנס פעם בשנה למוסך, יכולים

לצוץ בעיות במהלך אותה שנה, הרי עברו לפחות 250 ימי נהיגה (סתם מס ממוצע).

הרי לא נכנסים למוסך פעם בחודש כמו למלא אויר בצמיגים. כנראה היה כשל

בדרך ולך תדע ממה.

שנקרע צינור בלם, זה הכי גרוע שיש. אני הייתי דווקא מצביע על המוסך המטפל קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...