Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת lexus is300h - גרסת גימור

tomik
שימו לב! השרשור הזה בן 2168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל מצוין שאתה לא קורא ובוחר את הרכבים שלך על פי מבחני דרכים אחרת בחיים לא היית קונה את הNX... [emoji6]

שמע זה מאוד תלוי מה אתה מחפש. התאכזבת מה320 (עזוב את ה316 שהיא חלשה מאוד בהשוואה ללקסוס) ומצד שני היא יודעת לעשות דברים שהלקסוס לא יודעת לעשות, ולהעלות חיוך

על הפנים, וזאת למרות שגם היא חלשה מהלקסוס (אבל זריזה יותר).

מסכים שהדגמים האלא לא המילה האחרונה באיבזור. מצד שני ההשוואה שלי היתה לדגם שלא נהגת בו. ה330e רכב חזק מאוד (ביצועים משמעותית טובים יותר מהis) מאובזר מאוד (יותר מהלקסוס) חסכוני מאוד, ומאוד מפנק. יעיד על כך אח של חבר ששמע לעצתי ורכש אחת כדי להחליף את האאודי A8 שלו (כולה בת שלוש) כי רצה רכב קטן יותר, ולא מפסיק להודות לי.

לגבי אמינות יש מצב שאם אתה מחזיק את הרכב עשר שנים, אתה צודק.

אגב, אין לי דבר נגד הis, וכמו שאמרתי בגרסת הבסיסית שלה היא מהווה תמורה מצויינת. ב300, הב.מ.וו אוכלת אותה בלי מלח.

תתחדש על הRX, רכב שתמיד אהבתי ומהיפות בקבוצה שלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לגבי ההנאה מנהיגה אין ספק שהBMW מכה את הלקסוס שוק על ירך, ב300 גם אני לא הייתי קונה את הלקסוס ואין ספק שבמחיר של הפלאג אין הייבריד של הבמוו זה עיסקה מצויינת.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזו תשובה אתה מצפה?

אם הסתדרת בחיים, סיימת את המשכנתא על הוילה בארסוף והשווי נטו שלך גדול או שווה 50 מיליון שקל - אז ה-High premium היא כנראה התשובה הנכונה. אבל עזוב, לך על ה-LS החדשה.

אם אתה עדיין משלם את המשכנתא על הדירה בפתח תקווה והשתחררה לך קרן השתלמות שחשבת להקטין איתה את המשכנתא אבל גילית שיש עמלת פרעון מוקדם גבוהה אז החלטת לפוצץ הכל (+הלוואה בתנאים מועדפים) על לקסוס - לך על הפשוטה. או יותר טוב, קנה איזו משומשת ב-50,000 ש"ח.

השאלה היא בעיקר כמה ההפרש משמעותי עבורך, לא האם התוספות שוות את ההפרש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם פספסתי משהו אז הפער הוא 71 ולא 60. לי אישית (ואני כנראה לא רלוונטי בכלל לדיון הזה) אין התלבטות. הייתי קונה את גרסת הבסיס. אבל אני כנראה הייתי הולך על הבסיסית גם אם הפער היה 30....

העניין הוא שב300K אפשר ללכת כבר על הnx וזו גם התלבטות :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבזור בIS מוזר.

ברמת גימור הגבוהה אפשר להצדיק את האוורור למושבים, מערכת הסאונד המצוינת ,הגה עם כוונון חשמלי(לא קריטי, אבל זו גרסה בכירה).

מצלמת רוורס וקיפול מראות זה דברים שאמורים להגיע כסטנדרט באוטו כזה, מוזר שהם רק בגרסה הבכירה ביותר.

לא נסעתי, בבמוו, איכות החומרים ברוב התא אכן ברמה גבוהה (החיפוי עץ לא עושה ממש הבדל) , אבל החלקים שהגיעו מטויוטה קורולה לא לעניין.

לפני המתיחת פנים , בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הIS300 של לקסוס כבר לא רלוונטית, למרות שהם עדכנו אותה.

היא עדיין צפופה מאוד ביחס לסגמנט, קשיחה אך מהנה ודינאמית המחיר לכאורה אטרקטיבי בשמסתכלים על הבסיס אבל כבר ניתן לרכוש רכב מנהלים פחות ממותג בגרסתו המאבוזרת ביותר.

הבימר 330E לועסת אותה, מאובזרת היטב, חזקה וחסכונית, מרווחת משמעותית.

הNX זו בכלל בדיחה, ג'יפון מבוסס ראב4 עם חיפויים נאים למראה אבל לא באמת מרגישים כך.

הRX החדשה מאוד נאה ומלהיבה ויזואלית טרם נהגתי בה, הקודמת הייתה מאוד אמינה ואמריקאית, לי זה עשה מחלת ים, אבל יש אנשים שאוהבים והרכב בהחלט עבורם.

אני הייתי שוקל שוב את עניין הIS300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הIS300 של לקסוס כבר לא רלוונטית, למרות שהם עדכנו אותה.

היא עדיין צפופה מאוד ביחס לסגמנט, קשיחה אך מהנה ודינאמית המחיר לכאורה אטרקטיבי בשמסתכלים על הבסיס אבל כבר ניתן לרכוש רכב מנהלים פחות ממותג בגרסתו המאבוזרת ביותר.

הבימר 330E לועסת אותה, מאובזרת היטב, חזקה וחסכונית, מרווחת משמעותית.

הNX זו בכלל בדיחה, ג'יפון מבוסס ראב4 עם חיפויים נאים למראה אבל לא באמת מרגישים כך.

הRX החדשה מאוד נאה ומלהיבה ויזואלית טרם נהגתי בה, הקודמת הייתה מאוד אמינה ואמריקאית, לי זה עשה מחלת ים, אבל יש אנשים שאוהבים והרכב בהחלט עבורם.

אני הייתי שוקל שוב את עניין הIS300

אם רשמת שהIS קשיחה ומהנה לנהיגה סימן שלא נהגת ברכב כזה אפילו לא לדקה, כי היא בדיוק ההפך ממה שרשמת, היא רכה אבל לא יותר מדי וממש לא מהנה לנהיגה, הIS גם סובלת מתת היגיי מוחשי.

לגבי הNX נראה לי מאוד שלא נהגת גם בא, זה שהיא מבוססת על הראב 4 לא עושה אותה לכזאת גרועה.

שקונים רכב יקר חשוב גם לקחת רכב הדגמא לסופש או לפחות לאוברנייט ולהרגיש אם הוא מתאים לך, נסיעה של כמה דקות לא מלמדת כלום על הרכב.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג בNX ובIS רבות, בכלל הגרסאות, הן כחלק מהיותי עובד מגזין ''אוטו'' וגם כחלק מעבודתי ביוניין מוטורס.

אני חולק עלייך, הIS לא מהווה איום על אמת המידה של הקטגוריה בנושא הדינאמיות, אך בהחלט מציעה יכולות כשמדובר בכביש טכני, אמנם מזמן אבל סדום ערד אפשר להנות איתה, לעומת רכבי ספורט קיצוניים אחרים שהרגישו מאוד מהירים אך לא מלהיבים.

הIS כוונה לשוק האירופאי ולפי כך כויילה, אני נמנה כאחד שנהנה מרכב שמרגיש כקארט, מרבית הלקוחות חזרו מבולבלים מנסיעת מבחן, המושבים שלה נהדרים ומצליחים לכפר על היותה קשיחה, תת היגוי אכן היה לה, כפי שעושים ברוב הרכבים בעלי ההנעה האחורית, אם אתה יודע כיצד לנהוג איתה אתה תצליח למצוא בה את נקודות האור שלה, אגב היא הייתה הרכב היחידי שנהניתי למכור מכיוון שהתחברתי אליו.

אין ספק שאתה מגן בחירוף נפש על מותג שאתה נהנה ממנו וזה בסדר, אך בסגמנט שלה היא פשוט מפגרת מאחור...

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג בNX ובIS רבות, בכלל הגרסאות, הן כחלק מהיותי עובד מגזין ''אוטו'' וגם כחלק מעבודתי ביוניין מוטורס.

אני חולק עלייך, הIS לא מהווה איום על אמת המידה של הקטגוריה בנושא הדינאמיות, אך בהחלט מציעה יכולות כשמדובר בכביש טכני, אמנם מזמן אבל סדום ערד אפשר להנות איתה, לעומת רכבי ספורט קיצוניים אחרים שהרגישו מאוד מהירים אך לא מלהיבים.

הIS כוונה לשוק האירופאי ולפי כך כויילה, אני נמנה כאחד שנהנה מרכב שמרגיש כקארט, מרבית הלקוחות חזרו מבולבלים מנסיעת מבחן, המושבים שלה נהדרים ומצליחים לכפר על היותה קשיחה, תת היגוי אכן היה לה, כפי שעושים ברוב הרכבים בעלי ההנעה האחורית, אם אתה יודע כיצד לנהוג איתה אתה תצליח למצוא בה את נקודות האור שלה, אגב היא הייתה הרכב היחידי שנהניתי למכור מכיוון שהתחברתי אליו.

אין ספק שאתה מגן בחירוף נפש על מותג שאתה נהנה ממנו וזה בסדר, אך בסגמנט שלה היא פשוט מפגרת מאחור...

.

סלח לי על הבורות :)

מה הכוונה תת היגוי? הייתי עם הרכב בסופ"ש ולא הרגשתי דברים חריגים.

מה פספסתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שלום לכולם,

אשמח לעזרתכם ולחוכמת ההמונים. מעוניין ברכישת רכב מסוג lexus is300h הייתי בסוכנות ועשיתי נסיעת מבחן. (חשוב לציין שכשהגעתי לנסיעת מבחן בכלל כיוונתי לכיוון גרסת הכניסה שעולה 229K גרסת הluxury) סה״כ התרשמתי מהרכב לטובה.

הרכב שקיבלתי לנסיעת מבחן הוא בגרסת גימור high preimium (אין להם את גרסת הluxury שהיא גרסת הכניסה לתת לנסיעת מבחן.. כמה מפתיע) והוא מלא בפיטצ׳רים ופינוקים שאין בגרסת כניסה.. כמו מערכת שמע איכותית, מושבי עור, מסך מולטימדיה ענק, כיסאות חשמליים, פנסים טיפה שונים וכו׳ כשחזרתי מהנסיעת מבחן אמרתי לנציג מכירות שאמנם הרכב כיפי ומפנק אבל הרכב שהבאתם לי בנסיעת מבחן הוא רכב של 300K... קצת לא הוגן :)

עכשיו, אם אני כבר אקח זה יהיה או את גרסת הכניסה (luxury) או את גרסת הhigh premium (יש גם גרסת אמצע שלא באה מבחינתי בחשבון) למרות שחשבתי בהתחלה ללכת על גרסת הכניסה.

גרסת הכניסה עולה 231K וגרסת הhigh premium עולה 300K מה דעתכם? האם שווה לשלם עוד 60K על כל הפינוקים?

מצד אחד חבל על הכסף ומצד שני אם כבר אז כבר... אשמח לדעתכם!

מצרף צילום מסך מהאתר שלהם שתראו מה מגיע עוד בגרסת הhigh premium

[ATTACH=CONFIG]501520[/ATTACH]

יש החלטה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא די נהנתי לנהוג עליה בגלל הזנב השמח,לא הייתי אומר שהרכב ממש מהנה לנהיגה,מי שרוצה רכב בסגמנט הזה שיהיה מהנה לנהיגה שיקח יגואר XE או ב.מ.וו סדרה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא די נהנתי לנהוג עליה בגלל הזנב השמח,לא הייתי אומר שהרכב ממש מהנה לנהיגה,מי שרוצה רכב בסגמנט הזה שיהיה מהנה לנהיגה שיקח יגואר XE או ב.מ.וו סדרה 3.

עם ב.מ.וו לא אשן בלילה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...