Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול נאנו קראמי על לאון FR חדשה שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלילה. כל אחד ומצבו. גם אם זה 2 רכבים שיצאו מהחברה יכול להיות אחד שיצא עם סווירלים קשים מהמכונה, ואחד בלי. סתם התעניינתי פשוט ואני רואה המון אנשים שלא אומרים את המחיר.

תתחדש!

כל מה שאמרת נכון, מישהי שאני מכיר לקחה לשם 2 רכבים (איביזה/ארונה) והאיביזה הייתה במצב מזעזעת פשוט לפי מה שהיא אמרה לי, ורק אחרי השטיפה גילו הכל.

לגביי המחיר, אתה יודע, זאת מדינה של קומבינות פה, בתכלס, אני שישלמתי את המחרץיר ששילמתי בפוקס, אם הייתי הולך ביום ראשון לברר, היה יוצא יותר, אז לא כזה נעים לי.

חוץ מזה, יש כל מיני טיפולים שאפשר לעשות, תלוי מה אתה רוצה פשוט. מבין?

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר כאילו 2200₪ לרכב חדש זה מחיר עקיצה...
אני??

אם כן, לא לזה התכוונתי.

אני מדבר פשוט כי לא נעים להגיד יצא לי 2000₪, ואז שמישהו אחר יבוא ויגידו לו "רגע, למה לי יוצא 4000 אם הוא שילם 2000??"

לא אוהב את הדברים האלה פשוט :-(.

לא יודע אם מובן מה שאני מנסה להגיד :-(

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...