Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד 30K לנהג חדש

dreamline
שימו לב! השרשור הזה בן 2223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלי בדיקה לא רוכשים רכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אי אפשר לשלוח לך הודעות פרטיות יותר איש יקר

אני חושב שבתור עובד במגרש אתה יכול למצוא קומבינה ולפחות לפתוח מכסה מנוע ולעשות בדיקה לרכב בתוך המגרש בעזרת חבר מתמצה ברכבים בנוסף אם תוכל לקבל את הרישיון של הרכב תוכל להוציא היסטוריית טיפולים והיסטוריה ביטוחית

קשה למצוא קומבינות ואני לא כזה בדר''כ למרות שיש אמת במה שאתה אומר

לקנות מכונס נכסים זה סיכון גבוה מהרגיל לחתול בשק, במיוחד שאתה לא יכול לבדוק את הרכב.

נתנו לך בשרשור עצות מעולות והמלצה על דגמים ספציפיים שמתאימים לצרכיך. לדעתי שווה לך להשקיע בחיפושים ביד 2, תוך שבוע / שבועיים גג אתה מוצא רכב בעל היסטוריית טיפולים מלאה שיעבור בדיקה עצמאית שלך. החיסכון בזמן ו/או "כאב ראש" בחיפוש רכב עלול להוביל להוצאות כספיות כבדות.

אתה לא יודע כבר עם כמה דיברתי אחד יותר גרוע מהשני,דיברתי עם אחד שאמר לי רק הבת שלו נהגה ברכב והיא חוזרת מחו'ל ביום שלישי התקשרתי אליו ביום שני אמר לי נכנס לו כלב מתחת לרכב והרס את הרדיאטור ועכשיו האוטו במוסך מישהי אחרת אמרה לי שהאוטו מעוקל לבנק ויש פגיעה בטמבון שתיקנו,כולם רמאים ונוכלים אין מציאות

הנה בדיקה של ספייס סטאר 2015 מכלמוביל דעתכם עליו? הוא נסע 50 אלף קילומטר ו2015 על פניו נראה מציאה אבל בבדיקה זה מה שרשום eVY6tt4.jpg

השאלה מזה אומר כל הדברים האלו שלבדוק עבר ביטוחי וזה שאין אחריות לגיר רציף

הבטיח להחליף 2 גלגלים לתקן את הליקוים של המברקס ולא הבנתי שאין אחריות למיזוג אוויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיקה שהוזמנה על ידי המגרש לרוב לא שווה את הנייר שהיא מודפסת עליו (בדיקה מכורה).

לפני שקניתי את ה208 ראיתי מגאן 3 דיזל בסוכנות של חברת רכב גדולה מאוד.

בגדול הרכב היה במצב זוועה כול הקורות צבועות (מה שמעיד על תאונה קשה או כמה תאונות בינוניות) בריכה של מים בתא מטען פלסטיקים חסרים פנסים שבורים בקיצור לא היה בה אולי חלק אחד שלם וזה באמת הרכב הכי מוזנח שראיתי בחיים שלי.

הסתובבתי והלכתי בלי להגיד שלום וקצת מאוחר יותר הסוכן שלהם התקשר אלי ושאל אם אני מעוניין ברכב ואמר שהרכב במצב מצויין ויש להם אפילו טופס בדיקה שמעיד שהרכב במצב מעולה ולא עבר תאונות.

גיחכתי ואמרי לו שאני לא אחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לך בכלל להקשיב לאנשים שאומרים לך לקנות רכב גרוטאה בכמה אלפים בגלל שאם אתה לא אחד שמתעסק עם רכבים כל הזמן יכולות לצוץ תקלות וזה סתם באסה להטרטר כל הזמן למוסכים. אם אתה מחפש רכב קטן בשביל להתאמן עליו אז בהחלט תוכל להביא אוטו סבבה ב25-30 אלף. פיקנטו יכולה להיות למשל אופציה מעניינת אם אתה מחפש רכב יותר גדול אז תצטרך לעלות בתקציב וללכת על משהו בסגנון טויוטה, הונדה וכדומה. מה שכן תנסה למצוא בשנתון סביר כמו 12-13 ועם קמז כמה שיותר נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לך בכלל להקשיב לאנשים שאומרים לך לקנות רכב גרוטאה בכמה אלפים בגלל שאם אתה לא אחד שמתעסק עם רכבים כל הזמן יכולות לצוץ תקלות וזה סתם באסה להטרטר כל הזמן למוסכים. אם אתה מחפש רכב קטן בשביל להתאמן עליו אז בהחלט תוכל להביא אוטו סבבה ב25-30 אלף. פיקנטו יכולה להיות למשל אופציה מעניינת אם אתה מחפש רכב יותר גדול אז תצטרך לעלות בתקציב וללכת על משהו בסגנון טויוטה, הונדה וכדומה. מה שכן תנסה למצוא בשנתון סביר כמו 12-13 ועם קמז כמה שיותר נמוך.
מצאתי בובה אמיתית ב39 קצת יקר מהתקציב שלי אבל נראה לי שווה יד ראשונה ספייס סטאר 2014 60 אלף קילומטר ושמור לטענתו,מקווה לא ליפול בפח.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי בובה אמיתית ב39 קצת יקר מהתקציב שלי אבל נראה לי שווה יד ראשונה ספייס סטאר 2014 60 אלף קילומטר ושמור לטענתו,מקווה לא ליפול בפח.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

קח את הרכב לבדיקה, תבקש היסטוריית טיפולים, תעלה את הפרטים הרלוונטיים כאן (אין צורך במספר רכב ופרטים אישיים שלך/של בעל הרכב) ונאמר לך האם הנתונים טובים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה ! נשמח לעדכונים..

קח את הרכב לבדיקה, תבקש היסטוריית טיפולים, תעלה את הפרטים הרלוונטיים כאן (אין צורך במספר רכב ופרטים אישיים שלך/של בעל הרכב) ונאמר לך האם הנתונים טובים.

כיף חיים סך הכל לקחתי הלוואה כבר והכל בוטל,בנתיים הספיק לדבר איתי נציג של אלדן ולהציע לי ספייס סטאר 2014 לא מאובזרת ב 38 אלף עם 40 אלף קילומטר, ודיברתי עם budget והם נתנו לי מחירים מטורפים ונמוכים לkia picanto i10 space star i20

שנתונים גבוהים 2014/2015 עם קילומטר 60/80 במחירים מצחיקים של 32/36/37 זה הגיוני בכלל?

קראתי רק ביקורות גרועות עליהם בתור השכרת רכב למישהו יש ניסיון שם שווה בכלל ללכת לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף חיים סך הכל לקחתי הלוואה כבר והכל בוטל,בנתיים הספיק לדבר איתי נציג של אלדן ולהציע לי ספייס סטאר 2014 לא מאובזרת ב 38 אלף עם 40 אלף קילומטר, ודיברתי עם budget והם נתנו לי מחירים מטורפים ונמוכים לkia picanto i10 space star i20

שנתונים גבוהים 2014/2015 עם קילומטר 60/80 במחירים מצחיקים של 32/36/37 זה הגיוני בכלל?

קראתי רק ביקורות גרועות עליהם בתור השכרת רכב למישהו יש ניסיון שם שווה בכלל ללכת לבדוק?

תלוי באיזה מצב הרכבים, תקפוץ לסניף הקרוב לביתך לראות את הרכב שהם מציאים יכולתלהיות שהם מוכרים ככה בזול כי הם שחוטים ויכול להיות שהם מוכרים בזול כי פשוט יש להם עודף רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי באיזה מצב הרכבים, תקפוץ לסניף הקרוב לביתך לראות את הרכב שהם מציאים יכולתלהיות שהם מוכרים ככה בזול כי הם שחוטים ויכול להיות שהם מוכרים בזול כי פשוט יש להם עודף רכבים.

ניסיתי היו עסוקים אולי בראשון

אני חושב שירדתי מהmatisubshi שוב בעיקר כי זה רכב שאני הולך להיות איתו כמה שנים בתקווה אז הוא צריך להיות נוח ונראה סביר והכי חשוב השוק שלו מאוד נמוך אנשים לא מצליחים למכור,השאלה שלי אם I20 2013/2014 יהיה עדיף על I10 2015

הצריכת דלק של הI20 הבנתי קצת יותר גדולה אבל הוא יותר מרווח ונוח ויותר נפח מנוע או תתקנו אותי.

בא לי כבר לקנות רכב אבל לא רוצה להיות פזיז בבחירה שלי כי היא להרבה זמן

עריכה אחרונה על ידי dreamline
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי ספלאש ידנית 2015 ב35 אלף, אוטו חסכוני בטירוף (אני עושה 1/17), ביטוח וטיפולים זולים בסוזוקי, אמינת יפנית ו5 דלתות אם תצתרך להכניס משהו גדול מדי פעם. אני מוכר את שלי בעוד כ 4שבועות כי מקבל רכב עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לנהוג רק אוטמטי ואם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון אני אקח את הרכב יד ראשונה I10 לבדיקה ואקנה אותה

מקווה שלא אפול בפח של טרייד מובייל חח, הם נראים הגונים סך הכל ואם הבדיקה תצא בסדר אז מה רע

הבאסה היחידה מנוע 1000 קטנ'ציק וצריכת דלק לא כזו חסכונית חוץ מזה סביר רק שצריך להחליף פאנל למולטמדיה עם מסך ומצלמת רוורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לנהוג רק אוטמטי ואם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון אני אקח את הרכב יד ראשונה I10 לבדיקה ואקנה אותה

מקווה שלא אפול בפח של טרייד מובייל חח, הם נראים הגונים סך הכל ואם הבדיקה תצא בסדר אז מה רע

הבאסה היחידה מנוע 1000 קטנ'ציק וצריכת דלק לא כזו חסכונית חוץ מזה סביר רק שצריך להחליף פאנל למולטמדיה עם מסך ומצלמת רוורס.

לרוב הם מוכרים רכבים במצב לא רע,אבל עדיין לבדוק.

יונדאי יש את כלמוביל-הרבה רכבים במצב מעולה,שווה בדיקה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לקנות רכב מיני אוטומט עם מנוע 1.0 זה נפילה בין הכיסאות, לא ממש חיסכוני כמו הידניות במקרה של היונדאי עם גיר פלנטרי ולא חזקה כמו מנועי ה1.2.

ולכן במקרה הזה אולי הייתי הולך על האחות הגדולה שאולי גם לא חיסכונית אבל לפחות חזקה יותר.

אם הספייס סטאר לא נוחה לך זה משהו אחד, אבל איך הגעת למסקנה שאין לה שוק?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...