Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסטר לבדיקת נתיכים

Puma1
שימו לב! השרשור הזה בן 2238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא מעדיף לרכוש רב-מודד, במקום להגביל את עצמך רק לטסטר? כמה דקות בגוגל, ותלמד להשתמש בו. יהיה שימושי גם לא רק לרכב. שווה שיהיה בבית.

https://www.ebay.com/itm/1pcs-UNI-T-UT33D-LCD-Digital-Multimeter-Handheld-AC-DC-ohm-volt-meter-tester-/130749490569

ברכב אתה תשים את הסקאלה על עד 20V, והנה לך כלי רב שימושי.

אבל אם בכל זאת בא לך טסטר, לא שווה לך להזמין מחול. כי פה בארץ זה יעלה לך כמה שקלים (אתה מתכון לכזה שצד אחד לפח הרכב, צד שני נורה נדלקת אם הבנתי נכון). כמה שקלים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מעדיף לרכוש רב-מודד, במקום להגביל את עצמך רק לטסטר? כמה דקות בגוגל, ותלמד להשתמש בו. יהיה שימושי גם לא רק לרכב. שווה שיהיה בבית.

https://www.ebay.com/itm/1pcs-UNI-T-UT33D-LCD-Digital-Multimeter-Handheld-AC-DC-ohm-volt-meter-tester-/130749490569

ברכב אתה תשים את הסקאלה על עד 20V, והנה לך כלי רב שימושי.

אבל אם בכל זאת בא לך טסטר, לא שווה לך להזמין מחול. כי פה בארץ זה יעלה לך כמה שקלים (אתה מתכון לכזה שצד אחד לפח הרכב, צד שני נורה נדלקת אם הבנתי נכון). כמה שקלים בארץ.

יש לי רב מודד בבית, יודע איך משתמשים.

כן רציתי אחד כזה שמחברים בפח, לשים ברכב קבוע.

כמה שקלים בודדים עולה בארץ? תראה לי איפה חיפשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות ראיתי בחנות בשם מקס סטוק בתל אביב. מאמין שזו רשת ויש בכל חנות מקס סטוק.

פחות ממטבע עשר שקל. אם אני זוכר נכון חמש שקל אבל לא בטוח.

אם הם מוכרים במחיר כזה, זה גורם לי להאמין שכל חנות אחרת מקסימום מקסימום 10-15 שקל לכל היותר.

תבדוק אותי, להזמין מסין זה חודש המתנה. לך מחר לאוטו דיפו, לך לחנויות לחלפי רכבים. תחזור לפה עם דיווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12 שקל

https://www.gbtools.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%92-%D7%98%D7%A1%D7%98%D7%A8-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-V-6-24_052550

למדתי שבאינטרנט יותר יקר מבחנות פיזית בדרך כלל. מה גם ראיתי פיזית את המוצר במקס סטוק, בפחות מ 12 שקל.

אבל זה רק מראה לך, שלא שווה לך להמתין חודש מסין. אם בא לך, לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתיכים בודקים פיזית על ידי הוצאתם מקופסת הפיוזים והתסכלות ויזואלית. הרבה פעמים הטסטרים ורב המודדים למיניהם עלולים לבלבל בבדיקת הנתיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...