Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמות נת"צ איילון צפון ?

lsdaniel
שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

רציתי לדעת האם מצלמות נתיב תחבורה ציבורית באיילון צפון מעבר לזה שהן מצלמות את הנתיב , הן הוכפות מהירות בשאר הנתיבים גם ?

אני שואל את השאלה כי רציתי לבדוק משהו במצלמת רכב שלי והייתי בקטע כביש שמה ופתאום שמתי לב שכשחלפתי על פני המצלמה נת"צ לא היה פלאש של צילום אבל אבל כמו אור לבן בעינית של המצלמה שדלק וכבה מהר ..

מציין שהייתי בנתיב הימני ביותר (לא בנתיב תחבורה ציבורית) ולא במהירות גבוהה .. הנושא קצת מטריד אשמח אם מישהו יודע מזה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי המצלמות הללו לא אוכפות מהירות , (מצלמות מקדימה ולא מאחורה כמו מצלמת מהירות רגילה)

אבל מתחת לגשר הקוממיות יש מצלמת מהירות, ושים לב שהמהירות המותרת בקטע היא 70 קמ"ש

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני נוסע מטבעי לאט אם אני ישלח את הסרטון אפילו רואים רכבים חולפים על פני מהר מאוד .. אבל סתם רציתי לבדוק משהו במצלמת דרך ובקרה פתחתי בקטע של מצלמת נת"ב קצת לפני צומת קוממיות (לא המצלמת מהירות שדיברת עלייה) ושמתי לב שרק במצלמה הזאת ספציפית בסירטון היה הבזק ממש קטן במצלמה לא ברמה של פלאש ממש על העינית שדלק מהר וכבה .. מוזר מאוד גם הייתי בנתיב הכי ימני בכביש ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה הזו כעת תופסת נסיעה בנת"צ בנתיב השמאלי ביותר.

המתכננים שלה תיכננו גם מהירות -כרגע לשמחתנו לא מיושם

למצלמה פסי דריכה - רק בנתיב השמאלי ולא בכל הנתיבים

הקטע הזה שכל 500 מטר יש שם מצלמה (סה"כ 8 מצלמות נדמה לי) זוועתי ובא רק לשנורר כספים (כרגיל) מהנהגים.

אכן המצלמה בקוממיות הינה מצלמה לכל הנתיבים והמהירות הרישמית באיילון הינה 70 (מוזר אבל צריך להזהר)

המצלמה הזו לא מצלמת גם ב 100 קמש, מניסיון.

גם פעם אחת ממש ניסיתי לחפש את החריצים בכביש ואין כלום. לא מבין מה הקטע שלה.

פס יש רק בשמאלי בלבד :roll: למה איני יודע אבל טוב שכך.

מה שכן רואים זה כלי רכב חותכים ימינה לפני הפס למסלול המרכזי ושוב חוזרים לשמאלי :shock:

ונכון ב 100+ המצלמה לא מצלמת :twisted:

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש שם 8 מצלמות? את המצלמה הזאת ראיתי והבאה שאני מכיר היא קצת אחרי מחלף גהה ועוד אחת בצומת מורשה(מצלמת רמזור).

המצלמה הזו כעת תופסת נסיעה בנת"צ בנתיב השמאלי ביותר.

המתכננים שלה תיכננו גם מהירות -כרגע לשמחתנו לא מיושם

למצלמה פסי דריכה - רק בנתיב השמאלי ולא בכל הנתיבים

הקטע הזה שכל 500 מטר יש שם מצלמה (סה"כ 8 מצלמות נדמה לי) זוועתי ובא רק לשנורר כספים (כרגיל) מהנהגים.

אכן המצלמה בקוממיות הינה מצלמה לכל הנתיבים והמהירות הרישמית באיילון הינה 70 (מוזר אבל צריך להזהר)

פס יש רק בשמאלי בלבד :roll: למה איני יודע אבל טוב שכך.

מה שכן רואים זה כלי רכב חותכים ימינה לפני הפס למסלול המרכזי ושוב חוזרים לשמאלי :shock:

ונכון ב 100+ המצלמה לא מצלמת :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש שם 8 מצלמות? את המצלמה הזאת ראיתי והבאה שאני מכיר היא קצת אחרי מחלף גהה ועוד אחת בצומת מורשה(מצלמת רמזור).

מהכניסה לאיילון צפון מכביש 4 יש לך כל 500 מטר על הגשרון מצלמת נת"צ (ותספור)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...