Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשמלית המירוץ של קופרה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קופרה חושפת מכונית חשמלית עם הנעה אחורית ו-670 כ"ס. חבל שהיא מיועדת רק למסלולים סגורים, ולאנשים שמקבלים כסף כדי לנהוג במכוניות כאלה.

MAIN.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זינוק חד במניות ספקי פוליאטרן מוקצף ופיברגלס נרשם היום.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדר לי נסיכת הכפאר בלי אגזוסט דורבו רעש.

מצד שני, נראה לי לא רחוק בכלל היום שהיצרניות הגדולות יתחרו ראש בראש בטסלה מבחינת זמני טעינה ונפח סוללות. מעניין איך זה ישפיע על מניות טסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרת לי לפני כמה שנים שראיתי גולף MK5 פלסטינאית עם בודיקיט מוקצן ומנופח של קונספט שהציגו בעבר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה שנים נראה גם אותה במסלול של Nesharimring

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרת לי לפני כמה שנים שראיתי גולף MK5 פלסטינאית עם בודיקיט מוקצן ומנופח של קונספט שהציגו בעבר.

סחתיין על ההשקעה.

ראיתי רק סיוויקים עם פגושים מהיר ועצבני 1,וגם הן נעלמות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, נראה לי לא רחוק בכלל היום שהיצרניות הגדולות יתחרו ראש בראש בטסלה מבחינת זמני טעינה ונפח סוללות. מעניין איך זה ישפיע על מניות טסלה.

זה הזוי, אבל כרגע דיי רחוק

מבחינת נתונים, טסלה נמצאת רחוק מהחברה הוותיקים

גם כשנראה שהם מתקרבים, טסלה באים ומכריזים על משהו חדש שגורם למנהל בכיר במרצדס להגיד כזה דבר:

If Tesla really delivers on this promise, we’ll obviously buy two trucks — one to take apart and one to test because if that happens, something has passed us by. But for now, the same laws of physics apply in Germany and in California

אלון מאסק מגזים כמעט בכל דבר שהוא אומר, אבל בכל מה שקשור למספרים של טסלה (חוץ מכמה מכוניות ירדו מהקו), הם רק התעלו על ההבטחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקטע של כל חבר פורום לצחוק על המותג? תנו כבוד לקופרע!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...