Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעה באמינות של מוסך מורשה

AERO
שימו לב! השרשור הזה בן 2242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פותח הדיון רשם את הבעיה, וכי הוא מבקש דעות כיצד להתנהל מול המוסך.

אני רשמתי בתגובות את דעתי, כשאר המגיבים בדיון.

ואפשר ובעתיד גם אני אהיה לקוח של המוסך הנ"ל או אחר, לכן אשמח לדעת כיצד הם יטפלו בבעיה.

נושא התחמנות והאי-אמינות השתרש בחברה, ואני נתקל בו גם, בחברות התקשורת.

לכן התגובות מעניינות, יש המשלימים עם כך, כי זו דרך העולם, ויש המוותרים ביאוש כי אין להם כוח.

ויש המרחמים על הורסי החברה ומחריביה.

ויש אשר "דוהרים" על אופניים, ולכן לא מבינים מדוע אנו מבקשים תשובות ממנהלי המוסך ושקיפות.

גם מעניין אותי כיצד הם יטפלו ומטפלים בבעיה - אולי אני אלמד רעיונות חדשים.

ולבנתיים אני נשאר עם הבקשה, לתשובת המוסך.

* הבהרה - תשובת המוסך אמורה להימסר לפותח הדיון אשר נפגע ונגזל.

פותח הדיון יעדכן על פתרון הבעיה.

והלוואי והוא ירשום בתגובה, כי מנהלי המוסך עשו את הדבר הנכון.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה רוצה לפתור בעיות שלך ובעיות קיומיות בחברה על גב פות"ש והמוסך. המוסך רוצה להמשיך ולהתנהל כסדרו ופות"ש צריך לקבל פיצוי. המרחק בין זה לבין דרישה גורפת לשקיפות בעסק פרטי למול לקוחות פרטיים (לא רשויות, שים לב, לקוחות או אפילו צופים מהצד) היא מקוממת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח הדיון רשם את הבעיה, וכי הוא מבקש דעות כיצד להתנהל מול המוסך.

אני רשמתי בתגובות את דעתי, כשאר המגיבים בדיון.

אתה רשמת שלפי דעתך פות"ש צריך לפרסם את שם המוסך ואת תגובתו לבחינה "שלנו" (לא יודע מי נכנס לקולקטיב שאתה משייך את עצמך אליו):

לדעתי, צריך לפרסם את שם המוסך - ולא למען לפגוע מראש במוסך, צריך לפרסם כדי לשמוע את תגובת המוסך

איזה פעולות הם מתכוונים לבצע, כדי שמקרים כאלו לא יחזרו - התרעה והתראה לאחרים בין אם

מוסכים או חברות ונותני שרות אחרים, שידעו כי אנו מבקשים מהם דו"ח ציבורי, יש משבר אמון

ואיך הם מתכוונים לטפל בבעיה.

בקיצור כינסת את כנופיית הלינץ', וגם דרשת את המסקנות מראש:

ומאחר ואנו רוצים להאמין כי זה מקרה חד-פעמי.. ולא הנחיה רגילה וקבועה של הנהלת המוסך לעובדים.

הנהלת המוסך צריכה להתחייב כי המכונאי אשר סרח, וגזל את הלקוח יפוטר.

וקינחת ברציונאל:

במידה ולא יפטרו את העובד - כנראה זו הנחיה מלמעלה

כינסת תחת "האנחנו" שלך איזה קולקטיב עלום לביצוע הצדק שהמצאת.

____

זה לא "להביע דעתי כמו כולם", זו פשוט הזייה דון קישוטית.

מי זה בדיוק "האנחנו" האלו שאתה מדבר בשמם?

מה, מי... מה בדיוק אתה/אתם בכל העניין הזה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי לא יפטרו עובד ותיק, שאולי, נגיד... נקלע לקשיים כלכליים כי אישתו חולת סרטן?!

סתם, תסריט אפשרי מהחיים.

אולי ייסלחו לו?

מניסיון מעולם התעסוקה שלי, פונים למעסיק וכל עובדי החברה נרתמים.

לא רק שהם נרתמים אלא גם מגייסים ומתגייסים.

כל ההצדקות האלה, למעשים בזויים, הם רעה חולה בחברה הישראלית.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלא הבנת העובדה שזו בסה"כ דוגמא למציאות שהיא יותר מורכבת מכזו שצדקנים מסוגלים לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליין מן, אתה הרי עצמאי למיטב זכרוני. אני מציע כי נכנס ממיטב מוחות הפורום, נסור לעסקך, נמתין בסבלנות עד שתפשל במשהו (נסתפק בפשלה בעלות של מסנן אוויר לצורך העניין) וכידוע לך פשלות קורות בכל עסק, גם הטוב שבהם, ולאחר מכן נדרוש דין ציבורי, עם פרסום ראוי לעניין. מה דעתך?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההצדקות האלה, למעשים בזויים, הם רעה חולה בחברה הישראלית.

הצדקה או לא, הייתי רוצה לראות אותך כמעסיק עומד מול אדם במצוקה אמיתית שדפק אותך ב-500, נגיד, שקלים (עלות הפיצוי, נניח טיפול חינם) ומפטר אותו על זה. למרות שמגיע לו. יש דיבורים בפורום ויש עולם אמיתי בחוץ.

אף אחד פה לא עצר לשניה להבין שגם אם העובד סרח, והוא ללא ספק סרח, הלקוח הוא זה שצריך לקבל פיצוי. מה שקורה בין המעסיק לעובד זה עניינם בלבד. אצל מעסיק נורמלי החזית כלפי חוץ היא אחידה - המעסיק בפרונט וכל ה"התעסקות" מולו. מה שקורה עם העובד לא עניינו של הלקוח. הלקוח מקבל שירות מהעסק, לא מעובד X או Y, והוא בטוח לא יגיד למעסיק כיצד לטפל בעובד שסרח, וגם לא כיצד לתגמל עובד מצטיין לצורך העניין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלא הבנת העובדה שזו בסה"כ דוגמא למציאות שהיא יותר מורכבת מכזו שצדקנים מסוגלים לראות.

הבנתי אותך,

ולא משנה כמה ה"מציאות מורכבות" וקיימות נסיבות מקלות,

יש דברים שאין להם תירוצים.

הצדקה או לא, הייתי רוצה לראות אותך כמעסיק עומד מול אדם במצוקה אמיתית שדפק אותך ב-500, נגיד, שקלים (עלות הפיצוי, נניח טיפול חינם) ומפטר אותו על זה. למרות שמגיע לו. יש דיבורים בפורום ויש עולם אמיתי בחוץ.

אף אחד פה לא עצר לשניה להבין שגם אם העובד סרח, והוא ללא ספק סרח, הלקוח הוא זה שצריך לקבל פיצוי. מה שקורה בין המעסיק לעובד זה עניינם בלבד. אצל מעסיק נורמלי החזית כלפי חוץ היא אחידה - המעסיק בפרונט וכל ה"התעסקות" מולו. מה שקורה עם העובד לא עניינו של הלקוח. הלקוח מקבל שירות מהעסק, לא מעובד X או Y, והוא בטוח לא יגיד למעסיק כיצד לטפל בעובד שסרח, וגם לא כיצד לתגמל עובד מצטיין לצורך העניין.

זה שהלקוח צריך לקבל פיצוי על מה שהוא עבר ברור לכולם,

צורת הטיפול באותו עובד - "כאן עובר הליין" ;)

משוטף כלים בחוף בגיל 15 עד היום, בכל מקום עבודה מהגדול לקטן, עובד שגנב ו/או רימה את הלקוחות פוטר. עובד שגנב מהמעסיק סחורה או מזומן גם פוטר.

באמת שלא הכרתי מעולם שום דרך טיפול אחרת, וגם קצת קשה לי לראות כזו.

אם בכם קיימת החמלה, מעולה.

עריכה אחרונה על ידי CharadeClassic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

אני יכול לחשוב על דברים ממש גרועים, שאין עליהם סליחה, אבל גניבת פילטר זה לא אחד מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר התכוונת: אני יכול לחשוב על דברים ממש גרועים, שאין עליהם סליחה, אבל גניבה זה לא אחד מהם

לנסות לגמד את זה עם "פילטר" זה להחמיץ את המטרה.

עובד בחנות בגדים שגונב ג'ינס ב250ש''ח - היית מוחל לו ? (גם אם הוא במצוקה לפי הגדרתך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, חובה על מנהלי העסק/המוסך לחזור אל הלקוח ולשתף אותו בשקיפות מלאה, כיצד הבעיה טופלה.

כך אנו נוהגים לעשות - הייתה בעיה אנו לא נתחבא מאחור, נתקן את הבעיה, אם צריך ניתן פיצוי

ונעדכן את הלקוח באמת ובשקיפות מלאה.

זה הבסיס לנורמות הניהול מול הלקוחות של העסק ואנו מדגישים זאת לעובדים, כן מגיע ללקוחות הסברים.

סלח לי אבל זה נחמד לעוף על המקלדת ללא שום אחריות או מחויבות.

סיפור אמיתי - עובד שלי טעה בטיפול בלקוח בגלל 'אגו'. ללקוח לא נגרם כל נזק אמיתי למעט 'פגיעה מינורית באגו' .

אני ירדתי על העובד עם פטיש 10 ק"ג ודרשתי שישאיר את האגו המטופש בבית ולא ינהל מלחמות אגו עם לקוחות.

התנצלתי בפני הלקוח. אני.

הלקוח דרש שהעובד יפוטר, ושלח מכתבים להנהלת הארגון שדורשת שהעובד יפוטר לאלתר, ואם דרישתו לא תיענה בחיוב הוא יעזוב.

הוא נענה שאנחנו מתנצלים על האירוע, ואין בכוונתנו לפטר את העובד.

הוא עזב.

ברבות הימים אישתו אמרה שלי שהם אוכלים 'קש' בארגון החדש אליו עברו, אבל ה'אגו' שלו לא נותן לו לחזור, למרות שהתנצלו בפניו.

למה סיפרתי את הסיפור המרגש הזה, כי כשהמוסך יחזור עם התנצלות, ויסביר לפות"ש שהעובד התנצל, ובדיוק הוא רב עם אישתו בבוקר ודעתו היתה מוסחת, ובטיפול הבא הוא יהנה מ 50% הנחה על העבודה לפנים משורת הדין, עדיין יכול פות"ש להחליט שזה לא מוצא חן בעיניו, והוא 'דורש ענישה חמורה למען ייראו וייראו' כמו שאתה גם דורש.

חליק, צאו מהסרט שאתם חיים בו.

העובד, בעלי המוסך, וכל בכירי החברה כבר מזמן עברו הלאה, רק אתה והוא עדיין מחממים אחד את השני, ולא מעניינים איש.

יש עוד משל, אבל הוא כבר יהיה לתגובה הבאה אחרי שתמשיכו להוכיח צדקנות וטהרנות מיותרת.

שחררו ותתקדמו. לא נגרם כל נזק. לאיש. וטוב שכך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך,

ולא משנה כמה ה"מציאות מורכבות" וקיימות נסיבות מקלות,

יש דברים שאין להם תירוצים.

זה שהלקוח צריך לקבל פיצוי על מה שהוא עבר ברור לכולם,

צורת הטיפול באותו עובד - "כאן עובר הליין" ;)

משוטף כלים בחוף בגיל 15 עד היום, בכל מקום עבודה מהגדול לקטן, עובד שגנב ו/או רימה את הלקוחות פוטר. עובד שגנב מהמעסיק סחורה או מזומן גם פוטר.

באמת שלא הכרתי מעולם שום דרך טיפול אחרת, וגם קצת קשה לי לראות כזו.

אם בכם קיימת החמלה, מעולה.

לא מזמן שלושה לקוחות שלי נתקבלו בסוגיית העובד שגנב (ממעסיק). במקרה אחד העובד פוטר, לאחר שנראה בבירור שהיה דפוס חוזר, בשני מקרים אחרים (כולל אחד חמור הרבה יותר בשיעור ניכר מבחינה כספית) קיבלו הזדמנות נוספת. העולם לא שחור ולבן.

שוב, במקרה הזה מאד יכול להיות שהעובד כבר קיבל בעיטה (מוצדקת) בתחת מהמוסך, אבל זה ממש לא עניינו של הלקוח, ועל אחת כמה וכמה לא עניינו של הציבור.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת עוד כמה אנשים הם עקצו. מה קורה למשל אם הם לא היו מחליפים שמן\פילטר שמן בטיפול ראשון והמנוע היה ניזוק כתוצאה מכך.

תתבע אותם. אולי תגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...