Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לתבוע את המוסך?

שימו לב! השרשור הזה בן 2191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות,

ברשותי XC90 בנזין משנת 2004 יד שניה עם 230,000. הרכב אצלי משנת 2008 וטופל אך ורק במוסכים מורשים של וולוו. לפני מספר חודשיים נתקע לי הרכב וגררו אותו למוסך שהודיע לי שצריך להחליף את המנוע וזה יעלה לפחות 15,000 והם לא יודעים איזה הוצאות נוספות יצוצו אחרי שהם יתחילו את העבודה.

מאד התפלאתי בהתחשב בנהיגה הרגועה שלי והטיפול המסור ברכב אבל, למרות שאני באמת אוהב את הרכב הזה ,המחירון של הרכב נמוך מידי ולא נראה לי מוצדק להכנס להרפתקאה כזאת... אז קנתי רכב זהה חדש ממודל 2012 וחפשתי מה לעשות עם הישן... ההצעה הטובה ביותר שקבלתי הייתה מסוחר ברזל שהציע לי 2000 ש"ח... זה פשוט הרגיז אותי אז החלטתי שאני אקח את האוטו מהמוסך, אחנה ליד הבית ובהמשך אחליט מה לעשות.

המוסכניק אמר לי שהאוטו יכול לנסוע כמה מאות מטרים ואח"כ הוא יתקע אז החלטתי לנסות לנסוע איתו הביתה (מקסימום יתקע זה לא שאני בנסיעת לילה בעזה...) ואז הגיע ההפתעה..... הנעתי את האוטו ומאז (לפני בערך חמישה חודשים) הוא נוסע מצוין ולא מפסיק לנסוע! לקחתי אותו לבדיקה בשני מוסכים שונים והם אישרו לי שיחסית לגילו הרכב במצב מצוין ואין שום צורך לסדר את המנוע!

אני באמת אוהב את האוטו הזה והחלטתי שאין לי שום צורך ברכב החדש אז מכרתי את החדש והפסדתי על הדרך בערך 50 אלף ש"ח...

אני לא חושב שהמוסך ניסה להונות אותי - לדעתי הם פשוט עשו טעות כלשהיא כשבדקו את האוטו...

המוסך מתנער מאחריות וטוען שזאת בעיה שלי... הוצאתי המון שעות על העניין + הפסדתי הרבה כסף על ההחלפה הזאת ובוער בעצמותיי לתבוע את המוסך על הזמן שבוזבז וההפסד הכספי הישיר

אבל אני הדיוט רציני בכל מה שקשור לתחום ואשמח לשמוע מה דעתכם לפני שאני נכנס לזה

תודה מראש!

עריכה אחרונה על ידי Avi567890
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סלח לי, לא הבנתי את מהלך האירועים.

1. המוסך נתן אבחנה והצעת מחיר.

2. קנית רכב חדש.

3. נסעת מהמוסך ברכב לביתך והכל היה בסדר, כמו כן אבחנו את הרכב שלך במקומות אחרים.

4. מכרת את הרכב החדש.

3 היה אמור לבוא אחרי 2.

חוץ מזה, המוסך הראשון עדיין טוען שצריך להחליף מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי, לא הבנתי את מהלך האירועים.

1. המוסך נתן אבחנה והצעת מחיר.

2. קנית רכב חדש.

3. נסעת מהמוסך ברכב לביתך והכל היה בסדר, כמו כן אבחנו את הרכב שלך במקומות אחרים.

4. מכרת את הרכב החדש.

3 היה אמור לבוא אחרי 2.

חוץ מזה, המוסך הראשון עדיין טוען שצריך להחליף מנוע?

לא הסדר הוא כזה

הרכב נתקע בדרך

מגיע על גרר למוסך

המוסך לא מתקן את הרכב ולפתע פתאום הרכב הופך לפנתר והוא כזה כבר חמישה חודשים.

באמצע בעל הרכב רוכש וולוו 2012 שמחירה בערך כ 130 אלף לא ברור באיזה מחיר רכש ומפסיד על המכירה 50 אלף.

מדהים.

לא רואה את השופט שפוסק לך 50 אלף דמי נזק.

על פי החוק הניזוק צריך לעשות כל מאמץ להקטין את הנזק.

כאן עשית כל מאמץ כדי למקסם את הנזק.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הסדר הוא כזה

הרכב נתקע בדרך

מגיע על גרר למוסך

המוסך לא מתקן את הרכב ולפתע פתאום הרכב הופך לפנתר והוא כזה כבר חמישה חודשים.

באמצע בעל הרכב רוכש וולוו 2012 שמחירה בערך כ 130 אלף לא ברור באיזה מחיר רכש ומפסיד על המכירה 50 אלף.

מדהים.

לא רואה את השופט שפוסק לך 50 אלף דמי נזק.

על פי החוק הניזוק צריך לעשות כל מאמץ להקטין את הנזק.

כאן עשית כל מאמץ כדי למקסם את הנזק.

קודם כל - נכון מדהים וממש מדהים לראות איך אשתי נסעה אתמול בלילב מתל אביב לעפולה וחזרה ברכב שהמוסך אמר שצריך להחליף לו מנוע ומאז שהם אמרו את זה ועד עכשיו אפילו לא החלפתי שמן...

עשיתי הכל למקסם את הנזק? לא מבין מה עשיתי למקסם את הנזק - אשמח אם תסביר לי

חוץ מזה שכחתי לספר שפניתי למוסך ואמרתי להם שתכלס אני תקוע עם שתי מכוניות של 7 מקומות שבפועל אני צריך אחד גדול ואחד קטן - והצעתי שיעזרו לי למצוא רכב קטן בעל שווי זהה - אמרו לי שזאת בעיה שלי ושאני אתקדם הלאה וזה לא מעניין אותם ומבחינתם אין להם שום אחריות - אפילו אמרו לי שחבל שסמכתי עליהם ולא לקחתי חוות דעת נוספת - וכל זה ממוסך מורשה...

כן והכל מוקלט ומתועד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין אם קבלת מהמוסך אבחנה והצעת מחיר כתובה , או שהכל בע"פ.

אם האבחון ניתן בע"פ, תוכל להוסיף פרטים על שנאמר לך.

הכל בעל פה ומוקלט - אשמח להוסיף פרטים אבל לא ברור לי מה חסר - שאל ואני אענה כמיטב יכולתי

עריכה אחרונה על ידי Avi567890
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייית לוקח את הרכב למוסך אחר ומקבל חוות דעת ואולי בכלל לא היה צורך כי הרכב נוסע מעולה.

רכשת רכב אחר איתו היית צריך להישאר ולמכור את הישן. הנזק שלך אם בכלל היה נזק, היה קטן מאוד.

החלטת שאתה מאוהב בבולינה הוותיקה ומכרת בנזיד עדשים את הרכב משנת 2012

ניחא מכרת , אבל לטענתך הפסדת על המכירה 50 אלף. עוד לא ברור כיצד.

זה נקרא למקסם את הנזק.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש כך, אלא אם החסיר פרט/ים מהותיים.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אמרו לי שחבל שסמכתי עליהם ולא לקחתי חוות דעת נוספת

אולי כאן יש עילה לתביעה - הוא מודה שהוא התרשל וזה גרם לך לנזק כספי.

אבל אני חושב שצריך לכמת את הנזקים שלך בצורה אחרת, כי זה לא נשמע שניסית למזער נזקים.

אתה יכול לפרט איך הגעת לסכום של 50 אלף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

בקלות הוא כתב זאת בהודעה הראשונה שלו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייית לוקח את הרכב למוסך אחר ומקבל חוות דעת ואולי בכלל לא היה צורך כי הרכב נוסע מעולה.

כל זה חוכמת בדיעבד - לא עשיתי את זה בגלל שסמכתי על המוסך המורשה של וולוו - אתה אומר שלא צריך לסמוך על מוסך מורשה?

רכשת רכב אחר איתו היית צריך להישאר ולמכור את הישן. הנזק שלך אם בכלל היה נזק, היה קטן מאוד.

א - הרגשתי מאד לא בנח לנסות למכור למישהו אחר את הרכב שהמוסך המורשה הגדיר כלא תקין

ב - מי קבע שאני צריך להישאר עם החדש? הישן פשוט נהדר ואני לא נוסע כל כך הרבה אז למה להחליף אם לא צריך?

החלטת שאתה מאוהב בבולינה הוותיקה ומכרת בנזיד עדשים את הרכב משנת 2012

ניחא מכרת , אבל לטענתך הפסדת על המכירה 50 אלף. עוד לא ברור כיצד.

זה נקרא למקסם את הנזק.

המחירון כשקניתי היה סביבות 153 ואני שילמתי 143 כיוון שהיו כל מיני תיקונים שעליהם שילמתי סביבות 10 אלף - כך שהוצאתי לפחות 153 אלף (אם אני ארד לפרטים בטח אגיע ל160) - כשהחלטתי למכור פרסמתי אותו במשך למעלה מחודשיים ולא היתה התעניינות - לאט לאט ירד המחיר והגיע ל100 - מסתבר שהייתי פרייר שקניתי אותו וכל המחירון הוא פיקציה אחת גדולה - אפילו חברת מאיר לא הציעה לי יותר ממאה בטרייד אין... את כל זה אני יכול להראות במשפט שחור על גבי לבן... אז כן יצאתי פרייר שסמכתי על המוסך ויצאתי פרייר כשקניתי את האוטו - ולא סתם שניסיתי למזער נזק גם הצעתי לוולוו לתת לי אוטו קטן משומש עם מחירון דומה - לא הראו שום רצון טוב או נסיון אמיתי לעזור - מקווה שזה מבהיר את העניין
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נסתכל על זה בדרך קצת שונה.

רכשת את הרכב החדש ומצאת כי הרכב הישן אכן לא תקין. את מי אתה תובע?

קנית רכב חדש במחיר מחירון זכית בפיס החלטת לקנות רכב דנדש , באת למכור את הרכב החדש מסתבר שאין שוק והפסת 50 אלף במכירה . את מי אתה תובע ? את יצחק לוי?

בעצמך אתה כותב שהיית פראייר ברכישת הרכב החדש.

נניח שרכשת אותו במחיר השוק הנכון 100 אלף ומכרת ב 100 אלף איפוא הנזק? למה בגלל שהיית פראייאר אתה רוצה את הנזק מהמוסכניק.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נסתכל על זה בדרך קצת שונה.

רכשת את הרכב החדש ומצאת כי הרכב הישן אכן לא תקין. את מי אתה תובע?

קנית רכב חדש במחיר מחירון זכית בפיס החלטת לקנות רכב דנדש , באת למכור את הרכב החדש מסתבר שאין שוק והפסת 50 אלף במכירה . את מי אתה תובע ? את יצחק לוי?

בעצמך אתה כותב שהיית פראייר ברכישת הרכב החדש.

נניח שרכשת אותו במחיר השוק הנכון 100 אלף ומכרת ב 100 אלף איפוא הנזק? למה בגלל שהיית פראייאר אתה רוצה את הנזק מהמוסכניק.

ברור שאם באמת האוטו היה גמור לא הייתי תובע אף אחד - הייתי מוכר אותו לסוחר ברזל ונפרד בדמעות...נראה לי שאתה מפספס את הנקודה העיקרית שכל העניין הזה בכלל לא היה קורה אם לא הייתה רשלנות של המוסך.

בוא באמת נסתכל על זה מכיוון אחר - זה נראה לך בסדר שמוסך יגיד ללקוח שצריך להחליף מנוע ובדיעבד מסתבר שהמנוע היה תקין? איפוא האחריות של המוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע לא אמרתי שבעל המוסך היה בסדר, לפחות לפי דבריך הוא לא היה בסדר.

נניח שהוא היה מחליף את המנוע ובבדיקה של המנוע הישן היה נמצא כי לא היה צורך להחליפו

אז הנזק שלך היה מסתכם בהחלפת מנוע ללא צורך.

עכשיו היית רוכש את הרכב החדש ומוכר אותו ללא הפסד ולפתע הרכב הישן קם לתחיה.

מה היה נזקך?

נזקך נובע בעיקרו מרכישה ומכירה של הרכב החדש. שלמוסכניק אין בכך לא יד ולא רגל והאשם בנזק הזה זה אתה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תעשה אם מחר יתפוצץ המנוע של הרכב הישן?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...