Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לתבוע את המוסך?

שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהחלט יכול להיות שהמוסך יוכל לטעון שלא יכל לצפות את הנזק כתוצאה מקניה מכירה של למבורגיני ומדובר בגחמה המנתקת קשר סיבתי בין הדיאגנוזה השגויה לנזק.

אבל נראה שהבחור פעל בסבירות כשקנה רכב דומה והעובדה היא שהוא לא רצה את כל זה הנה חזר לנהוג ברכבו הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חושבים שצריך לתבוע - תתבעו.

חלאס לשחק ב 'תחזיקו אותי'.

אתם ילדים גדולים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יכול להיות שהמוסך יוכל לטעון שלא יכל לצפות את הנזק כתוצאה מקניה מכירה של למבורגיני ומדובר בגחמה המנתקת קשר סיבתי בין הדיאגנוזה השגויה לנזק.

אבל נראה שהבחור פעל בסבירות כשקנה רכב דומה והעובדה היא שהוא לא רצה את כל זה הנה חזר לנהוג ברכבו הישן.

נכון אבל

רכישה ב 150 ומכירה ב 100 שאינה תוצאה של המכירה החפוזה, אלא כי רכש את הרכב במחיר יצחק לוי ולא במחיר השוק, את זה אי אפשר להפיל על המוסכניק.

עליו למזער את הנזק לכן סביר שהיה מוכר את הרכב הישן היה אולי מפסיד 5K.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור לא קנה רכב דומה , עם כל הכבוד.

רכב שאין טעם להשקיע בו 15K לתיקון , שווה באיזור 30K לא 150K.

אם היה קונה רכב באיזור הסכום הזה אז ההפסד שלו היה מתגמד לסכום הרבה יותר קטן .

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל

רכישה ב 150 ומכירה ב 100 שאינה תוצאה של המכירה החפוזה, אלא כי רכש את הרכב במחיר יצחק לוי ולא במחיר השוק, את זה אי אפשר להפיל על המוסכניק.

עליו למזער את הנזק לכן סביר שהיה מוכר את הרכב הישן היה אולי מפסיד 5K.

למה אי אפשר להפיל על המוסכניק? אם יש לו תלונות, הוא יכול להפנות אותן רק לעצמו ולמחדלים שלו כי אי אפשר לדעת מי הלקוח שמולך. ומה עם מזעור הנזק מצד המוסכניק? הוא בדק שנית את הדיאגנוזה שלו? לבוא בתלונות ללקוח מאוד קל.

בקיצור, זה עניין לשופט וצריך לנסות לשכנע אותו בצורה הטובה ביותר. גם פיצוי 10000 ש"ח עדיף מכלום.

פות"ש, אל תשכח לעדכן איך מתפתח הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פיצוי 10000 ש"ח עדיף מכלום.

.

אתה כותב את זה כאילו זה "מקרה התסריט הגרוע ביותר" כאשר המקרה הזה בלי שום בעיה יכול לההפך להפסד ותשלום הוצאות משפט של הצד השני שיכול גם בלי בעיה להגיע ל 20 אלף שח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ברשותך,

אתה מייעץ לפותש לתבוע. היות שמדובר בסכום שלא ניתן לתבוע בתביעה קטנה, יש צורך בעו"ד.

האם אתה יודע כמה יעלה עו"ד שכזה ?

כולל מכתב מקדים, הכנת כתב תביעה והגשתו, ודיון בבית המשפט ?

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו במשך 24 שעות האחרונות.

קח עו"ד, תבע את המוסך ותן לשופט להחליט כמה מגיע לך. לדעתי, מגיע לך 50000 ש"ח+הוצאות עו"ד+עגמת נפש+שאר ההוצאות.

ישה, הוא הגיע למוסך מורשה יבואן ולקוח מצפה למקצועיות גבוהה ממוסך כזה. יכולה להיות כאן חוסר מקצועיות, תרמית, ניצול מצוקה, אלוהים יודע.

למה אי אפשר להפיל על המוסכניק? אם יש לו תלונות, הוא יכול להפנות אותן רק לעצמו ולמחדלים שלו כי אי אפשר לדעת מי הלקוח שמולך. ומה עם מזעור הנזק מצד המוסכניק? הוא בדק שנית את הדיאגנוזה שלו? לבוא בתלונות ללקוח מאוד קל.

בקיצור, זה עניין לשופט וצריך לנסות לשכנע אותו בצורה הטובה ביותר. גם פיצוי 10000 ש"ח עדיף מכלום.

פות"ש, אל תשכח לעדכן איך מתפתח הסיפור.

המוסכניק לא בא בטענות לאף אחד. טעה בשיקול דעתו, ועל זה אכן צריך לשלם.

נזקיו הישירים כמו עלות הבדיקה במקום אחר, השכרת רכב , אם שכר רכב "נורמאלי" ולא למבורגיני , יתבע יקבל.

נזקיו העקיפים כמו ה 50 אלף , לא יקבל, אולי יקבל בין 10-15 אלף הפרש על קניה ומכירה של הרכב החדש.

בסכום כזה התביעה יכולה להתנהל בבית המשפט לתביעות קטנות , אין צורך בעו"ד.

הסיכוי שפות"ש יפסיד הוא קטן.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כותב את זה כאילו זה "מקרה התסריט הגרוע ביותר" כאשר המקרה הזה בלי שום בעיה יכול לההפך להפסד ותשלום הוצאות משפט של הצד השני שיכול גם בלי בעיה להגיע ל 20 אלף שח.

שאלה ברשותך,

אתה מייעץ לפותש לתבוע. היות שמדובר בסכום שלא ניתן לתבוע בתביעה קטנה, יש צורך בעו"ד.

האם אתה יודע כמה יעלה עו"ד שכזה ?

כולל מכתב מקדים, הכנת כתב תביעה והגשתו, ודיון בבית המשפט ?

Sent from ...

ישה כבר ענה במקומי את מה שכתבתי בעבר:

הסיכוי שפות"ש יפסיד הוא קטן.

כדי שהפיצוי יהיה כמה שיותר גבוה, אני חושב שכדאי שיהיה כאן עו"ד ולא תביעות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה כבר ענה במקומי את מה שכתבתי בעבר:

כדי שהפיצוי יהיה כמה שיותר גבוה, אני חושב שכדאי שיהיה כאן עו"ד ולא תביעות קטנות.

ואתה עדיין לא עונה על השאלות שלי,

כמה לדעתך יעלה עו"ד באם יגש למשפט ולא דרך תביעות קטנות. ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש לך פה עילה כלשהי מעבר להפסד ימי עבודה / השכרת רכב חלופי בתקופה הזו.

וגם אז אתה שוכח דבר קטן אחד,

אתה תצטרך להוכיח שבאמת אין תקלה במנוע כמו שהמוסך המורשה קבע - בהצלחה עם זה.

אני לא חושב שתמצא אף בעל מקצוע, שלא לדבר על מוסך מורשה יבואן שהוא נחשב זה שמתמחה ברכב שלך, שייתן לך בכתב אישור שהמנוע שלך תקין, וזאת אחרי שמוסך מורשה יבואן אחר קבע חד משמעית שיש בו פגם.

עצתי לך הי אמה שאני הייתי עושה - לומד מהטעות העיקרית (לקנות רכב במחירון ולא במחיר שוק) וללמוד מהטעות המשנית (גם מוסכניק הוא יכול לטעות, או שלא, אנחנו לא יודעים מה מצב המנוע שלך באמת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעלה כמה שיעלה , אותי זה לא מעניין. לא מדובר כאן במשפט הולילנד. שאיפה שלי לקבל היא כמה שיותר ואני מקווה שעו"ד יוכל לעשות זאת.
ברור לך שזאת עצת אחיתופל , אני מקווה .

אתה יכול לסיים גם עם נצחון במשפט והפסד כספי.

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה ברור לו כמו לך ולי הוא לא היה רושם, אז ברור שלא ברור לו.

ואולי אנחנו טועים.

בקיצור - אני בעד שיתבע ולא ישכח לחזור בעוד כמה שנים ולספר מה התוצאות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה קורה אם היית מוכר את הרכב החדש ביותר ממה שקנית? נניח מוכר לפראייר לא נורמאלי ב180אלף

המוסך היה תובע אותך על הרווחים שעשית בזכותו?

אף אחד לא אמר לך לרכוש רכב חדש בסכום כזה ואף אחד לא אמר לך בכמה למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...